» »

Logitech Z-2300. Se še da kje kupit?

Logitech Z-2300. Se še da kje kupit?

xxxgeekxxx ::

Zanima me če se še dobi kje to?

EDIT: Zvočniki so drugače to
Ke te češ

freesty ::

Novi dvomim.

Je pa tole nove izvedenka teh zvocnikov:
http://www.mimovrste.com/artikel/190004...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

sese12 ::

Janac ::

xxxgeekxxx ::

sese12 je izjavil:

http://www.solo.si/racunalnitvo-10087/r...



Sem gledal, pa ima rdečo piko, ki pomojem pomeni da je nedobavljivo. Sem tudi klical, pa se nihče ne javi;(

Glede nove izvedenke (623), pa sem se že zanimal, ampak je kar dosti slabše izvedeno kot Z2300. Uporabili so slabše komponente, manjše zvočnike itd.
Nevem, če so vredni 150€. Z2300 sem sprobal pri prijatelju, pa dela, za te pa nevem kje bi probal lahko, ker nočem, da bi kupil pa nebi bili vredu. Še ena stvar, ki me ZELO moti je da ima za glasnost nastavljat na samem zvočniku, pa se moraš vedno ko prestaviš nagnit do zvočnika ;((

Ima kdo z623?
Ke te češ

Janac ::

Moj post si gladko spregledal?

bluefish ::

xxxgeekxxx je izjavil:

Sem gledal, pa ima rdečo piko, ki pomojem pomeni da je nedobavljivo. Sem tudi klical, pa se nihče ne javi;(
Se niti ne trudi. Blokirane imajo račune,...

Janac ::

bluefish je izjavil:

xxxgeekxxx je izjavil:

Sem gledal, pa ima rdečo piko, ki pomojem pomeni da je nedobavljivo. Sem tudi klical, pa se nihče ne javi;(
Se niti ne trudi. Blokirane imajo račune,...


zakaj spletna stran se stoji?

bluefish ::

Lovijo naivneže.

Janac ::

Placas po povzetju in ne na TRR

bluefish ::

Ja, hkrati pa čakaš v nedogled na dobavo artikla, tudi če je zelena pika. Smo že obdelali v temi namenjeni tej trgovini.

No, dovolj offtopica.

Janac ::

Ok, OP predlagam te da si vsaj malo pgoledas tisti link ki sem ga postal, bos veliko bolj zadovoljen - ceno pa se zbijes.

xxxgeekxxx ::

Janac, sem gledal ja, ampak rabim za PC 2 zvočnika pa vufer, kot imam zdaj, samo mam bol švoh :P

Koliko bolj glasno bi to špilalo v primerjavi z z623?
Ke te češ

Janac ::

Bassa bos imel dovolj pri tem Hi-Fiju, tisti sub je kot neka igraca. Bi bil pa zvok veliko boljse reproduciran kot tele jogurtove skatle... pojdi poslusat.

xxxgeekxxx ::

Kaj te vem, to moram potem še met ta ojačevalec pa to na mizi... Nisem najbolj za tako jaz, iščem pač neke dobre 2.1, ker je najbolj enostavno, sploh ker jih mislim kar prilično prenašat, pa nebi blo najbolj ekonomsko ojačevalca sem in tja vlačit.

So kaki boljši 2.1 od teh Logitechovih za podobno ceno?
Ke te češ

bluefish ::

Odvisno, kaj pričakuješ od zvočnikov.

freesty ::

V bigbang pejt poslusat Z623. Pomoje se zvok ne razlikuje prevec od Z2300 edino glasni pa baje niso tolk.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

lol glasni. Kdo pa poslusa Hi-Fi do konca odprt?

freesty ::

Tisti, ki kupi tako mocne zvocnike?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

xxxgeekxxx ::

A pustijo v bigbangu probat to navit do konca? :D
Potem bi lahko kar tam kupil, ker je itak 150€, niso nekaj dražji kot na internetu
Ke te češ

Janac ::

na full se pojavi cliping s katerim lahko skuris zvocnike.

xxxgeekxxx ::

Z2300 tega ni imel :8)

Drugače pa itak poslušaš pod mejo ko začne šumet. Osebno mam v windowsu narejeno glasnost na 80%, pa lahko do ful bp navijem. Pomojem nima kaj bit?
Ke te češ

Zgodovina sprememb…

Janac ::

ja dokler ni popacenja lahko poslusas

freesty ::

xxxgeekxxx ja pustijo ja. Valda, da sprobas.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

xxxgeekxxx ::

Sem pa razmišljal. Jaz mam sicer neke zvočnike pa ojačevalec, ko je foter z firme privleko enkrat. Na zvočnikih piše 5W, kar je ful čudno glede na to da so cca 12cm premera, pa špilajo tudi kar močno. Imam pa tudi en velik zvočnik ki bi bil za base soliden.
Razmišljal pa sem, da bi sam naredil ohišje za zvočnike, ker to v katerem so je navaden kup plastike, samo me zanima če moram kaj posebej gledat če bi škatlo leseno naredil, da bi zvočnike not namontiral.

Moram to velikost določeno gledat ali je vseeno? Naredil bi 2 škatli in v vsako dal 2 zvočnika, pa tavelikega bi dal pod mizo naprimer. To bi bil tak domači projekt, ki bi se mogoče celo obnesel, če ne pa nisem nič zgubil, saj imam vse doma.

Ojačevalec in zvočniki pa so 100V, pa 5 kanalov ima. Firma pa neki SEA 1995 letnik :D

Bi šlo to?
Ke te češ

SaXsIm ::

sam imam takšne za second speakers ob Yamahi HS 80. Niso slabi, sploh glede na denar. Za v LJ si bom najverjetneje kupil malo močnejše
Sam nekako nisem fan 2.1 sistemov, raje imam dva močnejša stereo zvočnika, je manj kablov in bolj uravnotežen zvok.
SaXsIm

Janac ::

Jaz mam pa:



in

xxxgeekxxx ::

Kaj pa takšni zvočniki? KLIK?

Zelo so poceni glede na velikost in to, pa me zanima če špilajo dobro. Sem razmišljal da se bi bolj splačalo Logitech Z906 vzet, pa sem gledal da je tu 100€ ki jih lahko obdržim pa nekaj bolj še neuporabnega kupim ;)
Ke te češ

3man ::

Boljši od z626 so Creative T3: www.mimovrste.com/artikel/1900002315/q=...

5.1... Jih boš izkoristil?

čuhalev ::

xxxgeekxxx je izjavil:


Ojačevalec in zvočniki pa so 100V, pa 5 kanalov ima. Firma pa neki SEA 1995 letnik :D
Bi šlo to?


O takšnem ojačevalcu je na tem forumu že tekla beseda. Namenjen je ozvočenju objektov in večinski reprodukciji govora.

xxxgeekxxx ::

Potem muzika nebi šla?

Glede Creative T3 pa nevem no, grdi so ful :P
Ke te češ

SaXsIm ::

xxxgeekxxx je izjavil:

Kaj pa takšni zvočniki? KLIK?

Zelo so poceni glede na velikost in to, pa me zanima če špilajo dobro. Sem razmišljal da se bi bolj splačalo Logitech Z906 vzet, pa sem gledal da je tu 100€ ki jih lahko obdržim pa nekaj bolj še neuporabnega kupim ;)

Tej Geniusovi zvočniki so kul. Ampak je fajn, če jih potem 5.1 postaviš. Meni zaradi uporabe laptopa večkanalne zvočne rešitve ne pridejo prav, saj se prestavljam po prostoru. 2.0 pa sam mal bolj naglas daš :)
SaXsIm

xxxgeekxxx ::

Potem ti Geniusovi špilajo fajn? Nekaj sem bral temo tu, ko se pogovarjajo da ne gre več kot 63 glasnost nardit, ker ima baje samo 130W in ne 200 kot oglašajo. Se mi bolj splača vzet Logitech z623 ali te?

Gledal pa sem tudi od Logitecha

-X-530
-Z506

So kateri od teh dobri?

Pa za Corsair SP2500 sem tudi gledal, in zgledajo kar zanimivi, pa še kul kontroler imajo
Ke te češ

Janac ::

vyemi tisto iy bolhe in je zadeva resena!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

3man ::

Boš ti zvočnike gledal al poslušal :)

xxxgeekxxx ::

@Janac Res bi raje imel 2.1 al pa 5.1 če ne druga. Pa nevem glede kupovanja rabljenih zvočnikov. Pa 200€ mi ni ravno za zvočnike za dat :8)

@3man, ja na mizi bodo, kaj če kdo pride :D

Se da kje dobit Corsair SP2500 bolj poceni kot 200€?
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188380 (40855) staher
»

Nakup računalniških zvočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
103108 (2648) Amadeuss
»

Katere računalniške zvočnike mate

Oddelek: Loža
232976 (2601) flood
»

zvočniki 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
52800 (2638) Jeremias

Več podobnih tem