» »

dobitek

dobitek

simonceli26 ::

Zdravo!par dni nazaj sem dobil ta čuden mail o nekem dobitku:
You'Re A Winner
IPHONE#: IAPP600545 188
Ref UK/4512/735
Draw (#1187)
Winning # 11-08-16-BONUS 03
Special Notification to you, You have won the-IPHONE anniversary final win draw of £950.000.00 Pounds' this is a Life-changing opportunity for you' Kindly contact Mr Perry Williams for more details and claims instructions on Email: mrperrywilliams@rogers.com
Phone: +447440309882

---DISCLAIMER---------------------------------------------------------------------------- The contents of this E-mail (including the contents of the enclosure/(s) or attachment/(s) if any) are privileged and confidential material of Mahindra and Mahindra Limited (M&M) and should not be disclosed to, used by or copied in any manner by anyone other than the intended addressee/(s). If this E-mail (including the enclosure/(s) or attachment/(s) if any ) has been received in error, please advise the sender immediately and delete it from your system. The views expressed in this E-mail message (including the enclosure/(s) or attachment/(s) if any) are those of the individual sender. -

sedaj me pa zanima če ma kdo kakšne podobne izkušnje in kaj to pomeni...ne bi rad dajal komu kak moj kontakt ker enostavno ne vem o čem se gre...
  • zaklenil: bluefish ()

Unknown_001 ::

Ignore!

Kdaj si pa ti še vidu, da ti bo nekdo neki kr zastonj dal?

+
to da sploh nisi se na nobeno žrebanje prijavil pa to, sploh ne odgovarjaj in ne odpiraj več, ker to je zrelo za v kanto

Isotropic ::

cestitke

gendale ::

zihr ni nateg, ampak podobno kot ko sm jst posodil nigerijskemu princu 1000€ in mi bo zdj 1. avgusta vrnil 1 milijon €
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

BorutK-73 ::

delete in pošiljatelja na black listo ker tole je nateg/spam.

feryz ::

Saj ne rabiš dajati kontakta, ti mu samo daj številko kreditne kartice in 3 številke z zadnje strani, da ti nakaže denar.

Fak, računalniki resnično poneumljajo ljudi. Če bi avtor teme samo del teksta vnesel v gugl, bi mu takoj bilo jasno, kam pes taco moli.
Ampak očitno so takšni umski in fizični napori preveč za današnjo mladež. Zna pa pisati na forume, že to je nekaj.

Verjeti ali ne, ravno prejšnji teden me je en gospodič spraševal, če imam izkušnje z Western Union. Preko Bolhe je prodal telefon v Nigerijo (Nokia E7 za 400 čukov) in denar ga je baje že čakal. Svašta, po par letih nategovanj še zmeraj najdejo frišno robo.

KoMar- ::

In ni jim niti treba skrivat, da gre za Nigerijo... to me najbolj fascinira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

bluefish ::

Kup podobnih tem, uporabi iskanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deli za vozila

Oddelek: Kaj kupiti
91472 (1166) Polanc
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923787 (13672) St235
»

Pozor vedno vec internetnih prevar tudi pri nas

Oddelek: Loža
447801 (4195) tony1
»

Pozna kdo trgovino Mymemory

Oddelek: Kaj kupiti
162353 (1708) smilyxx
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214320 (2454) gasperxp

Več podobnih tem