» »

obnovitev smsov

obnovitev smsov

helo ::

obstja precej android aplikacij ki obnavljajo smse.

sms backup and restore ima opcijo obnovi smse OD (datum po izbiri).

iscem pa aplikacijo ki ima opcijo obovi smse DO (datum po izbiri).

Lonsarg ::

Hm, jaz uporabljam SMS Backup+, ki za backup uporablja kar tvoj gmail in ti shrani vse SMSe kot emaile in od tam tudi restora, restora ti vse, ki imajo oznako pravo.

In sem se spomnil, da lahko tem emailom kot vsakim drugm spreminjas oznake in lahko dokaj hitro spremenis oznake tistim smsom, ki jih noces restorat(po nekem datumu v tvojem primeru)

Poleg tega je pas itak zakon zadeva, ker sploh ne rabis restorat ampak lahko kar direkt iz gmaila beres, pa se ko bom menjal operacijski sistem za telefon mi bodo ostali tam.

gusto ::

Na Galaxy S3 CM11 sem s programom SMS Backup & Restore naredil backup SMSov, te mi je izvozilo v neko .xml zunanjo datoteko. Sedaj sem naložil CM12, hočem obnovit smse s te datoteke, pa mi neprestano meče napako "the attachment could not be retrieved". Sem googlal, pa poskušal rešiti zadevo, pa mi do sedaj ni uspelo. Preveril sem, da ima aplikacija pravice, za "pisanje" in podobne zadeve, nastavil različne aplikacije za privzete za sms... Če odprem .xml datoteko v beležnici, vidim smse, so sistematično zapisani, vsak v svoji vrstici.

Kako naj obnovim smse iz .xml datoteke?
Gre s kakšnim drugim programom? (poskusil sem s titanium backup, pa nisem našel opcije)

Vsak nasvet dobrodošel.

gusto ::

Sem naložil nazaj CM11 in mi je obnovilo smse. Izgleda, da na CM12 ne dela. Bom sedaj naredil backup smsov tako, da bom sinhroniziral z googlom, nato pa ponovno namestil CM12.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos aplikacij / podatkov / SMSov .. na nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
276705 (505) matobeli
»

Prenos SMS sporočil na računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
85131 (4970) 2f4u
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011627 (6896) BladE_
»

HTC problemi z smsi

Oddelek: Mobilne tehnologije
81087 (904) Barbarian
»

Windows Mobile - SMS Exporter 2.1 razlaga datuma?

Oddelek: Programska oprema
5781 (707) cucolino

Več podobnih tem