» »

Problematika drog - najhujše droge

Problematika drog - najhujše droge

1
2
»

donfilipo ::

technolog je izjavil:

donfilipo, na čem si biu ti, ko si tisto zgoraj pisal?


Še enkrat da se razblini nek ultra spljockasti mit. Da so prešeren, pa cankar pa magari bukovski, zato da so pisali, mogli ga lokat, ali drugi nekateri se drogirat.

Niti na misel mi ne pride, da bi karkoli pisal, ...karkoli niti pike...kadar sem zadet! Ne vem kje je pomanjkanje (toliko sem razbral da ni IQ!), da nekateri tako silovito ozko znajo videti v drugega. Empatija (manko:) je ena od posledic lahko takega gledanja,...ni pa samo to. Nekje sem 'navohal' knjige, ki misterij razjasnijom ...pa jih še nisem predelal. Freudi, Frankesnteini in ostali, so preglasne popularne barabe:), da bi lahko uporabil tako laično in prodorno učenje, ..umerjeno.

Also, ne da sem prešeren ali cankar, ...samo tudi ti niso pisali zadeti, ...kaj šele jaz!

Včasih me pač treznega zajame bes nad plitkostjo nekaterih, drugič pa me pograbi neka pesniška žilica in potem izpade vse skupaj od patetično, ..do čudno.

Jasno ker so policioti po večini na ravni bumbarjev, ...pa tako ali tako nihče ne verjame. No tu upam, da je par talentov veliko ali ogromno čez!

Ne rabim droge za inspiracijo...ampak za beg! Včasih. Pred idioti8-) In tudi sam pred sabo8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

echo ::

donfilipo je izjavil:

technolog je izjavil:

donfilipo, na čem si biu ti, ko si tisto zgoraj pisal?


Ne rabim droge za inspiracijo...ampak za beg! Včasih. Pred idioti8-) In tudi sam pred sabo8-)


Don, tole je ... usekalo direkt med oči.
Ta tema se lahko praktično zaklene, ker ne more več nihče nič boljšega napisat.

jype ::

Mipe> Čemu je treba jemat droge?

Čemu se je treba spraševati o smislu življenja?

Mipe> No, se pa lahko vsaj ponaša s tistim občutkom zadoščenja. Po drogi se počutiš kot kup dreka in nujno rabiš novo iglo.

Nisem še zaznal, da bi kdo pri uživanju alkohola uporabljal igle. Običajno se najbolj nevarne droge pije kar iz steklenic. Po drugi strani se po nekaterih drogah dejansko počutiš bolje, brez znatnih neprijetnih stranskih učinkov.

Zanima me predvsem, kdo si umišlja, da ima pravico odločati o mojem telesu in kaj jaz z njim počnem? Morda ti, Mipe?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj so nekatere droge legalne, druge pa ne (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10821766 (12374) Semafor
»

Smrtne žrtve zaradi drog (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16129371 (24116) [D]emon
»

Ilegalne droge, uporaba in mladostniki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
477121593 (111688) innerspace

Uživanje drog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40565865 (51125) dzinks63
»

Določitev količine prepovedanih drog za osebno uporabo [workthread] (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8818606 (16688) Matija82

Več podobnih tem