» »

vulcano 7+ modifikacije

vulcano 7+ modifikacije

Klemenn ::

torej...mislim naredit eno modifikacijo na v7+...pa me zanima neki...sej tlele je članek a ne...sm neki..sestrična ma cvetličarno...pa majo uno lepilo...bi blo dobro? tisto k fajn segreješ...

drugič...ma kdo slučajno vulcanota 7+ priklopljenega prek zalman fan ate? mi lahk poveste kako? :\
  • spremenil: exe ()

phoinix ::

Kaj pa ti je nerodn, povej kaj misliš?!
Nimam Vulcano 7+ mam pa od zalmana fanmate na napajalniku in na hladilniku za procesor. Ta stvarca v bistvu pride med plato in ventilator, namest da bi kabl od ventilatorja priklopu na plato, ga na fan mate-a in tega na plato. To je v bistvu potenciometer, k lahko spreminjaš obrate in nastaviš na eno tiho območje.

Klemenn ::

ja sej to je to a ne? ker...jzst sem dubu čeri enga..pa je bil broken :/...zdej me pa zanima kak na v7+ priklopit zalman fan mate? ker ima en kabl..na katerem sta dva in enega rumenega..predvidevam da je rumeni za obrate...ne vem :\

lahk kdo pove?

drgač pa...a ma kdo doma kaki adapter...za v7+...da daš lahk večji fan gor? kupim oboje..adapter in fan :\

Jux ::

ej jst sem na samga V7+ dodal en uporcek ki ga dobis zraven zalmanovih 80mm ventov in nastavu vent na MAX obrate vendar je temp narasla za 13C (iz 42 na 55) glede na MIN obrate pa se ni bil neki ultra tisji.
Bo treba nardit modifkacijo in dat gor en 80mm vent, sam ni mi cist jasno al zgubis kej moci, ker vent ne bo takoj nad rebri.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Klemenn ::

niti ne...nekje ostane isto (1-2 stopinji gor dol) glede na to da je ventilator bolj stran..je pomembno to...da je večji! :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znižanje vrtljajev ventilatorja na procesorskem hladilniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
193900 (3702) ST-777
»

Vantec Tornado Regulator

Oddelek: Kaj kupiti
211212 (1034) burkiburke
»

Vantec NXP-201 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564727 (3738) C_maniak
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222210 (1878) matter
»

Kje dobit ventilator 80x80???????

Oddelek: Kaj kupiti
141129 (873) kuglvinkl

Več podobnih tem