» »

Finančna izguba bolnišnic in zdravje nas

Finančna izguba bolnišnic in zdravje nas

1
2
»

blackbfm ::

nujno že porihtajo v zglednem času...problem je redni pregled ko dobiš datum čez najmajn pol leta..to je pač bolano

Oki ::

darkolord je izjavil:

Ne verjamem. Mogoče to velja za "hitro", za nujno sigurno ne.

Tvoj problem, kaj verjameš in kaj ne. Šlo se je pa za nujno. In kaj, če sam na napotnico napišeš nujno...

5er--> ::

PS: Na napotnici "označiš" in ne napišeš stopnjo nujnosti.

jype ::

blackbfm> nujno že porihtajo v zglednem času...problem je redni pregled ko dobiš datum čez najmajn pol leta..to je pač bolano

Ne, to je normalno. Zdravnikov je X, primerov je Y, zdravnik jih lahko na dan obravnava Z.

Če bi rad hitreje, moraš plačati več zdravnikov.

Oki> Tvoj problem, kaj verjameš in kaj ne. Šlo se je pa za nujno. In kaj, če sam na napotnico napišeš nujno...

Tvoj problem je, da je kolega ostal brez noge, moj je pa, da imam z našim zdravstvenim sistemom dobre izkušnje.

Invictus ::

jype je izjavil:


Ne, to je normalno. Zdravnikov je X, primerov je Y, zdravnik jih lahko na dan obravnava Z.

Če bi rad hitreje, moraš plačati več zdravnikov.

Pravzaprav bi rabili samo bolj učinkovito razporejanje delovnega časa. za začetek. Pa bi bilo potrebnih zdravnikov takoj pol manj ...

In uvesti dvoizmenski delavnik.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gandalfar ::

Si lahko bolj konkreten?

Oki ::

jype je izjavil:

blackbfm> nujno že porihtajo v zglednem času...problem je redni pregled ko dobiš datum čez najmajn pol leta..to je pač bolano

Ne, to je normalno. Zdravnikov je X, primerov je Y, zdravnik jih lahko na dan obravnava Z.

Če bi rad hitreje, moraš plačati več zdravnikov.

Oki> Tvoj problem, kaj verjameš in kaj ne. Šlo se je pa za nujno. In kaj, če sam na napotnico napišeš nujno...

Tvoj problem je, da je kolega ostal brez noge, moj je pa, da imam z našim zdravstvenim sistemom dobre izkušnje.

Jaz imam tudi dokaj poozitivne izkušnje, glede na moj diabetes že 29 let. Bom pa to povedal kolegu, da imaš ti pozitivne izkušnje.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914975 (2871) mailer
»

Otrok iz Mississippija spet pozitiven na HIV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12535044 (6146) ||_^_||
»

Obvezno in dopolnilno zdravstveno zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9937897 (9737) jocoj
»

V Tarči so našli rešitev za naše zdravstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13028838 (24201) MrStein

Več podobnih tem