» »

Nortonovi produkti 2002 - 2003 ?

Nortonovi produkti 2002 - 2003 ?

Cokolesnik ::

Zanima me, ce ste uporabljali ze Norton internet security, pa Norton anvitirus, pa Norton utilites - vsi omenjeni z oznako 2002 in ce ste ze uporabljali iste produkte z oznako 2003.

Kaksni so vasi komentarji - so produkti z oznako 2003 res boljsi, ucinkovitejsi, z manj napakami kot tisti z 2002?

Nekdo mi je reku, da mu je NortonAntivirus 2003 celo brisal maile brez kakrsnegakoli opozorila in tisti maili sploh niso bli okuzeni.

CaqKa ::

meni je res zbrisal nekaj mailov... samo jih je tak zbrisal da niti vedel nisem od koga so ipd... kaj šele kakšna vsebina je bila v njih.

Cokolesnik ::

no, lahko te potolazim, da se je TOCNO to tudi meni zgodilo in to v 5 primerih. sporocilo pa je potemtakem brez vrednosti ker res nima, tako kot pravis, nobenih podatkov o posiljatelju in vsebini.

torej je ze ugotovljeno, da je norton antivirus 2003 ZANIC ?

kaj pa drugi, ki ga uporabljate, pravite?

in seveda komentarji tudi o drugih norton produktih.

CaqKa ::

nebi reko da je zanič.. pač ima določene pomankljivosti..
ostalih produktov 2003 pa še nisem dobil pod palec/disk :)
a sploh obstajajo že utilities 2003 al kaj?

Han ::

Utilities 2003 še ni. Jaz uporabljam NAV 2001, ker se mi je že 2002 zdel smotan, počasen, ves čas je silil na internet... :(

CaqKa ::

jaz imam nav 2000 ali 2001 še nekje orginal in bom verjetno res dal tistega gor... če pa res kaki virus fašem pa to itak preverjam na www.pandasoftware.com/activescan
aja glede nu 2003... nekaj sem našel na em***
treba preverit če dela vse kot treba pa če ni kaki fake.. ajde

Cokolesnik ::

norton utilities 2003 se skriva pod imenom norton system works 2003 ce niste se vedeli (disk, win doctor, speed disk...).

ampak prosim vas lepo: a ni to zanic lastnost programa, ki vam zbrise en pomemben mail in ga sploh ni mogoce pridobiti nazaj, ne glede al je bil okuzen ali ni bil. ne vem, kdo bi uporabljal norton antivirus 2003 ce bi mu brisal maile. prav nihce verjetno.

Han ::

SystemWorks 2003 vsebuje Utilities 2002.

FastWIND ::

NAV 2003 uporabljam 2 meseca in nikoli nisem opazil, da bi zbrisal kakšen mail in tudi zakaj bi ga, saj ga če je ukužen prej vrze v Quarantined Items... sicer si pa lahko ogasnete Automatically repair the infected file in potem več ne vidim razloga, da bi vam avtomatsko brisal, ali pač ?

MitjaM. ::

FastWIND imaš prav. Jaz tudi že nekaj mesecev uporabljam NAV2003 in mi ni nikoli nič brezveze brisal. Je pa problem v uporabnikih k ne znajo ali pa se jim ne da niti pogledati kakšne možnosti program ponuja, potem pa jamrajo da se jim npr. NAV sam na internet konekta (btw. to se da izklopit...), pa kok je zanič in oh in sploh.
Fantje najprej dobro preberite navodila programov potem pa jokajte kaj ne dela...

Mitja
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

Cokolesnik ::

verjemi mi da ga poznam ze na pamet. si mogoce pomislil na to, da nav 2003 le ima ocitano napako in jo je symantec odpravil s kaksnim popravkom prek liveupdate in se zato mogoce ne pojavljajo tezave pri vseh?

kakorkoli, brisanje mailov ni iz trte zvito in povsem neprimerno bi se mi zdelo, da bi ocital nekaj, kar ni res ali je posledica neznanja, nezanimanja...

potemtakem bi lahko na vsako temo ali vecino tem v forumu odgovarjali: preberi si navodila.

hvala bogu, da za vsako stvar obstaja vec programov in da je konkurenca med njimi neizprosna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392399 (1905) madmitch
»

Norton LiveUpdate

Oddelek: Programska oprema
151418 (1198) OmegaBlue
»

Kateri antivirusni program?

Oddelek: Operacijski sistemi
151669 (1553) DMouse
»

Izšel Norton Antivirus 2004

Oddelek: Novice / Varnost
242583 (2583) lipicanec
»

norton antivirus 2002 pri mlacomu

Oddelek: Programska oprema
272268 (1635) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem