» »

ftp in dinamični ip

ftp in dinamični ip

intel ::

Pozdravljeni doma bi si rad izdelal FTP strežnik,vendar imam pri tem majhen problem saj imam dinamični IP.
Router podpira dynamic DNS vendar sem pri svojem delu neuspešen.Ko vnesem podatke,kar naprej piše connecting.... in se nič ne zgodi.Katere nastavitve moram izbrat pri no-ip.com.
Imam pa ta usmerjevalnik Tp link TL-WR1043ND.

NeMeTko ::

Na No-IP.com malo zmedeno pišejo o nastavitvah:

Currently newer SMC routers or SMC routers with updated firmware have options to support No-IP.com.
Most DLink routers
SonicWall routers are supported.
DrayTek routers support No-IP's free service.
Symantec currently has support built into a few of their models. (use a username if your email address is longer than 15 characters)
If you have a router that you would like to see support for, we suggest you contact the manufacturer and ask them to add support.
--------
Glede na to, da je dyndns precej stara stvar in ga ima vgrajenega praktično vsak kolikortolikor spodoben router, se očitno pri no-ip.com ne držijo standardov, če navajajo zgolj peščico routerjev, ki naj bi jih podpirala. Žal sami nikjer ne objasnijo (vsaj ne vidim tega), ali dejansko uporabljajo nestandarden protokol. Tako si to lahko vsak razlaga po svoje, zakaj mu ne dela zadeva.

Zato pa ponujajo lastni update client, ki ga namestiš na tisti računalnik, kamor boš dal FTP in bo on sporočal tvojo aktualno IP adreso na noip.com.

intel ::

Se pravi,da naj pustim router pri miru,ter uporabim njihov program?Jaz sem zdaj uporabljal oboje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

router FBR-1418TX in fowarding

Oddelek: Strojna oprema
6999 (928) Tomay
»

se nekaj glede apache

Oddelek: Izdelava spletišč
111380 (1207) Ziga Dolhar
»

Serv-U+no-ip

Oddelek: Omrežja in internet
7972 (855) CaqKa
»

lastna domena z dinamicnim IPjem. Kako?

Oddelek: Omrežja in internet
61629 (1485) sgdjkdlsugi4
»

no-ip DUC in Serv-U!!!

Oddelek: Omrežja in internet
71528 (1487) pivmik

Več podobnih tem