» »

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

««
7 / 10
»»

STU-III ::

[D]emon je izjavil:

PREPOVEDAT VSE! Otroke zavit v vato, jih stlacit v "Bonsai kitten"-like kozarce in jih futrat po cevki, da ja ne bodo zasli na kriva pota. *rolls eyes*

In edini razlog zakaj steklenica od lasko malt zgleda enako kot steklenica od piva je zato, ker ne bodo sli za en sam produkt postavljat nove polnilne linije. Ampak na to seveda niste pomislili.



Tako je.
Line secured.

Mipe ::

Smo pomislili. Si vedel, da ima Laško več kot en produkt? Ne? Pojdi kdaj na ogled.

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Smo pomislili. Si vedel, da ima Laško več kot en produkt? Ne? Pojdi kdaj na ogled.


Nekdo je postavil vprašanje, na katerega nisi odgovoril.


Koliko mora biti stara oseba, da lahko pije brezalkoholno pijačo iz embalaže, ki je podobna embalaži v kateri je pivo? Po tvojem. In zakaj.

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Problem je samo flaška, če bi si naročila malt v pločevinki, bi bilo vse v redu, ali pač tudi ne? Sedaj se spravljat na otroka, ker sta dobila sok v napačni embalaži je neumno, če že, zarati direktno proti tovarni, da v bodoče ne pakira več sokov v podobne flaške in piksne v katerih imajo tudi alkoholne pijače.

Mipe ::

Phantomeye je izjavil:

Mipe je izjavil:

Smo pomislili. Si vedel, da ima Laško več kot en produkt? Ne? Pojdi kdaj na ogled.


Nekdo je postavil vprašanje, na katerega nisi odgovoril.


Koliko mora biti stara oseba, da lahko pije brezalkoholno pijačo iz embalaže, ki je podobna embalaži v kateri je pivo? Po tvojem. In zakaj.

Vprašanje je bilo že odgovorjeno.

Funkcionalna nepismenost...

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Mipe je izjavil:

Smo pomislili. Si vedel, da ima Laško več kot en produkt? Ne? Pojdi kdaj na ogled.


Nekdo je postavil vprašanje, na katerega nisi odgovoril.


Koliko mora biti stara oseba, da lahko pije brezalkoholno pijačo iz embalaže, ki je podobna embalaži v kateri je pivo? Po tvojem. In zakaj.

Vprašanje je bilo že odgovorjeno.

Funkcionalna nepismenost...


Odgovori še enkrat.

bluefish ::

Odgovoril je, da starost ni pomembna, važno le, da ni pitja pred učiteljevim frisom oziroma v šoli.

Toliko o dobrih namenih izobraževanja mladine o nevarnostih alkoholizma. Hinavščina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mipe ::

Obračanje besed ni nič manj hinavsko.

bluefish ::

Mipe je izjavil:

bluefish je izjavil:

OK, pri kateri starosti je po tvojem torej primerno piti brezalkoholne pijače, ki so v flašah, ki spominjajo na pivo?

Katerikoli. Samo ne znotraj OŠ, kjer zgledi vlečejo kot najnovejši sesalci. Zunaj OŠ magari lahko pijeta mleko iz opijske flaše.

Mipe ::

Jap, in kje vidiš hinavščino? Še vedno pravim, da je treba otroke izobraževati o nevarnostih alkohola, drog in cigaret. Pivske flaše v šoli pa so strel v nogo temu trudu.

bluefish ::

Hinavščina v smislu omembe vlečenja zgledov. A resno misliš, da zgledov ni na igrišču ali v bližnjem parku ali...

Če otroke ustrezno izobražuješ, jim bodo znane tudi posledice pitja ponujene flaše viskija. Vendar pa slednje zato še ni potrebno demonizirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mipe ::

Kaj igrišče ne spada pod OŠ? Vsaj v mojem primeru je. Igrišče je bilo del telovadnice. Tako da smatram igrišče kot del šolskega okolja.

In nikjer ne oporekam izobraževanju na te teme. Oporekam širjenju škodljivih memov. Res ni potrebno otrok navajati, da so pivo in cigarete družbeno sprejemljive.

Aja, čakajte no malo, mislim, da vem, kje se razhajamo. Jaz namreč alkohola in cigaret ne vidim kot družbeno sprejemljive, za razliko od vas. Družbeno sprejemljive v smislu javnega odobravanja. Jumbo panoji polni pivskih in cigaretnih oglasov.

mihec87 ::

Mipe daj ne trolaj..

dzinks63 ::

da so pivo in cigarete družbeno sprejemljive.


Seveda so, pa ne da rabiš zdravniški recept za nakup?

Mipe ::

In tu se razhajamo.

šernk ::

Še vedno ni problem o alkoholu ampak brezalkoholni pijači, ki je po tvoje v pivski steklenici.

še vedno pa ne vem kaj je zate pivska steklenica. Steklenica v kateri ti pričakuješ, da je pivo, ali je to steklenica posebnih standardiziranih dimenzij, ki se jo lahko uporablja izključno za pivo?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Jaz namreč alkohola in cigaret ne vidim kot družbeno sprejemljive, za razliko od vas. Družbeno sprejemljive v smislu javnega odobravanja. Jumbo panoji polni pivskih in cigaretnih oglasov.
Tudi jaz ne (vsaj v smislu pretirane konzumacije), vendar zato ne skačem naokoli in pulim folku čike iz ust ali jim na bučah razbijam flaše.

Mipe je izjavil:

Kaj igrišče ne spada pod OŠ? Vsaj v mojem primeru je. Igrišče je bilo del telovadnice. Tako da smatram igrišče kot del šolskega okolja.
Bilo katero igrišče. No, itak ni pomembno za zgornji point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

In tu se razhajamo.


Ti se razhajaš že od začetka debate.

Začetna premisa je bila, da je učiteljica otroka obtožila, da pijeta pivo, čeprav sta pila sok.



In ker nista pila piva je bila obtožba s strani učiteljice zgrešena.

Ti si potem začel s obliko steklenice.

That's all to it.

To KAKŠNI so bili motivi (izzivanje, okus, itd) je nepomembno, ker ju ni obtožila, da jo namerno provocirata, obtožila ju je iz drugih razlogov, ki pa so se izkazali za napačne.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Ja, in? To je njihov problem (problem učiteljice in otrok+staršev). Mi se tu nimamo kaj vtikati. Zato se nisem v to poglabljal. Če ravnatelj skliče sestanek, lahko otroka dokažeta, da sta pila brezalkoholno pijačo, učiteljici naroči, naj se opraviči, zaključeno.

Vi bi pa iz tega naredili nacionalni incident. Jao.

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Ja, in? To je njihov problem (problem učiteljice in otrok+staršev). Mi se tu nimamo kaj vtikati. Zato se nisem v to poglabljal. Če ravnatelj skliče sestanek, lahko otroka dokažeta, da sta pila brezalkoholno pijačo, učiteljici naroči, naj se opraviči, zaključeno.

Vi bi pa iz tega naredili nacionalni incident. Jao.



Točno to. Vtaknil pa si se v vse ostalo in v bistvu uničil čisto uredu debato.

[D]emon ::

A smo Amerika da bomo debiliral za vsak kurac ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

STU-III ::

[D]emon je izjavil:

A smo Amerika da bomo debiliral za vsak kurac ?



Po eni strani smo še večji debili od Američanov. Američani se vsaj spodbujajo med seboj, ne pa mi, ko se spravljamo en na drugega in si je*emo ne vem kaj vse. Ta naš odnos oz. odnos večine v tej temi to tudi dokazuje.
Line secured.

bluefish ::

Daj no, to je forum in je razumljivo, da vsak razlaga svoja stališča. Situacija ni nič drugačna na tujih.

No, itak stvar druge teme.

Unknown_001 ::

Mipe je izjavil:

Samo malo, da razčistimo: kje sta ta froca pila ta malt? Na izletu ali v šoli?


Mal sem pozen, ampak, lahko bi prebral v uvodu, da se je vse skp dogajalo na izletu, oziroma sem to nakazal s trditvijo, da sta se vrnila z izleta.

+

Za ostale, ki mislte, kako paniko zganjamo pr nas. To je daleč od resnice, ker se nam je samo nasmejalo na začetku in smo le hoteli poizvedeti, zakaj se je šlo. Glavni problem je v tem, da nam una tečnoba sranje dela in zdj bi ona neke razgovore pa predavanja vlekla.

Froca nista pila zarad frajerisanja, ampak jima je zgolj zapasal, pa tud že prej sta ga pila.

Čist tok povem da razčistimo stvari, ker rinete v druge skrajnosti.

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Glavni problem je v tem, da nam una tečnoba sranje dela in zdj bi ona neke razgovore pa predavanja vlekla.


Ne štekam... Sej nista nardila nč narobe, če sta pa sok pila. To je čista klasika. Ena stara prfoksa dela iz muhe slona, sam zato, da bi učence prkazala kot slabe. In od zdj naprej se ne bojo več nikol lepo razumel, ker jih bo mela ona na piki.

Unknown_001 ::

Niti ni tok stara ;((

eric_cartman ::

Niti ni tok stara


Potem je pa sam zlo zoprna.. :) Upam da kej obiskuje Slotech xP mogoče pa zdj zdj bere komentarje.. :)

STU-III ::

Jaz bi ji rekel, naj povrne denar za tist sokec, če jima ga je vzela.
Line secured.

Barbarian ::

kaj lahko pobrišete mipovo trolanje v sicer dobri temi?

Mipe je izjavil:

Ja, in? To je njihov problem (problem učiteljice in otrok+staršev). Mi se tu nimamo kaj vtikati. Zato se nisem v to poglabljal. Če ravnatelj skliče sestanek, lahko otroka dokažeta, da sta pila brezalkoholno pijačo, učiteljici naroči, naj se opraviči, zaključeno.

Vi bi pa iz tega naredili nacionalni incident. Jao.


incident je naredila ona in nikakor ne otrok ali njegovi starši. Naj zanj še odgovarja.

Mipe je izjavil:

Oporekam širjenju škodljivih memov. Res ni potrebno otrok navajati, da so pivo in cigarete družbeno sprejemljive.



pivo je bolj zdravo kot katerakoli sladka pijača, ki jo danes pije mularija in tudi marsikateri odrasli.

Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Phantomeye ::

Barbarian je izjavil:

kaj lahko pobrišete mipovo trolanje v sicer dobri temi?

Mipe je izjavil:

Ja, in? To je njihov problem (problem učiteljice in otrok+staršev). Mi se tu nimamo kaj vtikati. Zato se nisem v to poglabljal. Če ravnatelj skliče sestanek, lahko otroka dokažeta, da sta pila brezalkoholno pijačo, učiteljici naroči, naj se opraviči, zaključeno.

Vi bi pa iz tega naredili nacionalni incident. Jao.


incident je naredila ona in nikakor ne otrok ali njegovi starši. Naj zanj še odgovarja.

Mipe je izjavil:

Oporekam širjenju škodljivih memov. Res ni potrebno otrok navajati, da so pivo in cigarete družbeno sprejemljive.



pivo je bolj zdravo kot katerakoli sladka pijača, ki jo danes pije mularija in tudi marsikateri odrasli.

Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...



Ja, sam kokakola ni v steklenici za pivo! :D hudir bi bil, če bi bla! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Mipe ::

incident je naredila ona in nikakor ne otrok ali njegovi starši. Naj zanj še odgovarja.

Otroka sta zavedno izbrala pivu podobno brezalkoholno pijačo in jo vzela na šolski izlet. To je trolanje, naj nosita soodgovornost. Se bosta vsaj naučila kak dragoceni nauk ali dva za življenje.

pivo je bolj zdravo kot katerakoli sladka pijača, ki jo danes pije mularija in tudi marsikateri odrasli.

Ne. Sicer sem pa bolj pristaš limonad in vsega tega. Gazirane pijače... well, look below.

Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...

Zaradi mene lahko prepoveš vse te gazirane pijače. Vsaj na šolskih izgledih.

Barbarian je izjavil:

kaj lahko pobrišete mipovo trolanje v sicer dobri temi?

In še njegovo, prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Barbarian ::

hotel sem le prikazati kako butasto je mipovo komentiranje. Sok v pločevinki pive je sranje, ker je družbeno nesprejemljiva pločevinka medtem ko strup od cocacole pa je ok, ker ga reklamira božiček z lepim šleperjem? Oziroma so polarni medvedje dobre volje zaradi coca-cole?


Izjemno butasto kako so reklame poneumile ljudi. Pivo je družbeno nesprejemljivo? Od kdaj? To sekundo si grem odpreti hladno laško, zgražajte se če se hočete.

Mipe je izjavil:

incident je naredila ona in nikakor ne otrok ali njegovi starši. Naj zanj še odgovarja.

Otroka sta zavedno izbrala pivu podobno brezalkoholno pijačo in jo vzela na šolski izlet. To je trolanje, naj nosita soodgovornost. Se bosta vsaj naučila kak dragoceni nauk ali dva za življenje.



MALT NI PIVU PODOBNA PIJAČA, NIMA NIČ SKUPNEGA S PIVOM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

Mipe ::

It quacks like a duck, it walks like a duck... Pivska flaša, Laško znamka. To smo že stokrat obdelali, poceni marketinški trik Laškega.

Barbarian ::

nikakor, ker malt nima niti najmanjše veze s pivom. okus je povsem drugi, kakšna je embalaža je povsem irelevantno.

Če tebe asociira na pivo pomeni le da imaš probleme z alkoholom saj te vse asocira na pivo. PRoblem reši pri sebi, ni potrebno vsem drugim prepovedat pitja biločesa iz embalaže ki TEBE spomni na pivo, drugih pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

Mipe ::

Samo zato, ker imaš rad pivo, ni treba biti na nivoju barbara. Spij kakšno in se skuliraj.

Barbarian ::

pijem, je izjemno okusno. In me ne spominja na malt.

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

incident je naredila ona in nikakor ne otrok ali njegovi starši. Naj zanj še odgovarja.

Otroka sta zavedno izbrala pivu podobno brezalkoholno pijačo in jo vzela na šolski izlet. To je trolanje, naj nosita soodgovornost. Se bosta vsaj naučila kak dragoceni nauk ali dva za življenje.

pivo je bolj zdravo kot katerakoli sladka pijača, ki jo danes pije mularija in tudi marsikateri odrasli.

Ne. Sicer sem pa bolj pristaš limonad in vsega tega. Gazirane pijače... well, look below.

Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...

Zaradi mene lahko prepoveš vse te gazirane pijače. Vsaj na šolskih izgledih.

Barbarian je izjavil:

kaj lahko pobrišete mipovo trolanje v sicer dobri temi?

In še njegovo, prosim.


Ne, učiteljica jih je peljala na sok (kar niti ni tako redka stvar v osnovnih in srednjih šolah) in onedva sta naročila Malt, ona je pa zblaznela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Mipe ::

Čakajte malo, ona je plačala?

To postavi vse skupaj v drugo luč.

Phantomeye ::

Mipe je izjavil:

Čakajte malo, ona je plačala?

To postavi vse skupaj v drugo luč.



Ne. Nisem tega rekel, ker ne vem tega.

Glede na to, da so šli na izlet, kot pravi avtor teme in glede nato, da je rekel, da sta NAROČILA malt, sklepam, da ga zatorej nista prinesla s seboj. Kar pomeni, da so šli na koncu izleta na sok/kosilo. In one dva sta naročila Malt, ker jima je bil dober (avtor pravi, da sta ga pila že prej). In zato točno ne vem kaj hudiča je tvoj problem.

Mipe ::

Moj problem je, da sploh ne poznamo cele zgodbe, in bi se šli vrhovne sodnike pa basta.

STU-III ::

Mipe je izjavil:

Čakajte malo, ona je plačala?

To postavi vse skupaj v drugo luč.



Tudi, če bi ona plačala nebi bilo nič drugače. Če je dovolila, da si naročita sok, nima kej za jamrat.

Mipe je izjavil:

Moj problem je, da sploh ne poznamo cele zgodbe, in bi se šli vrhovne sodnike pa basta.



Očitno se ravno ti greš sodnika zaradi enih flaš...
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

Mipe ::

Seveda, če se vi greste sodnika glede te učiteljice.

STU-III ::

Ne, mi samo tebi odgovarjamo glede "pivskih" flaš...
Line secured.

Mipe ::

Ne vem, no, zgolj peščica se je trudila biti kulturne, drugi ste samo napadali. Ah, ja, pivska kultura.

Unknown_001 ::

Nikjer ni omenjeno, da so jih pelal na sok, pač so malicali zraven nekega bifeja pa so otroc zgleda šli še neki spit, ka je bilo dost cajta.

STU-III ::

@mipe

Kaj češ, če se ti na lep način ne da dopovedat.

Pa kakšna pivska kultura? Jaz ne pijem ;)
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

D3m ::

A ta tema še, kar živi? :D Se še niste zmenili.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Phantomeye ::

D3m je izjavil:

A ta tema še, kar živi? :D Se še niste zmenili.


Ne, še vedno smo pri steklenicah, ki uničujejo otroško nedotakljivost :D

Siddh ::

Mipe je izjavil:

It quacks like a duck, it walks like a duck... Pivska flaša, Laško znamka. To smo že stokrat obdelali, poceni marketinški trik Laškega.


ja, Laško je naredilo Malt z namenom, da si pri mladoletnikih ustvarijo bodoči trg za navadno pivo

*sarcasm off

itak ima laško bodoči trg za pivo, z ali brez malta
in stavim, da bi tisti, ki so si pri tej učiteljici naročili malt, tudi v bodoče (ko bodo polnoletni) pili pivo, pa tudi če nebi nikoli vedeli za malt


[D]emon ::

STU-III je izjavil:

Američani se vsaj spodbujajo med seboj, ne pa mi, ko se spravljamo en na drugega in si je*emo ne vem kaj vse.


Se vidi, da nisi bil v Ameriki. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družba "pogojena" z alkoholom?

Oddelek: Loža
413594 (2309) zobnik
»

Katero brezalkoholo pivo vam je najbolj všeč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538388 (5123) branimirII

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609067 (7806) dzinks63

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18240243 (34471) BigWhale
»

Katera pijača vas najbolj odžeja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213914 (11775) energetik

Več podobnih tem