» »

Folding@Home Slo-Tech team

Folding@Home Slo-Tech team

««
6 / 86
»»

njok ::

Gandalfar: Me veseli. :) Tista navodila pa moram se malo popraviti po j-jevih navodilih.

njok ::

Marjan: hvala:) Do strani bi lahko dali link v naslednji novici... bi bilo lepo da bi 1x na mesec porocali kako team napreduje... bi mogoce se koga pritegnilo.

zile ::

No, naj še jaz pohvalim tvojo stran njok :) . Ob tej priliki pa pohvale še celotnemu teamu za uspešno "foldanje" . Kmalu bo padla nova meja! Prekoračitev 10.000 točk. 8-)

fRiK0 ::

Kok da mene ni na listi pa foldam... Pa sm 100% tapravo cifro za team dal...
Hvala

LP Tadej

Gandalfar ::

si ze naredil kaksen paketek?

Tody ::

server se obnavlja na 10 minut PO prvem paketku mogoče kdaj traja dlje :D

fRiK0 ::

Mam ze 12 paketkov...
Hvala

LP Tadej

njok ::

zile: hvala. koliko cpu powerja pa imas tam zgoraj? 8-)


208 mest visje v 18 dneh. Team, a bo slo? :) Kaj pa 10.000 do konca tega tedna? Go go go!
:D

zile ::

njok:
A se bova lovila :D Imam 2.3G AMD power ™ + 3.2 Intel. Ti ?

fRiKo:
Obdelal si že celih 12 proteinov ali 12 frejmov pri prvem proteinu ?
Poglej v poddirektorij work in povej če imaš slučajno kakšno datoteko result.dat oz wuresult.dat. Si mogoče za firewall-om ?

njok ::

zile: imam 2,1 AMD-jevih in zelo nezanesljivih 6,2 intelovih GHz.

I accept the challenge. Deadline? :D

zile ::

Awwck 0:)
Later this year :D

Alec999 ::

cez 5 dni dobite mojih 33 WU :D ne pozabt, da laufam PII@466:8)
10 000 tock bomo pa ja kmal osvojil :D
Ce pridemo nad 50 000 smo na listi med prvih 100 i think 0:) ... po mojem opazovanju smo v enem tednu odkar sodelujem v F@H nardil 5 000 tock ... tko da ce bo slo tko naprej je 50 000 ze na obzorju 0:)

Gandalfar ::

a lahko kako requestam manjse paketke - moj pII266 je sedaj po priblizno 10dneh prisel do konca enega WU :) pa bi bil jaz bolj bolj vesel, ce bi en WU racunal krajsi cas. Kje to nastavljam?

NoUse4AName ::

gandalfar paketki imajo casovno omejitev in mislim, da je 10dni prevec torej v bistvu to kar naredis po tem server zavrne..

Zgodovina sprememb…

Matek ::

njok, par napak sem našel:

Ask before fetching/sending work [no] (yes/no)?
Ta opcija je odvisna od vaše povezave. Če ste z medmrežjem neprekinjeno povezani vtipkajte yes, v nasprotnem primeru pa vas bo program vprašal preden bo poizkušal dostopati do strežnika.


Tule napiši glih obratno, če maš neprekinjeno povezavo potem moraš dat no, da ne sprašuje, če pa nimaš neprekinjene, pa daš yes.

Client Type [fah] (no-pref/fah/gah)?
Vnesite fah.


Meni ne piše Client Type ampak Core Type.


Drugače pa vse pohvale tudi z moje strani, zelo lepo si tole stran naredil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rap3r ::

No ja pa sm temo prebral do konca:D
Fak še domačga branja nism tok doug bral:D :D :D
Dobr spustu sm une zanstvene polemike gor ker sm se mal zgubu rečm lahko sam jaaa to je to to je nasledna stopnička od setija pr setiju sm se ustavu pri 1000 paketkih v pol leta pr FAHu bomo pa vidl kje se bomo ustavl:8) :P
Lahk sam rečm usi za enega eden za folding:P
no sej mam dost|O ;)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

fRiK0 ::

Mam 12/100 tok tampise tako da nisem se proteinov tok naredu :) In ja sm za firewallom a moram kaj odpret da se bo to vidlo?
Hvala

LP Tadej

morphling1 ::

fRiKO to je 12 fremeov od 100, ene delovne enote (wu) se pravi da si še daleč od tega da končaš svoj prvi protein, ampak ne obupaj :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

njok ::

Gandalfar: konzolo pozenes s parametri -forceasm -advmethods.

MMM: bom popravil, hvala!

zile ::

fRiK0:
Odpri port 80 in 8080, da ne boš imel težav z uploadanjem rezultatov nazaj na serverje.

Parametri za text only verzijo

Alec999 ::

Slo-tech @ 385 in nad 10 000 :))

fRiK0 ::

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pa jaz bom prvi WU delal do novga leta :D
Hvala

LP Tadej

Zavo ::

Friko ne obupaj, jaz sem tudi prvo mislil, fak kako dolgo to dela, samo potem, ko sploh ne pogledaš nekaj časa, si prav presenečen koliko je že narejeno :D !

Kakšen procesor pa imaš friko?

Zavo ::

BTW, kdo od vas pa je insert_name?

njok ::

j? :D


10k...niceeee!

Tic ::

Jst mojemu prfoxu sevedno tezim za 16 celeronov 1100. :D
Recimo:
2300mhz * 24ur * 7dni > 386400
1100mhz * 16PCjev * 66ur(vikend) > 1161600

Ce me kdo razume....
persona civitas ;>

darkolord ::

(megaherci pri celeronih niso ekvivalentni tistim v pentiumih)

Tic ::

Ja dobr no. To je samo prblizno, tko, za bolšo predstavo.
persona civitas ;>

Zheegec ::

Ima kdo ta problem da mu F@h vrže iz nekaj nad 30% nazaj na 0%?? Brez zapiranja vmes, prav gotovo ni bil closan ali kaj takega...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bakunin ::

insert_name rulz >:D

isti nick imam tudi na dnet

zile ::

j:
Would you pass me your spot. :D
Its getting tight. >:D
Ekipa ste fenomenalni !

morphling1 ::

Alien3001, maš kaj navito ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Ok, zdej sm jst zgubu 94% paketka ker se mi je resetiral comp. Pac mal testiranja pa to, in je slo u k. ali je mozno to dobit nazaj, je kje shranjeno, kako uporabit..

PLZ HLP, sicer bom dllju now paket.
persona civitas ;>

morphling1 ::

Dej mal odvij mašino pa potem foldaj. Hvala bogu da je zadeva tako brihtna da ne vzame pokvarjenih podatkov, ker kaj bi pa bilo koristi od tega če ti to z napakami zračunaš do konca. Ker če je zadeva stabilna in računa lahko tud štroma zmanjka in ti ne bo uničilo paketa, pač pa bo nadaljevalo kjer je končalo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

morphling: belive me, sm odvil takoj ko je biw restart. Drgac je delu celo noc ok, sam sm hotu mal voltazo spustit, k sm mislu da ma se pown razerve. Mene bl zanima ce obstaja resitev za to....
persona civitas ;>

morphling1 ::

Zile vidim da boš kmalu prevzel štafeto, jaz sem pa pravkar preusmeril mojo glavno 2600 MHz mašino na team 10824 :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Morphling: a slucajn ves???? :(


USMILJENJA!!! |O
persona civitas ;>

morphling1 ::

Mam dober občutek kje bi bil lahko problem. 99% v previsoki napetosti jedra in pregrevanju mosfetov. Verjetno maš še vedno čez 2V right spusti na kake 1.95 pa toliko odvij da bo stabilno in povej če dela.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Lejga. To sm ze odviu. Sam paketka mi ne zazna. Kokr da ga ni. In hoce novega, tam je pa 1 za dokoncat. na 96%
persona civitas ;>

zile ::

Tic ::

there's not much that can be done - - other than the obvious: Don't crash.


:'( :'( :'(
persona civitas ;>

pivmik ::

Jazst sem se tudi pridružil Slo-Tech skupini F@H, trenutno sem na 4 WU-jih.
Imam Athlon XP 1800, bom pa dal tudi na 1700.
LP, Gregor GRE^

morphling1 ::

Tic, to je seveda glavno, ker nima smisla to počet če mašina ni stabilna.
Aja pa seveda ne pomaga če odviješ po sesutju, sploh pa če si na fat32 disku :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

darkolord ::

če mašina ni stabilna, je sploh ni pametno prižigati 8-)...

Zheegec ::

Alien3001, maš kaj navito ?

Komaj, Tb-b 2100+@11*166. Sistem je nov (W2K+SP3) in sem v 4 dneh dobil 1 blue screen. Čudno je vse skupaj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

morphling1 ::

Torej če si dobil BSOD je zadeva daleč od stabilnosti, enostavno :) oz. sploh ni nujno da je proc preveč navit. A je to palomino, tbredA ali B ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zheegec ::

Tb-b.
BSOD je bil v gami, ne v winsih. V WinXP sem v takšnem času dobil že kar dosti BSOD, tako da je to moj rekord:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

rap3r ::

Pol pa ni nujno da je proc kriv za BSODje itak so pa špili tisti ponavad ki ti 100% onremenijo sistem in če dobiš tm BSOD pol je neki narobe če ga dobiš v winsih pol je pa sploh neki narobe:D
Probi prime zagnat pa ga furat ene 10 ur al pa še dl. In po tem še memtest zažen in nared all tests kar ti uzame kkšno uro pa pol in če nikjer nedobiš napak pol maš pa windowse slabo naložene oz kkšne driverje od plate...itd
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Tud če je v alfi to ni dobr :D hec, nima veze kje je BSOD. To pomen da je neki zelo narobe. In glede na to da proc skoraj sigurno ni, gre lahko za spomin, daj nastavi nazaj na 133 ter dvigni množilnik tako da prideš na enako frekvenco proca in potem še enkrat probaj z vsemi obremenitvenimi programi in igrami. Za folding se ne sekiraj ker mu je važen samo cpu speed in ne fsb
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

zile ::

ALIEN3001:
Mal tele topice poglej 8-)
PS: Zbriši WU, začni novega. Mogoče je to eden od 1% defektnih.
Fold on ! :D
««
6 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slotech Folding Installer

Oddelek: Programska oprema
282333 (1665) rap3r
»

folding - WU - team

Oddelek: Pomoč in nasveti
81025 (916) zooXit
»

Malo Folding statistike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
525416 (5416) frenk
»

Kako v ekipo?

Oddelek: Loža
151586 (1299) frenk
»

Vabilo k projektu Folding@home

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
392636 (2636) Phoebus

Več podobnih tem