» »

Suunto Ambit ali druga GPS ura?

Suunto Ambit ali druga GPS ura?

GGGGG ::

Zagledal sem se v Suunto Ambit tekaško uro. Ima mogoče kdo to zadevo. Prebral sem nekaj reviewov, pogledal youtube filmčke itd. Ampak bi rad še kakšno konkretno mnenje uporabnikov.

Kako zgleda nalaganje dodatnih aplikacij? Je zadeva dejansko uporabna? Je kdo že preizkusil zadevo v zelo slabih vremenskih razmerah (več ur dežja) ali pod vodo?

sulaco ::

Jaz jo imam že pol leta in sem nad njo navdušen. Pravtako dva moja prijatelja-lastnika Ambita. Najbolj smo veseli zaradi baterije-sploh ne veš, da jo je potrebno polniti-tudi če se samo občasno ukvarjaš s športom in vsake 14 dni narediš kakšen "track".
Programsko gledano je stvar tipičen Suunto, konec junija prihaja 2.5 update, ki bo prinesel kar nekaj novih stvari, ki jih uporabniki pogrešajo-suunto vedno prisluhne željam uporabnikov! Sicer pa ni stvari, da je nebi rešil z dodatnim App-om...fajn stvarca

Meni edina slaba stvar ure je ta, da je nekoliko prevelika za nošenje, če nosiš srajce-sem mislil, da bo Ambit2 kaj manjši-pa ni. Ampak glede na to da sem imel Vectorja 13 let in ne nosim srajc, mi je stvar sprejemljiva. Videl pa sem, da se jih na Bolhi veliko prodaja ravno zaradi "velikosti" (tako kot Xperia Z)...

Seveda je bila že konkretno pod vodo (ne smeš pritiskat gumbov pod vodo!!), v blatu, v mrazu...pa tudi na stekelcu imam že prasko. Ampak jaz imam uro za "delo" in ne šminko.

Trenutno prihaja AMbit2, ki ima "kao" več delovnega spomina, kot stari Ambit in zato pravijo, da ne bosta mogla imeti enakega softwera, Ambit2 bo imel več programa namenjenega plavanju--zato se ti splača počakat na Julij, da boš videl, kaj se bo zgodilo z 2,5 updatom...

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tekaška ura

Oddelek: Šport
4410401 (6185) Machete
»

Merilec srčnega utripa

Oddelek: Loža
4712133 (6451) #000000
»

Ura za tek

Oddelek: Kaj kupiti
181962 (1444) lesi
»

Garmin Forerunner 220

Oddelek: Loža
71548 (1451) TheKekec
»

Garmin ura

Oddelek: Kaj kupiti
254151 (3270) Doman

Več podobnih tem