» »

MMC.EXE

MMC.EXE

l0wc4 ::

Zadnjih neklaj dni se mi na Win2k pro. pojavljajo napake. Ko namreč zaženem mmc in recimo začnem dodajati userje se mi izvede illegal operation. In to se dogaja vedno pogosteje.

----:
Application popup: mmc.exe - Application Error : The instruction at "0x02143755" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "read".
:----

To je ena od napak. Večkrat se pa pojavi tudi sledeča:

----:
DCOM got error "The system cannot find the file specified. " attempting to start the service WinMgmt with arguments "" in order to run the server:
{8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820}
:----

Servisa WinMgmt pa ne morem startati ker mi javi:

----:
The system cannot find the file specified.
:----

V čem je napaka, iskal sem po Jsiincu in MSDNju toda nisem našel nič preveč uporabnega.

Pa sorry za dolgi post.

Kekec ::

si kaj brisal!?

l0wc4 ::

Ne, nič nisem brisal. Tisto napako za WinMgmt sem rešil. Ne vem zakaj, toda datoteke winmgmt.exe ni bilo v mabi c:\winnt\system32\wb.... nekaj. Pa sem jo pol prekopiral iz ServicePacka 1 in sedaj deluje, glede prejšnjih napak pa ne vem še, upam, da se bo kdo našel in mi vedel svetovati. Večkrat pa se mi pojavi tudi Explorer.exe in mi frizne program, recimo tudi pri dodajanju userjev v Quote za disk.

tonic ::

sranje; probaj porihtattako, ... da boš instaliral SP (brez improvizacije...)

Zucko ::

Kdaj si nazadnje formatiral?
Sej pr W2k lohk vse pobrišeš pa dal pol na začetku "F8" pa pol "last known good configuration" pa maš spet vse AL SE MOTIM?

Dax ::

Odvij, če imaš karkoli navito...

Preveri, če slučajno ni RAM kriv.

andrej ::

kdaj se ti je to zacelo pojavljat? kaj si nazadnje delal, instaliral, itd...

l0wc4 ::

Procesor nimam navit, instaliral sem samo Borland C++ Builder 5.0, to je bilo sploh nazadnje kaj sem delal. Nato sem samo hotel narediti en user account in ta napaka se je zacela pojavljati. Se da kako samo MMC preinstalirati?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

med win updatom resetiral comp

Oddelek: Operacijski sistemi
81548 (1376) pack
»

težave z prenosnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
6852 (759) Stratus
»

Odstranitev slabih gonilnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
5983 (901) TinkaPinka
»

WinMgmt - Win 2000 Pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
61001 (918) l0wc4
»

Win2k keyboard

Oddelek: Programska oprema
201424 (1252) JLP

Več podobnih tem