» »

Kako postati punci, ženski všeč?

Kako postati punci, ženski všeč?

Predator ^^ ::

A: Živjo
B: Hej
A: Danes imaš lepe oci, wanna get high?
B: Umm...ne veš umm lih danes lahko.
Gnmstle

galu ::

Rias Gremory je izjavil:

Pa to kar je Galu rekel (on je mačo).


:))

Reciva, da imam nagnjenje k temu, da ob ženski družbi začnem govoriti o raznih Linux Distrojih, spletnem razvoju ali pa HW-ju. Bil bi presenečen, kakšen dober filter za ženske je tole.:D

*edited grammar
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

komar88 ::

galu je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Pa to kar je Galu rekel (on je mačo).


:))

Reciva, da imam nagnenje k temu, da ob ženski družbi začnem govoriti o raznih Linux Distrojih, spletnem razvoju ali pa HW-ju. Bil bi presenečen, kakšen dober filter za ženske je tole.:D

Meni se pa rado zgodi, da me zanese na kak nogomet. Take, ki ga spremljajo so pa bolj redke kot geeki ki uporabljajo IE :D
MAN UTD <3

galu ::

Tudi vredu. Če iščeš punco, ki ima iste interese kot ti, je tudi to uspešno. Če pa iščeš fuk material, pa seveda ne biti 'ti'.
Tako to gre.

Rias Gremory ::

nofaith je izjavil:

No pol pa brez lepih čevljev. Samo hočem po najboljših močeh pomagat :S

Pač nej en iz iskušenj pove kaj je najbolj, ker jst ijh nimam

Saj vem, jaz te ne obsojam. Važno je sodelovanje, ne zmaga.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rias Gremory ::

Predator ^^ je izjavil:

A: Živjo
B: Hej
A: Danes imaš lepe oci, wanna get high?
B: Umm...ne veš umm lih danes lahko.

To rečeš če veš, da si ji všeč in da ona uživa oz. kadi travo in/ali kakšne druge substance.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Predator ^^ ::

Jaz se tudi probam zadrzevat pred puncami o racunalnikimlh ampak ko vidim da se skypea neznajo instalurat brez dodatnih 10 programov ki so zraven instalacije pa moram zacet
Gnmstle

Rias Gremory ::

galu je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Pa to kar je Galu rekel (on je mačo).


:))

Reciva, da imam nagnjenje k temu, da ob ženski družbi začnem govoriti o raznih Linux Distrojih, spletnem razvoju ali pa HW-ju. Bil bi presenečen, kakšen dober filter za ženske je tole.:D

*edited grammar

Uff moram probat to metodo. Samo jaz bom pljuval po Applu in IE in jo spraševal če ve kaj je to open-source, če ne ve ni dovolj dobra.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

nofaith ::

A lahk dam v male oglase.
I: gamer punco
Išče se punca ki igra bf3 in rada trolla druge playerje. Iskana starost je 16 +- 2 leti. Dobro je če je vsaj malo podobna tej punci.
http://www.google.si/imgres?imgurl=http...
Rofl
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

komar88 ::

Jaz pa se ne bi branil take, ki bi se vozila z mano 100km okoli s peciklom :)
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

Predator ^^ ::

Gnmstle

komar88 ::

Predator ^^ je izjavil:

dobil bos pa nekaj takega
http://static.neatoshop.com/images/prod...

soooo hot >:D
MAN UTD <3

nofaith ::

Pac govorim moje ideale :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

CleanPower ::

reč ji če gre na pjačo, pol na pjači ji pa reč če bi spala dons pri tebi pač da vidš če sta za skupej al ne:)
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

komar88 ::

komar88 je izjavil:

Jaz pa se ne bi branil take, ki bi se vozila z mano 100km okoli s peciklom :)

Ali pa take, ki bi poslušala Iron Maiden, Metallico, Gunse, Pink FLoyd, Led Zeppelin in še bi lahko našteval :)

CleanPower je izjavil:

reč ji če gre na pjačo, pol na pjači ji pa reč če bi spala dons pri tebi pač da vidš če sta za skupej al ne:)


Me še kap zadane če reče ja :D
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

Mesar ::

Samo vprašanje te teme je itak tok mimo, da bi težko bilo bolj mimo. Obrnimo... Ena punca nekje razmišlja, kako le naj postane tebi všeč? Se sliši zabavno? Kaj pa če je taka?

Torej je tako ali tako najboljše, da modi zaklenejo temo pa nekateri dobro premislijo kaj sploh hočejo za začetek.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gizm0 ()

nofaith ::

Svetujmo rorryu.
Lahko ij rečeš da si šele zdaj opazil kako lepe oči ima. In če bi šla na kakšno pijačo. Ce je ta punca kej ne čudna bi morala pristati
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

freesty ::

Janac. Tvoj problem je v ogledalu.

Punca ti je povedala kaki tipi so ji vsec. Torej 1 izmed tistih treh ne bo meu nobenih problemov, da jo dobi. Verjetno nasploh ne bodo mel problemov z babami.

Najbols je da postanes emo in nalepis umetno picko na racunalnik.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

komar88 ::

Bom poizkusil jutri, ko se malo spravim k sebi. Naporen vikend :D

Lahko noč!
MAN UTD <3

Janac ::

Z novim tednom ki prihaja nebom več trolal, tokrat zares.

freesty je izjavil:

Janac. Tvoj problem je v ogledalu.

Punca ti je povedala kaki tipi so ji vsec. Torej 1 izmed tistih treh ne bo meu nobenih problemov, da jo dobi. Verjetno nasploh ne bodo mel problemov z babami.

Najbols je da postanes emo in nalepis umetno picko na racunalnik.


Torej nebom nikoli imel punce, lahko poveš direktno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

freesty ::

Janac saj bos odkril alkohol. Se bolj pomembno pa je, da ga punce okoli tebe odkrijejo:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Mesar ::

Janac je izjavil:

Z novim tednom ki prihaja nebom več trolal, tokrat zares.

freesty je izjavil:

Janac. Tvoj problem je v ogledalu.

Punca ti je povedala kaki tipi so ji vsec. Torej 1 izmed tistih treh ne bo meu nobenih problemov, da jo dobi. Verjetno nasploh ne bodo mel problemov z babami.

Najbols je da postanes emo in nalepis umetno picko na racunalnik.


Torej nebom nikoli imel punce, lahko poveš direktno.


Ja, zato ker si se sam tak odločil. Zdaj pa prevzami odgovornost za svojo odločitev. Za tako stvar se niti nebi smel smilit nikomur...
Your turn to burn!

Janac ::

freesty je izjavil:

Janac saj bos odkril alkohol. Se bolj pomembno pa je, da ga punce okoli tebe odkrijejo:)


Sem ga že spoznal eno leto nazaj na morju ko sem bil s frendom, ko se mi ena ni hotla več javit ko sem jo spoznal na morju. Kadim tudi, če smo že pri tem.

Gigahertz ::

a pohaš?
"670#2500#8"

freesty ::

Waw si kul. Saj se ne gre, da spijes deci mošta. Gre se, da se ga cela druzba napije. Vklucno z uno punco, ki ti je vsec. Takrat mas najvec sans. Seveda, ce nisi najveci brdaus.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

freesty je izjavil:

Waw si kul. Saj se ne gre, da spijes deci mošta. Gre se, da se ga cela druzba napije. Vklucno z uno punco, ki ti je vsec. Takrat mas najvec sans. Seveda, ce nisi najveci brdaus.


Misliš seks? Ne ni mi za to da bi jo omamil in posilil lol. Jaz bi bil celo življenje z njo.

Mesar ::

Pri 16 kadiš tudi? Pravi mali hašišarček? Če bo ona vlekla lajnice boš jih še ti? Če bo skočla v reko boš šel za njo samo zato, da te sprejme? Ah...
Your turn to burn!

marvin42 ::

BigWhale je izjavil:


Ker so mi 'pravila dvorjenja' precej neznana, bi prosil, da mi nekdo tole razlozi. Zakaj ti ne sem biti vsec bivsa punca od tvojega prijatelja? In zakaj je taksna punca potem 'off-limits'?

A ima ta off-limits tudi kaksen rok trajanja? Prijatelj je imel punco v srednji soli, tebi je postala vsec v studentskih letih. Se vedno off-limits? Kaj pa potem, ko nista vec studenta? Kaj pa ce se s prijateljem skregas in nista vec prijatelja? Pol me tudi zanima, ce so te stvari retroaktivne. Nekdo ima punco, jo pusti, potem ratas z njim kolega. A je ona se vedno off-limits?


Ker vem, da si že nekaj star, je tole zgoraj verjetno trollanje, zato je nesmiselno odgovarjati, ker točno veš kaj sem mislil, zdaj pa nekaj pametuješ, verjetno si kdaj prijatelju speljal punco.
Mostly Harmless

nofaith ::

Poglej poglej. Nekdo išče zgodbo ki se konča. In živela sta srečno do konca svojih dni. Take neboš najdu se mi zdi do konc faksa
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

Naj ji pošljem link do teh tem?

nofaith ::

kaj je s teboj mož. to so moške debbate
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Mesar ::

In s tem boš dosegel kaj točno? Srečajta se že enkrat, da vidiš če je to to al navališ na naslednjo.
Your turn to burn!

Janac ::

Dosegel bom to da bo vidila koliko ji pomenim, ona je moje življenje, moje vse.

Mesar ::

Janac je izjavil:

Dosegel bom to da bo vidila koliko ji pomenim, ona je moje življenje, moje vse.


Daj razloži malo kako točno nameravaš to doseči?
Your turn to burn!

Gladi ::

Janac je izjavil:

Dosegel bom to da bo vidila koliko ji pomenim, ona je moje življenje, moje vse.



True story

Boobiz ::

Ruined a perfectly good troll thread. Good game. Dicks.
I'm drunk, what's your excuse?

tpleko ::

mihec87 je izjavil:

tpleko je izjavil:

BigWhale je izjavil:


Ker so mi 'pravila dvorjenja' precej neznana, bi prosil, da mi nekdo tole razlozi. Zakaj ti ne sem biti vsec bivsa punca od tvojega prijatelja? In zakaj je taksna punca potem 'off-limits'?

predstavljal si da si v družbi najboljšega prijatelja in njene punce. če ne bi v družbi veljalo, da je taka punca off limits, potem bi bili prijatelji preveč sumničavi eden na drugega, ko bi bili s svojimi puncami v družbi svojih prijateljev. pa še zelo zlahka se splete kaj med punco tvojega prijatelja in teboj, ker je vzdušje že tapravo (zaupanje in karakterno ujemanje, ki vlada v taki družbi).


Če jo pusti ni več njegova punca?


če se spleteš z ex punco tvojega kolega bo ta vedel, da si jo želel že, ko sta bila ona dva skupaj. zato bo ta kolega sumničav do tebe, ko bo imel novo punco, in to uniči prijateljstvo.

darkolord ::

in to uniči prijateljstvo.
Potem je pa slab prijatelj in je bolje, da se ga čimprej odkriža.

Bros before hoes.

blackbfm ::

take bi se izogibal, ker jo lahko zanese nazaj:P

listje123 ::

globalna80 je izjavil:

Luna tudi ni planet pa ima ogromen vpliv na nekatere ljudi.

Seveda ima vpliv!
Če so določeni osebki dovolj neumni in berejo tvoje trolanje, potem pa ima res vpliv!
Lp

Zgodovina sprememb…

CleanPower ::

rorry gre dons v napad!
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

komar88 ::

Čudno je tole, danes mi ni rekla niti besede, mogoče je imela kak slab dan, tako, da raje nisem nič poizkušal.. Pa še eno uro več od mene je imela in je nisem mogel povabit na pijačo...
MAN UTD <3

FlyingBee ::

več boš spraševal sam sebe, druge in več boš o tem razmišljal manj imaš možnosti ... 7 dni v mesecu so zelo tečne, med ostalimi dni v mesecu pa samo 4-5 dni "srečne", predvsem pa niso logična bitja, ko se tiče moških

CleanPower ::

rorry go for a takedown:))
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

kr1ženska ::

En predlog... Za nasvete o ženskah sprašuj ženske. Če se boš začel mal družit z nasprotnim spolom in jim boš postalvljal takšna in drugačna vprašanja, boš nekje do faksa že dojel ženske in boš ratal pravi mali J*** ;)

nofaith ::

a si punca kr1ženska?
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Gladi ::

*so not obvious*

kr1ženska ::

Jp. Pa se mi ne da zdej tle z enimini globokimi nasveti.

komar88 ::

Pol pa mi lahko svetuješ, povej kaj vam je všeč :D
MAN UTD <3

nofaith ::

ja no. We need ya girl. Prosim ^^
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539849 (29641) vostok_1
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881304 (73352) Yosh

Več podobnih tem