» »

smartpaycard.net - sumljiv e-mail

smartpaycard.net - sumljiv e-mail

Phantomeye ::

Na kratko, smartpaycard.net omogoča predplačniško mastercard, kjer imaš na voljo virtualno kartico(polnjenje preko monete), in fizično, ki ti jo pošljejo. Virtualno kartico sem uporabil enkrat (aktivacija 2€), potem se pa zadeve nisem več dotaknil. Prejle sem pa dobil tale mail (sicer sem odpisal nazaj), pa me zanima, če ima kdo podobno 'težavo'.


Zadeva: SmartPay: Vasa prijava st.: 65*** je bila uspesna.

Subject:

Spostovani G. Janez Novak!

Zahvaljujemo se vam za oddajo prijave za Smart Pay predplačniško MasterCard kartico.

Vasa prijava je bila uspesna. Prosimo vas, da poravnate stroske izdelave in posiljanja vase SmartPay predplacniske MaterCard kartice, ki znasajo €15. Placilo lahko opravite z uporabo kreditne ali debetne kartice, lahko pa sredstva nakazete tudi direktno na nas bancni racun, ki vam ga lahko posredujemo po telefonu.

Prosimo, da poklicete nas Center za pomoc uporabnikom na +386 31 891 888 ali nam pisete na elektronski naslov applications@smartpaycard.net.

Prijazen pozdrav

Smart Pay Card Customer Services Team

Email : applications@smartpaycard.net

Tel: +386 (0)31 891 888

---

So what is this all about.

Tilen ::

Cena fizične kartice je 15 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Phantomeye ::

Tilen je izjavil:

Cena fizične kartice je 15 EUR.


Katere nisem narocil, obviously. Tudi moj 'profil' ne kaže, da bi imel naročilo 'pending'.

Phantomeye ::

Phantomeye je izjavil:

Tilen je izjavil:

Cena fizične kartice je 15 EUR.


Katere nisem narocil, obviously. Tudi moj 'profil' ne kaže, da bi imel naročilo 'pending'.


Tole zadevo bom preklical takoj, ko dobim odgovor (preklic stane 15€), ker po enem letu je mesečna naročnina 5€/mesec = 60€

Pyromanic ::

Za kartico premium še nekak razumem, ker imaš fizično kartico, ki jo lahko filaš.
Ne razumem pa kako lahko računajo preklic ali po poteku simple "kartice"
Dobiš list papirja, je "anonimno" in jo recimo uporabiš enkrat, potem pa kupiš novo, ker so je itak ne da filat.
Kako potem lahko računajo sploh teh 15€. Pošlejo mail in upajo da boš plačal?

Phantomeye ::

Pyromanic je izjavil:

Za kartico premium še nekak razumem, ker imaš fizično kartico, ki jo lahko filaš.
Ne razumem pa kako lahko računajo preklic ali po poteku simple "kartice"
Dobiš list papirja, je "anonimno" in jo recimo uporabiš enkrat, potem pa kupiš novo, ker so je itak ne da filat.
Kako potem lahko računajo sploh teh 15€. Pošlejo mail in upajo da boš plačal?


Sej to ja, da ne omenim mesečne naročnine, k je po enem letu 5€.

Freezy ::

Uporabi raje wirecard. SEPA nakazila stanejo 1 eur in to je tudi edini strošek.

Phantomeye ::

Aja, pozabil sem omenit naslednje:

V elektronskem sporočilu so me nazvali z mojim pravim imenom, čeprav moje ime in e-mail NISTA povezana s kartico (nisem ju navedel) in ga načeloma ne bi smeli vedeti, razen osebe, ki mi je odgovorila, ko sem pisal na support.

Zgodovina sprememb…

mirkuma ::

Kot je napisl nekdo zgoraj, tole:
http://www.mywirecard.com/en/mastercard...
Imam že več let, nobenih težav, strošek 1€ ob nakazilu/polnjenju kartice in to je to.
LP, R.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bančna kartica brez lastnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
288630 (5269) SaXsIm
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214246 (8580) Mmmmm1
»

Paypal račun brez primerne kartice

Oddelek: Loža
295533 (4738) Žrlo
»

Prepaid VISA / MasterCard

Oddelek: Loža
92565 (2327) btzajla

Visa brezimenska?

Oddelek: Loža
489280 (7937) Mavrik

Več podobnih tem