» »

izguba podatkov

izguba podatkov

CaqKa ::

torej... imam ibma ic 60 gb
disk je nekaj šrotal in sem ga neso na servis. tam ga je skozi disk fitness test spustil. rekel je da NI delal temeljitega pregleda pri katerem se baje izgubijo vsi podatki. disk dela, tak mi je vsaj serviser zatrdil.
no prinesem domov disk ga priklopim pa grem v xpje... tam mi v disk managmentu nekaj sanja da disk ni 'initializiran' ok.. se nek wizard zažene pa dam da naj initializa disk (brez convertanja ki mi ga je pa tudi ponudil kot opcijo) ko xpji zadevo opravijo se pri njem napiše da so particije nedefinirane?!?!
grem v čisti dos in mi enako potrdi tudi fdisk.
trenutno nič ne delam z diskom da nebi res kakih podatkov izbrisal. zanima me kako naj podatke nazaj dobim. podatki sicer niso važni je pa vseeno za kakih 20gb videa iz dv kamere ki bi ga rad do konca obdelal. vem da se je v sorodnih temah nekaj pisalo o get data back, vendar tega programa nimam, pa tudi zdi se mi da vsi tile programi delujejo šele ko imaš disk prepoznan od winsev, ali se motim?
lp

aja še to.. particija je ntfs, v enem kosu
  • spremenil: CaqKa ()

Spajky ::

Motiš se IMHO, GetDataBack vidi sigurno disk tudi če ga Winsi ne; skini si ga z neta in ga registriraj /free/ in instaliraj v Winsih in priklopi ta disk zraven in naredi recovery...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

CaqKa ::

na disku ni več nič... torej je možno da je šel z tistim dft skozi in vse pobrisal? ker če bi se samo fat zbrisal bi pomojem getdata back moral najt nazaj fajle?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po nesreči formatiran disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5214288 (11726) SloBiscuit
»

Dostopanje do diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
201474 (839) Mendos
»

Saj se ne more zgoditi meni - izbris particije wtf? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
784669 (3651) Dejk0
»

winsi ne prepoznajo več zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
62125 (1996) klemen1
»

E: je izginil kdo bi vedel kam???

Oddelek: Pomoč in nasveti
221663 (1344) Keyser Soze

Več podobnih tem