» »

Nov napajalnik

Nov napajalnik

Venum ::

Kupujem nov napajalnik. Odlocam se med corsair cx in tx serijo. Kupil bi 750w ceprav so trenutne potrebe po moci manjse (taganov 480w je poganjal bp) oz. Mogoce bi kaj manj ce bo velika razlika v ceni. Drugace sem gamer ampak navijam pa zaenkrat se ne. Trenutna konfiguracija je : intel q6600, gf 8800gts 512mb, 4x 1gb rama, 1tb wd black in se dva wd green diska in nekaj ventilatorjev. Vec watnega bi kupil zato ker bom v prihodnosti vrjetno zamenjal vse ostale komponente in nebi rad kupoval se novega psuja. Ali je velika razlika v kvaliteti med cx in tx serijo? Kje bi dobil najcenejsega (Zaenkrat je to funtech za 108e za napajalnik tx750w)? Ali je fora modularnih samo v boljsem pretoku zaradi manj kablovja? Kaksna pa je razlika med tx 750 in tx 750 v2? Hvala!

Brias ::

jaz bi raje vzel pri mlacomu ...

http://www.mlacom.si/corsair-cmpsu-750t...
111 eur ( 3 eur vec ) za 5 let garancije ( funtech 2 leti / morda sivi uvoz ,,,? )

Venum ::

torej bo mlacom ja.. Btw a je mozno pri njih da narocis po netu pol pa gres iskat na sedez podjetja?

Brias ::

ja lahko prevzames pri njih ...

stock ::

Nima smisla menjat! Večina novih CPUjev ima pol manšo porabo kot ta tvoj, grafična pa tudi mora bit res močna da žre več kot ta sedaj! Če ni ravno prastar tale tagan sploh ne vidim smisla menjave, tudi build quality je najverjetneje tam tem pri obeh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik mi priporočate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19734085 (25921) denis9
»

PC za ca. 1500 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
141304 (1097) LordPero

Napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
465213 (4293) Mavrik
»

Kateri napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
495269 (4378) dzinks63

Več podobnih tem