» »

Projektor, predpriprava

Projektor, predpriprava

usb2.0 ::

Pozdravljeni,

Situacija je nasleednja.. Kupujem projektor, uporabljati ga zelim predvsem kot home cinema, ter za projeciranje kaksnih video iger.

Trenutno stanje je taksno, da imam na stropu narejeno predpripravo 3x cat 6 kabel, ter napajanje 220v.
Bojim, se, da imam premalo kablov. Glede na to, da bom 2 kabla porabil za hdmi, mi eden cat 6 ostane.
Rad pa pa na projektor spravil sliko od lokalnega kabelskega operaterja (dvb reciver)
se pravi rabim nek dvb reciver, kateri ima hdmi izhod?
Povezal bi rad ps3 s projektorjem, ter ko bi igral konzolo, ali gledal film blueray, da mi predvaja zvok preko mojega av reciverja.

Torej, kako vse skupaj povezati.. Mogoče se sliši amatersko, ampak po pravici povedano ne sledim več tehnologiji. :'(

Moram tudi povedati, da sem ravno v fazi nakupa in reciverja in projektorja, tako, da...
Vidim, da obstaja danes že ogromno wifi zadev, tako, da mogoče sploh ne bo problem rešiti zadeve.
Problem je samo, da na stropu, kjer pride montiran projektor ne moremo več povleči nobenega kabla, oz bi bilo potrebno spet razbijanje, kar pa mi ne diši preveč.

Hvala za kakeršen koli nasvet. 8-)
  • polepsal: Mavrik ()

mgermo ::

Več sourcov (ps3,...) na receiver, output pa na projektor pa je dovolj 1 hdmi kabel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

usb2.0 ::

mgermo je izjavil:

Več sourcov (ps3,...) na receiver, output pa na projektor pa je dovolj 1 hdmi
kabel


Se pravi, povežem projektor z PS3, PS3 pa potem na AV reciver, kako pa spraviti tuner na projektor?

mgermo ::

Ne, ps3, tuner, računalnik na receiver in z receiverja na projektor potem pa samo izbiraš vsebino katerega vira boš prikazoval na projektorju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369487 (2376) matobeli
»

HDMI kabel ne deluje (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
808984 (6936) deejay2
»

Povezava Onyko 609?

Oddelek: Zvok in slika
8696 (560) gorann
»

kako razporediti kablovje za projektor?

Oddelek: Zvok in slika
272888 (2646) msenjur
»

vga-video adapter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133338 (3062) roli

Več podobnih tem