» »

rabljen ali novi XP 1800 in ce ga vredu podpira msi k77t turbo

rabljen ali novi XP 1800 in ce ga vredu podpira msi k77t turbo

BARBOM ::

Mam tezavo da se ssam nevem kje naj kupim procesor in ce ali naj kupim rabljenega in mi kdo ve povedati koliko bi me stal rabljen, pa ce je sploh to pametno storiti!trenutno mam 15k, sem pa nasel neko trgovini v blizine MS kjer ga majo za 18k5, pa se tezava je v tem ker ne vem kak bi procesor deloval na moji plati (MSI K7T Turbo) saj sem zasledil da majo nekateri tezave s tem?
  • premaknil: ali3n ()

MilkyWay ::

MSI K7T Turbo podpira AthlonaXP 1800+ brez problema. Verjetno boš pa moral nadgradit BIOS.

Smorny ::

Meni ne laufa xp 1700+, pa sem dal gor 3.6 bios - kao najnovejši :( 0.15 ali 1.13u?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smorny ()

BARBOM ::

Kaj pa maš ti smorny za plato?Sem zvedel da mi plata na zalost podpira samo palomino procesorje do XP1800+,vendar pa nekaj ne razumem!
Kak to da plata k7t turbo2 podpira vec kot navadna k7t turbo pa imata enak cipset pa skoraj med nima ni razlike razen da ma turbo2 6 rež za rame?!8-O

Ted ::

Ne vem kje si to zvedel... Mam isto plato kot ti pa kupujem xp1700, ker več ne podpira - serviser in spletna stran msi-ja. Že za xp1700 moreš nadgradit bios. Je pa res da je turbo2 enaka plata... Marketinška poteza pač - več zaslužijo če moreš kupit novo plato poleg novega procesorja...

Smorny ::

Imam MSI k7t turbo raid. Z Najprej sem mislil, da t-bred 1700 ne dela (4 rdeče ledice). Pol pa mi je kolega povedal, da moram potegnit kabel ven iz napajalnika, dati jumper na clear bios in parkrat stisniti vklop računalnika, dati jumper nazaj in viola - stvar se zbudi. sedaj mi laufa na 12.5*133. Čeprav pa se mi včasih noče zagna računalnik, pa stisnem reset pa dela normalno. Mate tudi ostali težave z bootanjem? jaz jih mam že od athlona 850, nato durona 1200 in še sedaj. biosov pa sem mel že cel kup. Še najdlje 2.4 (OC) sedaj pa mam 3.6.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov Procesor! AMPAK KATERI?

Oddelek: Kaj kupiti
271875 (1379) Dead_Eye
»

Kaksen proc gre maksimalno na MSI K7T Turbo???

Oddelek: Pomoč in nasveti
8947 (837) xy!
»

MSI K7T TURBO + AMD ATHLON XP 1800

Oddelek: Strojna oprema
18982 (800) moj_nick
»

Nadgradnja MSI K7T Turbo s AMD T-Bred!

Oddelek: Strojna oprema
101608 (1500) BARBOM
»

XPji tudi na KT133A?

Oddelek: Novice / Matične plošče
91818 (1818) huelz

Več podobnih tem