» »

email+gsm

email+gsm

Enzo77 ::

Kok nastavt da ti bo poslalo na gsm vsebino novga maila. A je to sploh mogoce ?:|:|:|

bastadu ::

Za Mobitel:
041xxxxxx@linux.mobitel.si (omrežje je lahko tudi 031!!!)

Za Simobil:
040xxxxxx@simobil.net

Enzo77 ::

Mislm ko dobim posto bi rad jo se dobu na GSM.

bastadu ::

To pa nebi vedu... Pol bi mogel biti mail v txt formatu, ker če bi bil v html, pol verjetno tulifon nebi prepoznal tega, da ne govorim kaj bi bilo, če bi to kdo kak fajl poslal...

Enzo77 ::

Kaj pa sam message da sm dobu mail, nc druga?

bastadu ::

To bi že bilo bolj verjetno, ja. Ampak še vseeno ne vem, kako bi to zadova naštimu... bo moral en drug odgovorit. Sorry!

Enzo77 ::

Ok na email.si sm to naredu, sam pol k sm si posalal mail mi ni poslal sporocila da sm kaj dobu. A kdo ve kak to nardit?

borutzi ::

Jest mam to rešeno tako: Na eni mašini ki ima stalen dostop do neta imam instaliran program Follow me! podjetja Tiny software in le-ta mi posilja kopijo maila. oz kar mu nastavis( subject....) na gsm....stvar deluje zelo dobro....imam program in crack, potrebujes se eno masino ki je nonstop online

Enzo77 ::

Ja sm jz nimam dostopa do take masine :(

Tjulenj ::

se da kaj nastimati da samo dolocene maile forwarda? za kateri OS je... link mogoce? hvala :D

borutzi ::

Ne spomnim se kje sem staknil je pa za vse vrste Windows,,,

alien-w ::

Uporabi mobisuxov smsPRO imas na levi strani pri linkih.

Tomi ::

Obstaja še ena možnost, ki jo imam jaz.. Greš in narediš naslov na Email.si( ok, Slo-techovci ga ne marajo ), in potem daš Pošlji SMS ob pošti, ali nekaj takega.. Potem pa si preusmeriš vso pošto na Email.si, in dela.. Ali pa uporabljaš direkt email.si ( recimo samo za pošto s forumov.. ) Čeprav boš razočaran, ker ponavadi vidiš, vsaj na Slo-techu, kdo je kaj odgovoril, če pa je daljši naslov, pa ne datuma...
Čeprav je pa kul, ker veš, kaj je treba pogledati..
Aja, pa Mobitel delaya nekatere msg-je z interneta:'(
metrodusa.blogspot.com

Kekec ::

a ne podpira tega mobitelov GSM M@IL

Enzo77 ::

Na simobilu ne dela bom se probal na mobitelu :)

Enzo77 ::

Fora je da je @simobil.si in ne .net :)

ahac ::

xxxxxx@simobil.net
brez 040
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Enzo77 ::

Aja... doh.... pa sm ze mislu da na simobilu ne dela ker na mobitelu jwe elal....tnx ej ce tole dela-> JUPI!

Enzo77 ::

Pizda, ne dela!:'(:'(:'(:'(:'(

sleby ::

Emm .. v zadnjem Jokerju neki pise o tem .. sam baje da bo pa v naslednjem napisano kaj rabis da ti Outlook poslje sms .. pac pocaki se en teden pa bo :)

ahac ::

Men je na Simobilu delal. Z email.si sem posilju na 281528@simobil.net
Pol sem pa izklopu, ker sem jih prevec dobil.8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

zetko ::

Men na email.si čist normalno dela pa mam mobitel 8-)

Tomi ::

Saj meni tudi email.si dela čisto lepo.. Samo ni najbolj prijetno, če dolgo časa nimaš mobitela prižganega ( predavanja, ali kaj lepošega :D), potem pa dobiš recimo 15 sporočil, pa moraš brisati.. Ker so pač mobiteli tako neumni, da ne moreš imeti več kot 12 sporočil:'(
metrodusa.blogspot.com

Enzo77 ::

Kok vam dela men pa sam na mobite. Naslov sm napisau 379999@simobil.net, a je prou?l


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email na sms

Oddelek: Omrežja in internet
123100 (2410) St235
»

Kako bi lahko pc poslal sms, ko bi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91272 (1101) iElectric
»

040

Oddelek: Omrežja in internet
61081 (908) ahac
»

Defenitivno neumestno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51708 (1564) Matek
»

e-mail

Oddelek: Omrežja in internet
51254 (1185) Loki

Več podobnih tem