» »

kateri 5.1 zvočni sistem

kateri 5.1 zvočni sistem

Zoidberg ::

Zvočni sistem bo uporabljen za gledanje filmov, poslušanje glasbe in igranje iger. Katerega mi vi priporočate in kaj mislite o naslednjih sistemih:
Hercules XPS 510 20.520
Altec Lansing AL 5100 44.400
Creative Inspire 5300 25.286
Creative Inspire 5100 20.586

Zagotovo so vsaki boljši od mojih zdajšnih sony-jevih 2.0:D

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Jebiveter ::

Herculesa je ogni v velikem loku! Zvok je tak kot bi v plasticno skatlico zaprl PC speaker in poslusal mp3je! (ok, malo pretiravam). Zvok je zelo skatlast!

Jest bi stavu na Altec Lansing! Tile zvocniki so res kvalitetni, kolikor pac lahko kvalitete od zvocnikov za PC pricakujes! Sound je zelo v redu tako srednji kot visoki toni so zelo v redu reproducirani. Vse skupaj pa dobro podpre mocen sub. V glavnem, s temi zvocniki ne mors falil!

Sam imam 2100 model, ki pa sem ga kupu, ker za 5100 nisem imel denarja. Na licu mesta sem v JAE primerjal in oba kompleta sta priblozno enakih karateristik kar se kvalitete zvoka tice.

Creativov nisem se slisal tako da ne morem nic rec.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

BlazP ::

Kaj pa tole?
Genius SW 5.1 Home Theater

Sm bil v Big Bangu, ko majo vec 5.1 sistemov postavljenih eden zraven drugega, pa se mi zdi, da je ta sistem imel se najbolsi zvok. Za racunalniske zvocnike so relativno veliki in mocni(Sub 45W, sateliti 15W RMS).
Ohisje je iz lesa(bol kvalitetn zvok). Sateliti so pa dvosistemski.
Stanejo pa okol 33k

Bug ::

Vzemi Inspire 5300; Genius imajo preslabe frekvencijske lastnosti-padec amplitude na srednjih frekvencah ter neenakost frekvencijskih lastnosti na visokih frekvencah->posledica: ne tako kvalitetno pozicioniranje zvoka v prostoru pri DVD. Drugace je les super stvarca!

Zoidberg ::

To se prtavi priporočate mi Altec Lansing AL 5100 ali Creative Inspire 5300. Zelo težka odločitev, ke denarno mi je vseno tako da bi jih moral slišati. Ali je kdo že slišal oba sistema in mi pove kateri ima bolši zvok.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

_Tom_ ::

Nič od tega :(, vzemi logitech z-640

Zoidberg ::

No toliko pa spet ne mislem dat za zvočnike jaz sem misli do 50ksit recimo. Ker Altec Lansing AL 5100 so 45ksit Creative Inspire 5300 pa 25ksit.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Zoidberg ::

Opa malo sem zamešal logitech z-640 z logitech z-680. Kakšen zvok pa imajo logitech z-640, kje se bi jih dalo kupiti in koliko stanejo.

LP Zoidberg
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Golden eye ::

Imam crativove zvočnike in sem z njimi zelo zadovoljen:D :D
Sam mal preveč 'tihi' so:D ko daš preveč naglas potem se basi ful čudno slišjo...;((

ampak za 25k so pa odlični:8)

SisQ ::

Pozdrav!

Vsekakor Creativove. Sam imam 5100 in so fantastiščni. Bas je enkraten, pa še visoki toni so zelo dobro slišni. Imam pa integrirano zvočno, tako da....
Genius so podn. To so ugotovili v nevem že kateri reviji, naši seveda.


Ribicija ::

Priporočam ti da si test Genius-ov prebereš v reviji moj mikro ( so rekli da so za ta denar med boljšimi).Pa tudi sam koliko sem jih slišal lahko rečem da so v tem cenovnem razredu v samem vrhu. Vseeno les naredi svoje.

TripleX ::

Če kupuješ zvočnike 5+1, jih raje ne kupit če misliš dat manj kot 50000SIT. Fora je da ti bodo veliko lepše igrali zvočniki 2+1 za 25000SIT, kot pa zvočniki 5+1 za 40000SIT. Preverjeno!

LP xXx

phoenix(tm) ::

Se strinjam!Kup dobr, pa mejbi dej mal vec pa bos mel za dolg, pa se ql ti bo

_Tom_ ::

Če želiš ti prodam moje Logitech Z-560 4.1 THX, 400W Rms,...

tropinovec ::

kolk pa je cena?? 8-O

_Tom_ ::

Novi so čez 75.000 SIT, jaz ti jih dam za 50.000 ( NOVI, zapakirani)

_tom_@email.si

smirnof ::

pol pa povejte keri so dobri 2+1 zvočniki!
jz mam genius sound maker live 5.1, pa me zanima, če grejo gor hercules xps 510 al pa kak creativ inspire

Jebiveter ::

@dj kavka: Ja na Genius SM Live 5.1 lahko prklopis cisto vsak 5.1 sistem! Imam sam enako kartico in vem da ni problema!

2+1: jest sm si nabavu Altec Lansing 2100 model! Ker sm gotovu (ob vzporedni primerjavi), da ima ta sistem 100x boljsi zvok kakor Herculesovi XPS510! Zal je tko da se ne da primerjat 5.1 za 20.000 in 2.1 za 25.000!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

smirnof ::

kolk pa je slabša genius sound maker live 5.1, če ga primerjaš z crativom?
sej jz bi kupu 2.1, problem pa je, da so mi pri sistemih 5.1 ful všeč sateliti, k jih daš po celi sobi

Jebiveter ::

Genius je itak slabsi, predvsem v MIDI delu in podobih stvareh. Drgace pa vse kartice cist enako MP3je spilajo!
Ima pa Creative boljsi control panel in vec moznosti ter strojno podprtih efektov.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

phoenix(tm) ::

ce res hoces 5.1 po lahko kupis altec lansig 5100, iste karakteristike kot 2100, sam da so 5.1!Ne mores falit

Nacek ::

Pred 2 urami sem kupil inspire 5300 za 25k... Zakon, sploh pa zame, ker sem prej mel ene Teacove 6 let stare. Sej so delal, samo so se do zdaj magneti malo zrabili, tako da je bil že čas za nove. Mogoče kakšnim zahtevnejšim avdiofilom ne bi bili všeč, ampak men so res zakon!!!!

Dami ::

Mam js že več k leto 5300 in so res zakon. Sploh k sem jih dobil za 32k. Sam danes sem opazil da mi je ledica v dalincu crknila. Prilika za zamenjavo s plavo>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

jest10 ::

Nacek:

Magneti zrabili???:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2.1 zvocniki

Oddelek: Kaj kupiti
111241 (1095) S-Master
»

A se splaca kupit Logitech Z-640 sistem zvocnikov

Oddelek: Zvok in slika
91288 (1141) Deadly
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332706 (2016) partysound
»

katere 2.1 zvocnike

Oddelek: Kaj kupiti
131252 (1079) jRk0
»

zvočiki do 42k ?

Oddelek: Zvok in slika
6906 (697) italjan

Več podobnih tem