» »

napajalnik=350W=najtišji

napajalnik=350W=najtišji

A1eN ::

hi

mene zanima kateri napajalnik 350 W je najtišji na slovenskem tržišču......




lp

boštjan ::

probaj v AGT za čiftekov 360W napajač. tukaj pa si oglej test kar dosti napajačev

A1eN ::

sem pogledu pa sem se začel zanimat za antec true 380 .......A ve kdo kje se ga da dobiti?

Matek ::

Pri redrat store-u
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MI_KO ::

Kje pa Zalmana?

Sm pa onega Chieftech slišal. Moram rečt, da je dokaj tih, samo spat ob njem pa še vedno ne bi mogel!

Matek ::

Ne vem če majo kje zalmanove. Sicer pa je najtišji napajalnik tisti, ki mu vzameš ven ventilator, pa ga prekriješ sam z mrežo, tolk da te ne strese pri šarenju po kišti. Naj alien-w pove, če je tule kak ventilator zadaj, al je samo mrežica preko. Če je to sploh napajalnik>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

A1eN ::

madmanmato:

sem pogledu njihovo spletno stran pa je gor sam antec true 420W.... to je mal preveč zame.. majo pa enga Antec PP352XF sam ne vem a si tega mogoče mislu?

Matek ::

Antec Smart Blue 350 na drugi strani je tudi vredu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

icek ::

Moj 300W Antec je glasn ko traktor.
Rider of Theli
www.air-tv.net

A1eN ::

tale Chieftecov 420W tudi ni "švoh".......17.000 sit....2 venta...low noise 36 decibelov......


a ima kdo tega in kako se obnese?

A1eN ::

očitno ne..:D ...
bom mal drugač vprašu kako ste zadovoljni s chieftecovimi napajalniki?

borchi ::

kje pa prodajajo chiftecove napajalnike?
l'jga

boštjan ::

AGT

Muflon1 ::

tale Chieftecov 420W tudi ni "švoh".......17.000 sit....2 venta...low noise 36 decibelov......


Em.. low noise 36 decibelov ?!? a to je tiho? hehe

Vse kar je nad 30 decibelov se sliši Zalman ma PSU-e ki majo glasnost med 20 in 30 dB za ostale ne vem in to je tiho.

36 dB pa sigurno ni low noise:D

boštjan ::

Poglej si tale link pa boš vido daje razlika le 3 boge dB

Muflon1 ::

Dobro jaz sicer ne vem kakšen Zalmanov napajalc so oni imeli, da jim je pri low dal ven 33 dB ampak tudi če gledamo to je razlika kar precejšna. kajti mislim da veš da razlika 3 dB med 33 in 36 ni enako kot pri npr 23-26.


bi pa prob rad slišal tistega leadmana na koncu 49 dB8-O

overman ::

Kaj pa enermax? Jaz mam 353W z dvema vetilatorjeme-enega lahko sam nastavis kako hitro se bo vrtel. Sploh ni glasen pa se kar ugoden je-72EUR-17%carine=60EUR=14000SIT! pa se dobro izgleda-dve zlati mrezici, prozoren ventilator, ...8-)

Blisk ::

A lahk pove nekdo kaj pomeni
z aktivno PFC, pr napajalniku.

boštjan ::

Ashtray ::

Definitivno Enermax EG365AX-VE 353W ATX +FMA. Sploh ga ne slišim. =:-))

Blisk ::

Kolk pa je cena tega Enermaxa 350W in kolk 400w.

Ashtray ::

350w je 20k. Mal velik, ampak je vreden svojega denarja.

A1eN ::

Antec je pa True-power 330W in je samo 23000 sit.....torej 3k dražji od Enermaxa 350W....je pa tišji in boljši....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A1eN ()

nodes ::

A niso eni samo s pasivnim hladilnikom?

A1eN ::

??:D

A1eN ::

kje si to vidu?

vem da ima alien-w ....sam tam lahk sam čakaš kdaj kaka muha uleti ter se skuri....dobra ideja...večuporabni napajalnik>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A1eN ()

Avenger ::

Ja eni so samo s pasivnim hladilnikom... pa sej to bi se dal nardit... en hudo razvejan bakren/aluminijast hladilnik, pa ajd mogoče še en večji ventilator z minimalnimi glih-tok-da-mal-piha obrati... ne?

Kaj pa vodni blok?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

A1eN ::

če znaš naredit blocke za to....prosim:) ......drugač pa jes ne-bi dajal vode v napajalnik...se ne splača...daš vent na 5V oz. kupiš en antec pa imaš tišino....

pasivno je dobra ideja...sam js mam midi z vodnim hlajenjem tko da ne vem kam bi ga "prišraufau".....mogoče zunaj ohišja...sam pol bi moral dat gor nalepko.....Ahtung! High Voltage;)

Blisk ::

Fantje, ne igrajte se z vodnim hlajenjem v napajalniku, ker ne sam, da vam lahk cel računalnik zgori, ampak lahk zgori zarad tega cela bajta.
Ti slučajn spusti kako kapljico, na 220V, ni treba da sistem spušča, lahk je kondenz, pa se vse skupi vžge.
Če koga tok moti ventilator, naj na obstoječe hladilnike doda še kakšen hladilnik in zmanjša obrate ventilatorju.

Wolverine ::

A mogoce ve kdo kateri je boljsi: tale ali ta?

Milsim enga od teh dveh kupiti pa mi ni cist jasno, zakaj 350w stane manj kot 330w?

Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Blisk ::

Pr nobenmu ni specifikacij, kolk W ma na 3.3 in 5 V.
Glej, da jih bo vsaj 180W, na 3.3v in 5V, če maš AMDja.
Splača se tud vzet takega, ki ma PFC.

boštjan ::

A1eN ::

true 330W.sem pisu redrat-storu pa so mi rekli da ga imajo na zalogi v družbi z 430W.....TRUE seveda..ampak mi cena ni všeč, ker je kljub temu to le 330W.Tko da razmišljam o 380W...čez čas dobijo še ostale....



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362995 (2058) Steinkauz
»

Najtisji napajalnik ?!

Oddelek: Kaj kupiti
442396 (1177) C_maniak
»

True power 330 ali 400w napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
171130 (927) frenk
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422912 (1877) tha_man
»

ohišje in napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
9995 (768) Airskull

Več podobnih tem