» »

Vaše izkušnje z Mlacomom...

Vaše izkušnje z Mlacomom...

1
2
»

Hucho ::

ANNI;(( hja Podobno kot mlacom

Jest Mislim da bi morali pri vsaki najmanjsi nekorektnosti zagrabit bika za roge. Ljudem se sploh ne da ukvarjati in pisati pritozb na pristojne organe (npr:. varstvo potrosnikov ) in tega se zavedajo tudi od prvega do zadnjega v takih in drugacnih podjetjih.
Dejmo ljudje sej ni sam kes k ga date iz rok
kaj pa cajt, zivci in spostovanje drgocenih strank saj so podjetja tu zaradi NAS potrosnikov !?

Link do ZAKONA!!
http://www.sigov.si/uvp/zakon/vsebina.h...

Mr.B ::

Dokler bo AGT kot "družinsko" podjetje z dvema zaposlenima bo tako. Ko pa bodo imeli več strank , bo pa isti k., kot ostali.Dokler si na začetku se boš za vsako stranko potrudil do maximuma , potem pa ...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

rakusj ::

BTW:

link na ta topic sem po mailu poslal tako Mlacom-u, kot AGT-ju....nikoli ne veš, morda se stvar obrne na boljše..

ali3n ::

rakusj: mislim da že spremljajo debato...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

smirnof ::

aja, pa ma tale mlacom kazga šefa?

smirnof ::

pa še nekaj me zanima: a je trgovec dolžan zamenjat stvar za drugo, brez da mu pojasniš vzrok?

boštjan ::

mislim da ne,pa še nek utemeljen razlog moraš met.

DSmidgy ::

V 8ih dneh jo lahko vrneš pa pol drugo uzameš:) Jest sem na mlacomu kupu grafično k mi ni delala pa sem hotu zamenat pa je reku da se ne da (k je na steni pisal). Pol sem pa reku - denar nazaj - mam po zakonu pravico u 8ih dneh vrnt. Pol je šu pa "gor" prašat pa se je dal zamenat.

boštjan ::

tako se da ja,če pa nimaš pravega razloga pa še ti AGT ne bo menjal

Turtle ::


dj kavka :

NE gotovo so brez vodstvenag kadra, odločitve prinaša ptica Lastovka, tako da pomladi ne pričakuj izboljšanja ali sestanka z njo.........dah:\

urospiskac ::

jst sm pr njih kupu računalnik za 510K sit in so se obnašal kt d sm kupu sam en najcenejši cd rom. Če bodo kej muril zarad garancije, kar imajo v navadi jih bo treba pa sam prijavt.
pa rekl so mi da bo komp do srede.. kličem v sredo in prav da tega radeona nima in da ma sam enga boljšga..sm reku ok...pol pa kliče da ga je posodu jokerju...pol sem uzel geforca ti4200 titanium vivio 128Mb>:D ..... pol pa pravjo da bo v četrtek...kličem v četrtek..pa pravjo da tega trinitrona...in pol sm uzel en nižji model....fuck the mlacom....sam je pa pocen pomoje

ghibly ::

Mah, jaz z Mlacomom nisem imel nikdar problemov. Ko klicem, me prevežejo, ko vprašam mi odgovorijo, ko naročim mi pošljejo. Res pa je, da se mi ni se nobena stvar pokvarila, da bi lahko preveril kako deluje njihov servis.

chucki ::

mah pa ta mlacom! da so mi poslal predracun so rabl 7dni! Pol sm lepo narocu comp. in je reku da lahka danes pridem ob 16h uri da je pripravljen. Pridem tja in mi recejo da comp. se ni sestavljen! Js sm znoru. Sem pa iz celja! ;( ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

DSmidgy ::

tako se da ja,če pa nimaš pravega razloga pa še ti AGT ne bo menjal

Fora je da mam jest pravico vrnt v osmih dneh (brez da navedem razlog). To je pa pomoje isto kot da bi zamenal (pač za tastar izdelek mi vrnejo denar, potem pa kupim novega). In so rekl da ne menjajo pri njih. In pol sem reku ... dejte pa denar nazaj. Pol je šu šele zamenat. Ker drugač bi denar uzel pa šu u drugo štacuno po kartico.

boštjan ::

seveda maš pravico če izdelek ni izpraven ali pa nisi dobil to kar bi moral.če pa je izdelek izpraven in ne navedeš pravega razloga zakaj hočeš zamenjat pa ti ne bodo menjali

the_unborn ::

kaj pa top-shop? Izdelek nam lahko vrnete v roku 14 dni in vrnili vam bomo vas denar. Zgleda da menjajo brez razloga
:)

boštjan ::

he,he probaj.pol pa tam vzemi 9500 128MB pa če ne gre modad v 9700 jo vrni in tako dolgo ponavljal dokler ne boš naleto na pravo 9500 128MB

DSmidgy ::

Pol je uprašanje a ti bojo hotl drugo prodat. Je pa fora če se vid da je poškodovana ti jo pa ne bojo zamenjal. Je pa zakon pomoje - če z izdelkom nisi zadovoljen ga lahko vrneš in ti morjo vrnit denar. Lahko rečeš da je manj zmogljiva kot si pa mislu.

Damjan Jagar ::

Un|verse:

Pri kataloški in TV prodaji so roki vrnitve blaga seveda daljši. Praktično kupuješ "nevideno" blago. Blago občutiš, vidiš oz. preizkusiš šele, ko ti ga dostavijo.
http://jagar.si

Roadkill ::

Na moji shitlisti si je danes častno mesto pribotil Maitim...
Po tem, ko sem šel prejšni petek tja v upanju, da imajo Zalman 6000cu hladilnik... seveda ga niso imeli in mi je prodajalec povedal, da ga dobijo v ponedelkej, najkasneje u torek.
Kličem v torek, pravi da ga nimajo, da ga pa lahko naročim.
Seveda ga naročim in mi pove, da me bo v četrtek popoldne čaku.
V četrtek pokličem.. un neki zamomlja v stilu "Ja... bi mogu bit tmle nek"..

Grem dons tja... "Eeeeem... ga še ni...." ;(
Zbogom maitim.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133376 (72916) kuglvinkl
»

kaj sledi po 45 dneh od uveljavitve garancije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
754621 (3397) cpu
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645236 (3610) flipflop
»

Kupovati v Mlacomu?

Oddelek: Kaj kupiti
171693 (1121) San

Več podobnih tem