» »

Slušalke Monster Beats By Dr. Dre Solo Hd

Slušalke Monster Beats By Dr. Dre Solo Hd

srakic123 ::

Imam te slušalke in že od začetka ko sem jih dobil se v desni slušalki sliši nek zvok folje ko malo giblješ slušalko, drugače med poslušanjem glasbe ni moteče, ampak me vseeno zanima kaj bi to bilo narobe ?

zagi123 ::

Slabo izdelane slušalke najverjetneje. Če imaš še možnost vračila, jih vrni in za polovico kupnine boš dobil boljše slušalke. :)

srakic123 ::

Saj garancijo imajo 2 leti, tako da jih vrnem lahko, ampak sem jih čakal skoraj 2 mesca, zdaj pa če jih vrnem mam občutek da bom čakal še dlje časa :D

amacar ::

Verjetno napaka v izdelavi, pri meni tega zvoka ni.

Jst ::

Prisegam na Seinheizerce!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

glaš ::

samo v opozorilo, sem zadnjič slučajno zasledil na headphone.com

Please keep in mind the Monster Beats line of headphones are the MOST counterfeited headphones in the history of the industry and, according to Monster, 99% of the Monster Beats sold via un-authorized channels (Amazon, eBay, etc) are fakes! So PLEASE make sure your Monster purchase is made at a true 100% authorized Monster headphone dealer

Da nisi tudi ti slučajno med temi "srečneži"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glaš ()

Jst ::

srakic123: Ti jim kar pošlji slušalke in na list papirja sprintaj čimbolj jedrnato, najbolje v treh povedih, kaj je narobe in temu primerno zvišaj font, pa ti bodo dali nove. Razen če si jih kupil pri Janez s.p.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

srakic123 ::

Pri mimovrste sem kupil. A mi lahko keri pove kako je s uveljavljanjem garancije pri njih ?, samo pošlješ v paketu kot si dobil nazaj in napišeš kaj je narobe in je to to ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: srakic123 ()

mihec87 ::

meni pa ni jasno zakaj folk tako navaljuje na te slušalke..navadne slušalke z zvenečim imenom..

amacar ::

Zato ker niti niso tako slabe, kot jih nekateri želijo prikazati. Nekateri so/smo bass freaki in tam mi neke senheiserce ne pridejo v poštev, ker imam rad, da bassi prevladujejo, je pa res, da se na marsikaterih drugih področjih skrijejo, tako da je veliko odvisno od zvrsti galsbe, ki se posluša. Sicer pa so zraven tudi kvalitetni kabli (lahko po želji odstraniš, 2 kabla v paketu...), popolna kompatibilnost z iphonom preko remota, za razliko od drugih slušalk zgledajo ok, čeprav to je subjektivno mnenje, in ker v akciji niti niso tako drage (pri uradnem uvozniku za slo lastracom so imeli akcijo, ko sem jih jaz kupil - 140€).

Glede vračanja na mimovrste, sem pa jaz poklical gor, pa se je njihov kurir oglasil, ter prevzel paket kateremu sem priložil list z opisano napako, tako da nisem imel stroškov s pošiljanjem.

sennheiser ::

Stvar okusa je to popolnoma. Čeprav men se tut zdi da so mal predrage. Predrage glede na to kaj dobiš pri sennheiser cx300.

Jst ::

Da pri Seinheisercah ni bassov?

OK, če hočeš "loudness" oz. "beats" je res, da so Monster dobra izbira za poslušalce. Niso pa nek presežek in cenovno so absolutno predrage.

Sicer pa, vsak ima svoj okus, prav je tako in tudi Seinheiserce so predrage. Ampak ko si kupiš slušalke, ki so ti všeč (zvok ali/in vizualno), pač ostaneš pri njih.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sennheiser ::

Če pogledaš dejstvo da dobim 2je sennheiserce proti 1 beats :) ne vem men se zdi da cx300 je glede na ceno najbolša izbira... pa sem stestiral inear slušalk od 15€ pa do 300€ in če upoštevam ceno zraven so beats predrage. Za sennheiser pa kak € nižja cena bi pomoje pomenilo samo še večjo prodajo/popularnost.

amacar ::

Ne vem, zakaj govorita o in-ear slušalkah, ko so tu omenjene le naglavne slušalke...
Sicer pa glede inear, ne kupujejo vsi slušalk do 50€, v višjem rangu jih nekatere druge slušalke "pojejo". Recimo klipsch, shure, monster turbine...

Sicer pa ni nihče rekel, da ni bassov, le niso tako poudarjeni in prevladujoči.

Dragi ::

Prejsnji teden sem bil v veleblagovnici in sem stestiral cirka 40 razlicnih naglavnih slusalk.
Od vseh teh so mi bile tiste od Dr. Dre najbolj vsec. Se najbolj me je prevzel obcutek udobja ko sem jih imel na glavi.

So pa res drage kot svinja, 399eurov.
Ali obstaja kaka alternativa kot te, vendar za manjso ceno?
Imam obcutek, da je cena navita izjemno, vendar jih hocem, ker res izjemno lepo pasejo na glavo.
http://beatsbydre.com/products/Products...
Govorim o temu modelu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragi ()

Jst ::

>Prejsnji teden sem bil v veleblagovnici in sem stestiral cirka 40 razlicnih naglavnih slusalk.

Si vzel s seboj tudi lasten CD z glasbo?

Jaz, kadar kupujem takšne stvari, imam vedno 3 komade. Ziontrain - Grow Together (1996) - Space, kjer stestiram bass, potem en jazz in rock komad.

Tako jaz kupujem naglavne slušalke.

Inear slušalke so pa potrošni material, sploh če jih uporabljaš dnevno. Jaz recimo vsak dan, ko sem na sprehodu s psom, poslušam podcast Tech News Today. In vsake inear slušalke mi crknejo slej ko prej. Zato sem začel kupovati najcenejše. Itak mi je važno samo to, da se sliši govor, za glasbo pa jih ponavadi ne uporabljam.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sennheiser ::

Uh pardon sm čist spregledal da so navadne. Pri navadnih pa imam sennheiser hd 265, 8 let so stare in še delajo 1a. Zdaj bi pa vzel hd 650 vrjetno. Sam to je res tako delikatna stvar, da vsi nasveti kaj je bolš kupt so NEUMNOST. To more kupec iti sam v trgovino, dati na glavo, da vidi če so mu udobne in seveda če mu je zvok ok. Pač vsak drugače dojema zvok.

hdmi ::

a mogoce kdo ve kje se daa kupit fake beats by dr dre

Bananovec ::

Tega nočeš. Dobiš pa na ebayu ali amazonu.

Sicer dobra alternativa, ki Beats by Dr. Dre poje (najcenejšo različicio) so Fanny Wang slušalke. Reviewerji jih imajo celo rajši kot Dr. Drejeve pa še cenejše so.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

hdmi ::

kje se pa da dobit (v sloveniji) tele fanny wang slusalke?

Peters ::

Slušalke načeloma niso slabe, je pa res preveč hypea okoli njih in s tem povezano tudi malce višja cena. To je jasno.
Jaz imam recimo tale model in sem zelo zadovoljen z zvokom.

musicfreak ::

Dragi je izjavil:

Prejsnji teden sem bil v veleblagovnici in sem stestiral cirka 40 razlicnih naglavnih slusalk.


Kje imajo toliko parov slušalk za probo? Verjetno ne v SLO...

SaXsIm ::

Meni ni jasno, kaj je s tem hypeom okoli Beats by Dr Dre. Res ne. Za takšen denar dobiš kakšne Sennheiserce, AKG, Audio technica, če pa češ kul zgledat, maš pa Skull candy, ki so ceneje kot te.
SaXsIm

cactus ::

mene neki zanima o teh slušalkah. butasto uprasanje nese smejat :D pousot piše samo o applovih izdelkih in to. a to deluje tudi na samsungih in drugih telefonih?

amacar ::

Glasba igra, remote pa ne dela z vsemi telefoni, z nekaterimi ja, z nekaterimi ne.

cactus ::

aha.. hvala :)

pa na samsung ace bi delale?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cactus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slusalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132355 (1931) RutS
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727199 (16994) jaot
»

Kje kupiti slušalke beats by dr.dre?

Oddelek: Zvok in slika
199259 (4181) Anney
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355767 (3791) Janac
»

Monster Beats Solo/Studio HD

Oddelek: Zvok in slika
91377 (1180) DarkSensei

Več podobnih tem