» »

Oblivion

Oblivion

1
2
»

trololo2 ::

Super film, samo vnaprej ga morš vzeti kot to kar je, eye candy pač. Upam si tudi reči da je tole najboljši Cruisov film, Olga je pa itak slin :P. BTW gre za istega režiserja kot pri filmu Tron kar se tudi vidi.

SPOILER

Glede števila parov, prva stvar ki sem jo pomislil na koncu je kaj bo potem ko bo do Olge prišlo vseh nekaj tisoč Cruisov, vsak mislič da je on upravičen do družine :D. Samo logične luknje je tu treba vzeti v zakup, saj tudi zgodba je od twista naprej ko se ugotovi kdo so scabsi povsem predvidljiva.

Aja BTW hiša para 49 nad oblaki je zakon...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

oo7 ::

Ne bi se branil take hiške med oblaki:)

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ne bi se branil take hiške med oblaki:)

Nad oblaki, ne med oblaki :P
Med oblaki bi ti skurilo vso elektroniko, pa še razgleda ne bi imel :))

tt2advanced ::

en sci-fi po "dougem" času pa še ta je biu zgolj in samo gledljiv..
What Else Is There?

BigWhale ::

Ravnokar pogledal. Samo en semi-spoiler:

V igralski zasedbi so imeli Morgana Freemana, voice-over narration je delal pa Tom Cruise?!?! Kaj hudica so razmisljali? Lik, ki ga je igral Freeman, bi lahko brez najmanjse tezave delal narration v tretji osebi.

Drugace pa, film je kar soliden, vendar precej zmoti nekaj malenkosti, ki se ne poklopijo. Main plot in back-story se razresita v zadnjih petih minutah in na koncu samo cakas a bo happy ending, mega happy ending ali pa ultra mega happy ending with chocolate sprinkles on top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Velki ::

Sramota od filma, kot so že povedali je film eye candy orientiran. Pa še za to niso poskrbeli ker ženske niso ravno 10/10, bolj nekje 7/10. Moja ocena filma 6/10, bi bla veliko slabša ampak moram reči da pač Tom je res dober igralec in da poboljša film kar precej. Za tiste, ki se vam eye candy filmi gnusijo vam priporočam da se držite čim bolj stran od filma!

BlackMaX ::

Veliki Um, a lahko še mal poveš zakaj je sramota od filma?

WarpedGone ::

Pretirava pač.
Oblivion je u bistvu Moon z več budgeta in več igralci.
Zbogom in hvala za vse ribe

Nikec3 ::

WarpedGone je izjavil:

Pretirava pač.
Oblivion je u bistvu Moon z več budgeta in več igralci.

Ja, ok. Ampak še vedno je film precej minimalističen v karakterjih. Cel film je na ramenih Cruisa, kar je kot nalašč zanj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

WarpedGone ::

Si pogledal Moon? :)
Zbogom in hvala za vse ribe

Nikec3 ::

WarpedGone je izjavil:

Si pogledal Moon? :)

Da. Ja vem, da Oblivion napram Moon ni ravno minimalističen. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Velki ::

Moon je veliko boljši film (seveda po mojem mnenju), ampak kar sem hotel reči je da film ne izstopa iz današnjih standardov v filmih in je pač za tiste ki radi gledajo filme kot je F&F, IRON MAN, SUPERMEN,...(skratka večino današnjih filmov) in ni za tiste ki so izbirčni (ker ti trailer lahko poda vtis da je film orientiran v drugo smer od prej naštetih kar pa spoznaš da je zelo malo res).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Velki ()

BlackMaX ::

Velki je izjavil:

Moon je veliko boljši film (seveda po mojem mnenju), ampak kar sem hotel reči je da ni film prav nič posebnega in je povprečen in je pač za tiste ki radi gledajo filme kot je F&F, IRON MAN, SUPERMEN,...(skratka večino današnjih filmov) in ni za tiste ki so izbirčni (ker v trailerju zgleda da je film orientiran v drugo smer od prej naštetih kar pa spoznaš da ni res).


No ko si omenil supermana, ta film me je pa razočaru.

flbroker ::

Ta film imam doma že celo večnost in sem ga komaj zdaj pogledal. Holy fucking shit, nič manj kot 4x this movie BLEW my mind.

Sramota od filma, kot so že povedali je film eye candy orientiran.


lol film je ljubezenska zgodba, eye-candy je bonus. Film sramota? Ti si res "veliki um" ni kaj. Film je bomba!

oo7 ::

Če še kdo ni gledal filma bo zdaj ob 22:00 uri na Planet TV.

oo7 ::



Trenutno govorice ampak naj bi posneli film Oblivion 2 in vrnil naj bi se Tom Cruise.

Film naj bi se dogajal 15 let po prvem filmu.

Scaramouche3 ::

oo7 je izjavil:



Trenutno govorice ampak naj bi posneli film Oblivion 2 in vrnil naj bi se Tom Cruise.

Film naj bi se dogajal 15 let po prvem filmu.


Gledal film pomoje 5x res dobro narejen, lahko gre samo dol...

oo7 ::

Jaz sem ga tudi gledal večkrat. Čim je bil na televiziji sem ga kar gledal.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Edge of Tomorrow aka. All You Need Is Kill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11227165 (1337) oo7
»

Mission: Impossible - Rogue Nation (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16531276 (2402) Nikec3
»

Tom Cruise gre v vesolje - film (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7013499 (3381) gddr85
»

Dark Universe (Universal Monsters) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5713350 (6523) oo7

Več podobnih tem