» »

Epox 8RDA+ vs. Epox 8K9A2

Epox 8RDA+ vs. Epox 8K9A2

SleepLess ::

Zanima me kera je boljša za overclockanje. Delam eno extremno hlajenje in tudi procesor že odklenjen pa me zanima kakšna so vaša mnenja. Jaz mislim da je 8RDA+ boljša, kaj pa vi? S katero bodo boljši rezultati in višji MHz-ji>:D

bosstjann ::

8RDA+

OwcA ::

Skoraj gotovo 8RDA+, če že zaradi drugega ne, zato, ker ima zaklenjeno PCI frekvenco in omogoča poljubno nastavljanje AGP frekvence.

metro ::

Tko ti bom povedou. Prej sem mel 8RDA+ ver.1.0, pa mi jo je po osmih dneh skurlo s procem vred, pol so mi jo pa zamenjal z ver.1.1, s to pa je tko. Če daš gor procesor recimo 1700+ (tega mam jst) je že vse odklenen. To je 1.47 Ghz default, laufa pa na 2205 Ghz pri (191*11,5) pri max 35 stopinjah. Prej pa 190*10 pri 37 stopinjah pa še je rastl. Mam pa home made waterblock z bakra. Samo še za northbridge nardim hladilnik pa bo verjetno laufal še za ene 200 Mhz višje.

ghibly ::

Ti metro, pa imas visoke frekvence - 2205 GHz :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ghibly ()

asPeteR ::

OwcA: Dobro si preberi mertojev post ...

Se se spomnis?

Zdej sem skor siguren, da pri epoxu niso sam spremenil 1.0 -> 1.1 samo zato, "ker to zahteva ISO standard" ...

Aja, drugace bi pa tud jaz priporocal Epoxovo platko 8RDA+ ...

8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asPeteR ()

Zheegec ::

Metro, a za 1.1 si moral reči ali so t jo kar dali ker 1.0 nimajo več?!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

morphling1 ::

Striktno gledano iz stališča s katero plato prideš višje, ni razlik, oz. je 8k9a2 celo boljša ker moraš pri 8rda+ naredit voltmod za čipset da se kaj začne dogajat.
Velika prednost 8k9a2 plate je možnost raida, ki je zgleda še nekaj časa ne bo na epox nforce2 plati. Glede hitrosti ni dileme, ampak skupno je 8k9a2 zame najboljša kt400 plata brez konkurence in če rabiš RAID super zadeva. Za hitrostne rekorde pa seveda 8rad+
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Alexius Heristalski ::

Kaj pa 8k9a2+, ki ima še SATA? Jaz rekordov ne mislim postavljat, ker nimam časa in volje (in $$$:D), da bi sestavil vodno hlajenje.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

morphling1 ::

Sej to plato sem mislil, zame za ta denar ni bolj kompletne in dobre plate.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

SleepLess ::

Torej: For EXTREME OVERCLOCKING vzamem 8rda+:D

Zheegec ::

Metro, a za 1.1 si moral reči ali so t jo kar dali ker 1.0 nimajo več?!

Queščan remajns:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bosstjann ::

kr dali so jo v agt računalniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit NF7-s rev. 1.2 je zunaj!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1335738 (3602) Tradewind
»

epox 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
221690 (1273) ferdo
»

kupujem EPOX 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
231624 (1326) McNato
»

Asus vs. Epox

Oddelek: Kaj kupiti
181514 (1130) mich

Več podobnih tem