» »

Limit.

Limit.

Elemen_T ::

Primer:

10.000 SIT dvigneš iz TR in greš prav toliko tudi v minus....vsak mesec, cca pol leta prejemaš poročila banke o tvojem presežku zlate nule...na koncu le plačaš in čez teden dni zopet dvigneš...

Taka cirkulacija bi bila zlata vredna:D

Sprašujem pa vas, kako bi se to dejansko obneslo, ko pride zadeva navzkriž z zakoni (če sploh...)

fRiK0 ::

Sej plačuješ obresti na unih -10.000,00sit
Hvala

LP Tadej

Elemen_T ::

To znese tam - 500 SIT vsega skupaj se mi zdi.

undefined ::

Limit imaš le enkraten. To pomeni, da se ti ne bo vsak mesec povišal na prvotno vrednost, ampak imaš na voljo le enega. Tega obresti pa plačuješ dokler se vrednost limita ne vrne nazaj na račun. Tako, da ne razumem, o kakšni cirkulaciji ti govoriš? O pridobitvi limita 10k SIT? :)

Elemen_T ::

IceMan, narobe si me razumel ...

Lej,

Vsak mesec se zapufam za 10k in v enem tednu to vrnem ter so potem še v taistem tednu zopet zapufam za 10k ...

undefined ::

Ne vidim ravno kakšne prednosti v tem početju, ampak sem prepričan, da če bo karkoli narobe, boš o tem dobil pisno obvestilo in blokado računa, dokler se ne zglasiš na banki in poravnaš račun. Hujšega se ne more zgodit. :)

AlienGT ::

Zdej kaj boš ti profitiral tudi jaz ne razumem. Očitno tudi noben drug zato morda še enkrat pojasni.

Stvar je sledeča. Če imaš pozitivno stanje, itak dviguješ kolikor hočeš. Dvig je možen le do tvojega osebnega limita (v minus seveda), nad tem zneskom (oz. pod njim, ker gre za negativno vrednost) pa tako ali tako ne dobiš denarja ne na okencu ne na bankomatu. Če si v minusu (kot rečeno do max tvojega limita) za nagrado plačuješ še negativne obresti.

Tody ::

sem uporabnik prvega računa nlb ki ima omejitev oziroma limit pri 0 sit na računu. Ker sem pa z elektronskim bančništvom prešel ta limit so mi zaračunal 1000 sit za obvestilo da sem prekoračil limit ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

18. v mesecu (plačilo kreditne kartice) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6126115 (6597) St235
»

Limit na banki

Oddelek: Loža
124344 (3577) feryz
»

Podaljšanje limita

Oddelek: Loža
347782 (6638) Spajky
»

NLB študentski račun

Oddelek: Loža
277909 (7432) Tody
»

Znižanje limita (-) na banki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5318649 (13280) GrimReaper

Več podobnih tem