» »

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

tihi ::

Imam mašino GF4MX440, C1800, 256MB RAM, ...

Gor so XP profi SP1a.

Driverji za grafiko so ta zadnji.

N TV-ju je slika drugače popolnoma OK. Vidim namizje, okna, ikone, itd... ko pa hočem gledati film, se ga ne vidi. ko je film v oknu, se ikone in ostalo vse vidi razen filma. V fullscreen načinu je pa pol čista tema.

Da smo si na jasnem, če imam vklopljen klon, se film na monitorju vidi, na TV-ju pa ne. Ostalo je vse b.p.

Na TV peljem kompoziten signal. Standard je pa za Belgijo PAL B. Sicer pa to sploh ni važno, ker vidim sliko namizja OK.

Please help me!!!

MS ::

frekvenco osveževanja znižaj na 50 Hz

trot ::

Verjetno gledaš filme v BSplayer-ju. Sprehodi se malo po njegovih menijih in poskusi izklopiti overlay.

Gunny ::

Desna tipka na desktop-->Propreties-->settings-->Advanced-->Greš na jeziček grafične, na levi strani se ti odpre menu in tam imaš nekje opcijo za prikaz na drugi zaslon. Ne vem točno kje, ker nimam svojega računalnika pred seboj.

LP

trot ::

Gunny: saj vidi Winse na na televiziji
tihi: upoštevaj moj nasvet. Pri kolegu je to pomagalo, tako da ne govorim kar na pamet.

Gunny ::

Verjamimi da je to problem. Ja vem da se winsi vidijo na televiziji ampak v oknu kjer bi se moral videti film ki laufa je sam črna slika, na monitorju pa prikazuje vse normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gunny ()

tihi ::

Kako naj kar na 50 Hz dam frekvenco osveževanja.

Overlay nisem probal izklopit, bom probu.

Bom tudi tist od Gunnyja probu, ampak močno dvomim.

Fantje hvala zaenkrat, bom čimprej probu.

sitriani ::

Ej sem mel isti problem pol sem pa klon sklopil, tko da sem mel sliko sam na TV-ju pol je pa delal. :)

FastWIND ::

Izberi TV za primarni zaslon in boš imel sliko na TV ju .

andper ::

FastWIND: Se strinjam, meni je ravno to pomagalo. :)

lepi joker ::

rešitev je tako kot so že omenili preprosta:v bs playerju samo vklopiš oz. izklopiš overlay.....
to se dogaja samo pri ta novih gonilnikih od 40,... dalje

Sonja ::

Zadeva je takšna.Sam sem imel enak problem.
Enostavno,v nview-u nastavi TV kot primarni zaslon pa bo šlo,samo nekaj,če napraviš to na PC-ju ne boš imel slike,samo podnapisi se bodo videli.

Nastavitev v windowsih pa Nemčija PAL-B ali PAL-G,,,popolnoma vseeno.

LP

Stay low

tihi ::

Fantje in dečve!

Zrihtal sem. Pot do uspeha je, da disejblaš overlay!!!

Hvala vsem za odgovor.

Flamer ::

ej, ste pa carji, sam sm mel tudi tak problem, a sem ga rešil s pomočjo tvtoola. A ta ideja je pa dobra. A mi kdo prosim pove kje se dizejbla overlay?

Sonja ::

Mene tudi zanima.:D :D :D
Perrigo alta tensao!!!

trot ::

Možni sta dve varianti:
-instaliras driver za grafiko, ki ti ne podpira overlay-a
-poiščeš v nastavitvah bsplayer-ja to možnost (disable overlay)
Pri drugi alineji vama bo pomagal nekdo, ki uporablja ta program, če seveda ne bosta sama poiskala.
Prvo alinejo pa so nevede uporabili tudi vsi tisti, ki so svetovali menjavo nekih primarnih zaslonov na TV ipd. Pravzaprav gre za to, da so na TV-out poslali tisti signal brez overlaya, saj jim driver tega ni podpiral

tihi ::

Jest sem to naredu v BSplayerju.
Drugače se da to naredit tudi v nastavitvah drajverjev grafike.

To sem drugače rihtal za kolega. Jaz drugače uporabljam TVTool, ki valjda rula. Ampak tam TV Tool ni TV čipa spoznal. Ne vem, kaj bi bilo lahko narobe. Lahko je fora v tem, ker ima GF4MX440SE. V glavnem notr ima sranje. Enkrat v bližnji prihodnosti bom probu ta nov TVtool.

Overlej v drajverjih se pa disejbla tako, da greš na zaslonske nastavitve, pol pa na advanced in potem na jeziček grafične kartice. Vem, da se to da, ker sem to že enkrat sprobavljal.

Icely ::

tihi: tv tool ti na tvoji graficni kartici ne bo deloval, ker program ne podpira tega cipovja (za tv-out)! Na njihovi uradni strani pise da ta program ne podpira in najbrz nikoli ne bo podpiral cipovja ki ga ima GF4 440 serija, to pa zato, ker je nvidia razvila svoj "cheap" cip za tv-out in noce posredovat nobenih informacij o njem. Zato tudi ne morejo vgraditi podpore temu cipu v programu, ker ga ne poznajo!

tihi ::

A sem mogoče rekel, da imam JAZ GF4MX440.

Jaz imam Quadro2MXR (No, GF2MX400) in TV Tool mi dela b.p.:) 8-O :)
8-O

Icely ::

Naj te citiram:
Imam mašino GF4MX440, C1800, 256MB RAM, ...
Gor so XP profi SP1a.


Sem se mogoce zmotu? Al sem pa ze malo blesav. 8-O

ali3n ::

Icely - spregledal si en Tihi-jev post: :D

tihi
registriran: 06.06.2002
Poslano: 25.02.2003 09:18:36 | popravi | odgovori | na začetek
Fantje in dečve!
Zrihtal sem. Pot do uspeha je, da disejblaš overlay!!!
Hvala vsem za odgovor.

Kaj češ - se zgodi, ane!:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Icely ::

Se upravicujem sem ze rahlo zboljen! :D

Pro2Type ::

Hojla! Tud sam sm mu iste težave.
Poglej kaj naredoi!!!

Tam ko imaš naštiman klon, naštimaj da je TV primarni zaslon, monitor pa sekukndarni. To mora delat ker je pr men tud!!!1

Če ti pa nav mi pa pošl mail na

timk@email.si

pa ti pošljem slike kako narediti svtav da bo funkcionirala!!!

LP------>Pro2Type


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nwiev

Oddelek: Zvok in slika
111315 (1120) bbobst
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505939 (4844) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292091 (1591) Kawl6
»

cudn problem z TV-OUT-om?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101110 (858) M&M
»

GeForce in TV-Out

Oddelek: Pomoč in nasveti
6957 (897) M&M

Več podobnih tem