» »

Pc se prižge in takoj ugasne problem

Pc se prižge in takoj ugasne problem

yyyeb ::

Zdravo. Imam naslednjo težavo. Prižgem računalnik, ki za sekundo da znake življenja, pol se pa takoj ugasne. Lučka tudi začne svetit,pol se pa ugasne. Kaj bi to lahko bilo?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

amigo_no1 ::

Malo več podatkov bo potrebnih.

Pc speaker kaj piska ?

yyyeb ::

ne piska,ker se računalnik prej ugasne. računalnik se ugasne prej kot v sekundi. katere podatke bi bilo še potrebno navest?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Anney ::

Si kaj menjaval, oz. odstranjal procesor iz matične plošče?

Dami ::

Skoraj 100% napajalc. Sem mel isti problem mesec nazaj (corsair ax650). Sicer sem mel enga rezervnega, da sem se lahko prej prepričal, da je bil napajalc kriv predno sem na servis pošiljal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

hojnikb ::

Napajalnik, lahko so pa tudi kondenzatorji na plati (če je to starejši konfig z fejk kondenzatorji)
#brezpodpisa

perovice ::

jst sm mel podoben problem s prenosnikom, istu sm ga prižgal pa so lučke sm posvetile pa nehale... med ponavljanjem prižiganja se je občasno zalaufal še ventilator... na koncu je bla matična plošča kriva. vsaj tako so mi rekli na servisu

yyyeb ::

Kako pa je z napajalniki? Lahko kupim več watnega kot ga imam zdaj? Bi pol lahko imel več stvari priklopljenih?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

solatko ::

yyyeb - Dej se no potrudi, pa napiš celotno konfiguracijo. Tip računalnika - namizni, tablica, prenostnik?,; matično, procesor, rami, napajalnik.

Veš na tvoje podatke, ti noben resen poznavalec HW-ja, ne more dati uporabnega podatka.

Ti pišeš v stilu - avto mi ne vžge - na to pa ne moreš dobit konkretnega odgovora.
Delo krepa človeka

Tr0n ::

Sem imel podobno tezavo. V mojem primeru je bil krivec napajalnik.

yyyeb ::

solatko,mislim,da je več kot dovolj podatkov. kaj pa jaz vem kakšne so konfiguracije računalnika.nimam pojma.pokvarjen je, ne morem pogledati.da bi fizično odprl in vsako stvar posebej gledal se mi pa ne da.
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

BorutK-73 ::

yyyeb je izjavil:

solatko,mislim,da je več kot dovolj podatkov. kaj pa jaz vem kakšne so konfiguracije računalnika.nimam pojma.pokvarjen je, ne morem pogledati.da bi fizično odprl in vsako stvar posebej gledal se mi pa ne da.


Tebi preostane samo servis!

Zgodovina sprememb…

Riff ::

lahko je kriva tud matična ali pa naj ti kolega da svoj napajalnik da probata z njegovim napajalnikom

Tomay ::

Sem že imel večkrat podoben problem. Ponavadi je napajalnik v dveh primerih pa je pomagalo da sem obrnil pwr konektor na plošči. To je tisti dvo pinski konektor, ki gre na tipko v ohišju. Še sam nisem mogel verjeti, da je bilo lahko to krivo.
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se več ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
173384 (3140) BorutK-73
»

Izredno počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
121166 (806) solatko
»

Piskanje in zaudarjanje

Oddelek: Strojna oprema
121430 (997) Robocop1
»

Overclock 8600 GT in E6750

Oddelek: Navijanje
352140 (1239) JC Denton
»

samougasnitev

Oddelek: Strojna oprema
122343 (1936) jozerus

Več podobnih tem