» »

Delitev strojne moči

Delitev strojne moči

andHoc ::

Zadeva je takale, da mamo na firmi več računalnikov, ki pa več al pa man samevajo, so pa vsi prklopleni na mrežo, zdej bi pa rabu en program, s katerim bi lahko z mojege unmu drugemu dal neki za delat, kadar le-ta miruje, aja pa naj se zadeve nebi vidl, lahka pa sam po možnosti sam una mala ikonca v desnem kotu.

...vse je relativno...

dr.J ::

Kaj pa bi rad delal?

Od aplikacije je odvisno, kaj rabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

andHoc ::

recimo da bi mi pretvoru kak muvie iz divx na svcd al pa še kej druzga, no ubistvu za kerkol program.

Al pa če kdo ve kako bi samo skril programe, da se jih nebi vidlo v task managerju, oz spodi v start meniju ???
...vse je relativno...

dr.J ::

No, tole ni ravno delitev strojne moči, ampak remote uporaba drugega računalnika, kjer porabiš kar vso strojno moč. :D

Na Windowse se bolj malo spoznam, ampak če se lahko prijaviš remote, potem najbrž lahko daš tudi kak program v izvajanje?

Pred leti sem namestil na ene par WinNT4.0 Services for Unix, da sem se lahko prijavil z enega Unix računalnika in sem potem poganjal neke programe.

Uporabniki so po nekem času začeli godrnjati, čeprav sem vsakega prej posebej vprašal. Pa vsak misli, da mu potem bereš pošto in podobne zadeve, tako da sem vse to opustil. Tako so šla leta CPU časa v nič.

Zdaj so PCi precej bolj zmogljivi in se ne opazi kar tako, če kaj teče v ozadju.

andHoc ::

Ma za remote že imam naštiman VNC, ampak rad bi da se pač programov ki jih štartam ne vidi.

Kak to narediti ??
...vse je relativno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi in cenejši MacBooki Air (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
9622803 (17788) hojnikb
»

Windows 8 prihaja v štirih inačicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13938523 (33097) Lonsarg
»

Hekanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
10526497 (19920) OrkAA
»

Primerjava varnosti: Windows vs. Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
866144 (6144) Mavrik
»

remote administration linux/unix mašin preko xserverja

Oddelek: Operacijski sistemi
231513 (1356) Zzzzzzz

Več podobnih tem