» »

<not another> Pritožba na CPP kazen!

<not another> Pritožba na CPP kazen!

barelyLegal ::

Pozdrav.

Mislim, da je zelo obče znano, da so policaji sedaj - ko so nehali stavkati - dolžni državi kar lep zalogaj denarja. In mislim, da ni skrivnost, kako se spravijo na to: iščejo malenkosti, komplicirajo, dlakocepijo in se obešajo na malenkosti. Hej, če hočeš nekomu dat kazen, mu jo boš lahko dal, no doubt. Vedno je nekaj - nekaj.

Sam sem bil danes žrtev tega. Za malenkost se mi je obesil in iskal ovinke in pravila, da me je lahko oglobil. O višini in tipu kazni ne bom govoril, lahko samo povem, da ne gre za velik znesek. Če bi se čutil krivega, bi plačal nemudoma, tko pa se mi zdi, da sm bil bolj žrtev policijskega zbiranja denarja za državo.

Skratka, kazenski list sem dobro prebral in našel eno napako; v "Čas kaznivega dejanja" je vpisal "2011", medtem ko v čas izročitve jasno piše 2012.
Seveda, zmotil se je, saj je jasno. Jaz nisem dobil kazni za lani.

Ampak, kolegi, če oni iščejo malenkosti, da lahko stisnejo kazen in se obešajo na člene in pravila, zakaj ne bi jaz naredil isto?

Vprašanje je očitno; če se pritožim na podlagi tega, da je datum kaznivega dejanja napisan za lani, imam možnost, da kazen pade?
Prosim predvsem za odgovore ljudi, ki so že bili v podobni situaciji ali pa se spoznajo na te reči bolj od "men je kolega enkrat reku, da..."

Hvala za odgovore in strpnost.
Error
  • zaklenilo: zee ()

PaX_MaN ::

strpnost

Your' shittin' me, sir, yes?
(Tvoj prvi odstavek.)

Utk ::

Zarad tega datuma ne boš nič dosegel. Napiši vse ali pa niti ne začenjaj takšne teme.

BigWhale ::

barelyLegal je izjavil:

Vedno je nekaj - nekaj.


Glej, pri meni ni NICESAR. Imam vso opremo, se tisto, ki ni obvezna. Ne vozim prehitro, ne delam prekrskov, za telefoniranje imam prostorocno opremo. Redne tehnicne preglede in ispraven avto.

barelyLegal je izjavil:

Sam sem bil danes žrtev tega.


Meni se kar smilis, ce bi bil moj, bi te kr k sebi stisnil in mal pocrkljal, da te potolazim. Napram tebi, je bil holokavst misji prdec!

barelyLegal je izjavil:

Za malenkost se mi je obesil in iskal ovinke in pravila, da me je lahko oglobil. O višini in tipu kazni ne bom govoril, lahko samo povem, da ne gre za velik znesek.


Kaksen je bil znesek ni pomembno, raje nam povej na katerem ovinku te je dobil.

barelyLegal je izjavil:


Če bi se čutil krivega, bi plačal nemudoma, tko pa se mi zdi, da sm bil bolj žrtev policijskega zbiranja denarja za državo.

To smo itak vsi! Jasno, da ti nisi izjema.

barelyLegal je izjavil:

Ampak, kolegi, če oni iščejo malenkosti, da lahko stisnejo kazen in se obešajo na člene in pravila, zakaj ne bi jaz naredil isto?

Vprašanje je očitno; če se pritožim na podlagi tega, da je datum kaznivega dejanja napisan za lani, imam možnost, da kazen pade?


Verjetno lahko, verjetno ti pa lahko tudi zamudne obresti zaracunajo. ;>

barelyLegal je izjavil:

Hvala za odgovore in strpnost.

Se hecas, a ne? :>

barelyLegal ::

"Verjetno lahko, verjetno ti pa lahko tudi zamudne obresti zaracunajo. ;>"
Sej se ne gre za denar, gre se za princip.
Raj dam za odvetnika 2x več, kot pa plačam nekaj kar nisem naredil.
Error

Good Guy ::

barelyLegal je izjavil:

"Verjetno lahko, verjetno ti pa lahko tudi zamudne obresti zaracunajo. ;>"
Sej se ne gre za denar, gre se za princip.
Raj dam za odvetnika 2x več, kot pa plačam nekaj kar nisem naredil.


Očitno si, ker se zgovarjaš na datum(kar pa ni kazen) :)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

r3dkv1c4 ::

po katerem členu te je kaznoval?

amigo_no1 ::

BigWhale je izjavil:

barelyLegal je izjavil:

Vedno je nekaj - nekaj.


Glej, pri meni ni NICESAR. Imam vso opremo, se tisto, ki ni obvezna. Ne vozim prehitro, ne delam prekrskov, za telefoniranje imam prostorocno opremo. Redne tehnicne preglede in ispraven avto.

barelyLegal je izjavil:

Sam sem bil danes žrtev tega.


Meni se kar smilis, ce bi bil moj, bi te kr k sebi stisnil in mal pocrkljal, da te potolazim. Napram tebi, je bil holokavst misji prdec!

barelyLegal je izjavil:

Za malenkost se mi je obesil in iskal ovinke in pravila, da me je lahko oglobil. O višini in tipu kazni ne bom govoril, lahko samo povem, da ne gre za velik znesek.


Kaksen je bil znesek ni pomembno, raje nam povej na katerem ovinku te je dobil.

barelyLegal je izjavil:


Če bi se čutil krivega, bi plačal nemudoma, tko pa se mi zdi, da sm bil bolj žrtev policijskega zbiranja denarja za državo.

To smo itak vsi! Jasno, da ti nisi izjema.

barelyLegal je izjavil:

Ampak, kolegi, če oni iščejo malenkosti, da lahko stisnejo kazen in se obešajo na člene in pravila, zakaj ne bi jaz naredil isto?

Vprašanje je očitno; če se pritožim na podlagi tega, da je datum kaznivega dejanja napisan za lani, imam možnost, da kazen pade?


Verjetno lahko, verjetno ti pa lahko tudi zamudne obresti zaracunajo. ;>

barelyLegal je izjavil:

Hvala za odgovore in strpnost.

Se hecas, a ne? :>

Še en wannabe svetnik.
Imaš redno menjano prvo pomoč ? Ima rok uporabe.
Imaš vse delujoče žarnice v kompletu ?
Rezerva je v brezhibnem stanju ? Znaš to demonstrirati na cesti (kako vulkanizerji z aparatom za stegovanje zategnejo vijake je nenormalno, jaz sem doma z dodatno 0.75 metrsko cevjo komaj odvil, če misliš da bo tebi uspelo s tisto 20cm tovarniško ročico se zelo motiš) ?

Potem lahko reče da si zapeljal v rumeno, sunkovito zaviral/speljeval, primerov kolikor hočeš, če bi rad bil policaj bil "kreativen".


barelyLegal > Mislim, da je zelo obče znano, da so policaji sedaj - ko so nehali stavkati - dolžni državi kar lep zalogaj denarja.
Tipično razmišljanje državnega uradnika/birokrata, namreč da policija mora od državljanov na dan izterjati X EUR.
Od kje mu smela misel, da so policaji "dolžni državi lep zaloga EUR" ne vem.

Zgodovina sprememb…

barelyLegal ::

ma ja, še pisalo se je, ko so se spraševali, v kolkem času lahk vrnejo primanjkljaj.
Error

Gladi ::

In ti si samo uboga žrtev tega sistema :8)

barelyLegal ::

hehe, smešno
Error

darkolord ::

Imaš redno menjano prvo pomoč ? Ima rok uporabe.
Imaš vse delujoče žarnice v kompletu ?
Zakaj ne bi imel "sveže" prve pomoči in žarnic v kompletu? Kaj narediš, ko ti ckrne?

kako vulkanizerji z aparatom za stegovanje zategnejo vijake je nenormalno, jaz sem doma z dodatno 0.75 metrsko cevjo komaj odvil, če misliš da bo tebi uspelo s tisto 20cm tovarniško ročico se zelo motiš
Namig: lahko si pomagaš tudi z nogami in udarci

black ice ::

darkolord: C'mon, tole postaš na geek forumu. Noge in udarci tu ne zaležejo.

Mehmed ::

barelyLegal je izjavil:

ma ja, še pisalo se je, ko so se spraševali, v kolkem času lahk vrnejo primanjkljaj.

No v bistvu je Vizjak ali kdo ze probu bit smesen pa pripomnu to sindikalistom. Dalec od tega, da bi dejansko morali not prinesti kaj.

BigWhale ::

amigo_no1 je izjavil:


Še en wannabe svetnik.
Imaš redno menjano prvo pomoč ? Ima rok uporabe.
Imaš vse delujoče žarnice v kompletu ?

Ja in ja.

amigo_no1 je izjavil:


Rezerva je v brezhibnem stanju ?
Znaš to demonstrirati na cesti (kako vulkanizerji z aparatom za stegovanje zategnejo vijake je nenormalno, jaz sem doma z dodatno 0.75 metrsko cevjo komaj odvil, če misliš da bo tebi uspelo s tisto 20cm tovarniško ročico se zelo motiš) ?


Menjal sem ze kolesa, ki so bila ze 3+ let zmontirana na avtomobilu, s stock rocico gre tezje ampak se vedno gre. Sicer pa imamo danes vse sorte vlecnih sluzb in rezervo menjas res samo takrat, ko je nujno potrebno.

amigo_no1 je izjavil:


Potem lahko reče da si zapeljal v rumeno, sunkovito zaviral/speljeval, primerov kolikor hočeš, če bi rad bil policaj bil "kreativen".


Ja, ker privzeto so vsi policaji pokvarjeni in si kar izmisljujejo stvari, a ne? V dvanajstih letih, kolikor vozim sem placal kaksne stiri kazni, tri od teh se takrat, ko sem imel prvi avto. Vedno so bile povsem upravicene. Ustavijo me pa vsaj dvakrat, ce ne trikrat na leto (IMO bistveno premalo krat).

zee ::

Dovolj. "Svetnikov" ima Slovenija vec kot prevec, zato toliko Slovencev umre na cestah vsako leto.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Led h7 v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7117924 (16042) tomaz-
»

Izvršba in posledice

Oddelek: Loža
83252 (1184) telexdell
»

Prva pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5318170 (16967) šernk
»

Mnenje o prekršku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13417714 (14987) strup121

Več podobnih tem