» »

Stran na Facebooku in javne objave

Stran na Facebooku in javne objave

SkyEye90 ::

1. Imam narejeno stran MIZARSTVO preko svojega profila, pa me zanima, je kje opcija za nastavitev objav na javno, torej da stran in objave lahko vidijo tudi neprijavljeni na facebooku?
2. Ko na svojem profilu objavim neko sliko in na njej označim osebo (MIZARSTVO), se bi na profilu strani MIZARSTVO morala pojaviti slika, ker je pač oseba MIZARSTVO označena na sliki, ki je sicer v moje profilu... pa se ne. Zakaj?

Bakunin ::

"Mizarstvo" verjetno ni fizicna oseba ?

SkyEye90 ::

Mislim da ne, nevem v kaksno kategorijo spadajo strani na fbju. Ko v svojem profilu oznacujem osebe na sliki pa mi ponudi tudi Mizarstvo

Bakunin ::

preveri, ce s tem "mizarstvom" ne krsis pravila FB.

SkyEye90 ::

Kršim pravila, zakaj le? Narejena je stran kot stran, kakršnih je ogromno.. In objave na časovnici so vidne vsem, tudi če nisi logiral na fb.
No, če kdo mogoče ve, kje je ta nastavitev, naj mi prosim pomaga, sam je ne najdem :)

Phantomeye ::

Mislim, da te drugi sprašujejo, če imaš nemara ustvarjen klasičen facebook profil, ki si ga poimenoval Mizarstvo Nebesno Oko ali si ustvaril t.i. facebook page. To je pomembno zato, ker če je prvo, kršiš pravila (profil mora predstavljati fizično osebo), stran pa je lahko podjetje/zvezda/...
Ampak, če prav razumem imaš drugo varianto(kjer se lahko preklapljaš med administratorjem in tvojim matičnim profilom).

Drugače pa, če želiš, da si lahko stran ogleduje folk, ki ni prijavljen na FB, potem te moram razočarat. Ne gre. Vsaj pri svoji vidim, da je tako... Sploh pa javno na FB pomeni, da vsebine vidijo tudi ljudje, ki s tabo niso povezani. Torej vsi člani facebooka, ki so in ki niso tvoji prijatelji (oz. prijatelji prijateljev). So pa objave na strani že po defaultu javne, razen če nastaviš drugače.

To da bi ti tagal mizarstvo, pa da bi se ti slika prikazala na strani od mizarstva... pa pride mogoče v poštev tole:

Posting Ability:

Everyone can add photos and videos to Mizarstvo timeline

Zgodovina sprememb…

SkyEye90 ::

Narejena je stran (facebook page).
Sem se malo igral in vidim, da so nove objave vidne tudi če nisi logiran na FB. Stare pa vidijo le logirani.
Če pa nekdo taga, pa slike ni na časovnici. Kot sem opazil je isto pri fizičnih profilih, slika v kateri te nekdo taga se pojavi v galeriji, ne pa na časovnici (na starem profilu se je namreč pojavila na prvi strani). :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odprtje s.p.

Oddelek: Loža
447761 (6164) next3steps
»

Facebook --

Oddelek: Pomoč in nasveti
182565 (1448) Noynac
»

Zavajajoče oglaševanje in ponudba pri nakupu vhodnih vrat

Oddelek: Loža
1911901 (10934) St235
»

EU začenja preiskavo Facebooka? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24164927 (59959) Ramon dekers
»

Slike s Facebooka bolnico stale bolniškega nadomestila

Oddelek: Novice / Zasebnost
345631 (3957) techfreak :)

Več podobnih tem