» »

Zahrbtno opravljanje oseb

Zahrbtno opravljanje oseb

1
2
»

LitralSM ::

Je razlika, če posameznik trdi, da ima kot posameznik o tebi mnenje, da si obično prase in je razlika, če iz posameznika o drugem izžareva sveta resnica, da si prase.
V prvem primeru IZRECNO navajaš svoje mnenje, v drugem pa poveš sveto resnico. O drugem primeru teče debata, da ne bo pomote.

gruntfürmich ::

wow. tale pa je bila globoka...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

LitralSM ::

Najraje bi poast preuredil tako, da bi govoril o prvi osebi ednine in ne drugi osebi ednine. Obstaja možnost za zlorabo namreč.

Phantomeye ::

sicer pa citat, ki si ga je vredno zapomnit:

"Those who mind don't matter and those who matter don't mind." -- Bernard Baruch

zuz3k ::

Phantomeye je izjavil:


Problem so tisti ljudje, ki so očitno patološki opravljivci, tisti, ki čutijo zadoščanje, ko koga opravljajo. Primer; stojijo 3 ženske in opravljajo četrto. Gre ena domov. Začneta drugi dve opravljati tretjo (če bi šla ktera druga domov - isto).
to kar si zgoraj napisal, se mi je velikokrat dogajalo, ko sem imel dva kolega, en drugega sta obrekovala
v srednji šoli, sošolke pa pa itak vse opravljale, da bi one izpadle boljše

na žalost je veliko takšnih ljudi na vasi, o ničemer drugem se ne pogovarjajo ampak samo obrekujejo
naučil jih je pa vaški googl

Life is a psychological game.

first_line ::

kr1ženska je izjavil:

Ljudje bodo vedno imeli o tebi kaj za povedat, naj bo pozitivno ali negativno s to razliko, da bolj preudarne osebe pozna več ljudi in se bo o njih več govorilo. To je treba vzet mal tko, če jim to polepša dan, pa naj.. :)

Hinavci so bolj problem-v mislih imam tiste, ki opravljajo svoje prijatelje namesto da bi jim v glavo povedal, kar jih moti.
Ko slišim da tkole kdo koga opravlja sem običajno tiho in si mislim svoje. Sem pa vsekakor s tako osebo bolj previdna, ker vem, da bo šlo naprej vse kar bom rekla in še kaj več, sploh pa taki ljudje so nezaupljivi in na splošno polni kompleksov. Oz. takih ljudi se je dobro izogibat.

Torej-hinavci tko al tko sami nase mečejo slabo luč, za ostale je pa itq vseeno kaj si mislijo o tebi.


Tudi sama si izjemno hinavska, seveda v ogledalu vidiš pridkano punčko ki je pri opravljanju zraven lepo tiho (in vleče na ušesa).

Ko sem v situaciji da se govori o tretji osebi jo povabim zraven, če pa to ni mogoče lepo povem da me ne zanima oziroma je udeležencem popolnoma jasno da bom informacije posredoval tej osebi.

To vejo že vsi na fitnesu in v službi, v gostilni ter na parkir placu. Temu se reče da ima človek standarde in se ne spušča na nizkotna in podla področja.

izbrisiracun ::

first_line
Všeč mi je tvoj pristop. Če si pasiven zadevo pravzaprav podpiraš, torej je treba vsaj nekaj narediti, da se ve kje stojiš.

[D]emon ::

first_line je izjavil:

oziroma je udeležencem popolnoma jasno da bom informacije posredoval tej osebi


"I firmly believe that if you think you have the solution, you're part of the problem."
--George Carlin


:))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

first_line ::

[D]emon je izjavil:

first_line je izjavil:

oziroma je udeležencem popolnoma jasno da bom informacije posredoval tej osebi


"I firmly believe that if you think you have the solution, you're part of the problem."
--George Carlin


:))


Razno razno citiranje (izmišljenih) izjav nekih hudih strokovnjakov se mi zdi ena od bedarij ki jih počnejo edino le najstnice na fejsbuku.

Ne govorim o rešitvi, govorim o problemu bogih bogih opravljancev, ki so popolnoma prepričani da je problem edino okolica, ne pa oni sami. Neeeee, jaz pa že nisem tak kot govorijo o meni.

matobeli ::

če smo že pri citatih, en, mogoče bolj primeren:
An eye for an eye makes the whole world blind.
-Gandhi

Brane22 ::

BBC je posnel fenomenalno serijo, ki se ukvarja z reševanjem te tematike.

Imenuje se Kill it cut it use it. Je v več delih.
prvi del je namenjen standardni ( domnevam obrekujoči) kravi.

Poglej kako to počnejo profiji.

Sploh je zanimiv tisti del, ko jih zapeljejo v ferarijih, lambojih itd ali ko postanejo slavne v teniškem svetu.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Ljudje bodo vedno imeli o tebi kaj za povedat, naj bo pozitivno ali negativno s to razliko, da bolj preudarne osebe pozna več ljudi in se bo o njih več govorilo. To je treba vzet mal tko, če jim to polepša dan, pa naj.. :)

Hinavci so bolj problem-v mislih imam tiste, ki opravljajo svoje prijatelje namesto da bi jim v glavo povedal, kar jih moti.
Ko slišim da tkole kdo koga opravlja sem običajno tiho in si mislim svoje. Sem pa vsekakor s tako osebo bolj previdna, ker vem, da bo šlo naprej vse kar bom rekla in še kaj več, sploh pa taki ljudje so nezaupljivi in na splošno polni kompleksov. Oz. takih ljudi se je dobro izogibat.

Torej-hinavci tko al tko sami nase mečejo slabo luč, za ostale je pa itq vseeno kaj si mislijo o tebi.


Tudi sama si izjemno hinavska, seveda v ogledalu vidiš pridkano punčko ki je pri opravljanju zraven lepo tiho (in vleče na ušesa).

Ko sem v situaciji da se govori o tretji osebi jo povabim zraven, če pa to ni mogoče lepo povem da me ne zanima oziroma je udeležencem popolnoma jasno da bom informacije posredoval tej osebi.

To vejo že vsi na fitnesu in v službi, v gostilni ter na parkir placu. Temu se reče da ima človek standarde in se ne spušča na nizkotna in podla področja.


Jp, sem hinavsko tiho, ker se ljudi ne da kr tko spremeniti. Če to delajo sedaj, bodo še naprej. Enkrat mene, drugič nekoga drugega. Sem pa tudi omenila, da se takih osebkov kolikor se le da izogibam-Škoda časa. Je pa res da se v ženskem krogu veliko več opravlja-ne vem zakaj.

Ti pa omenjaš sodelavce na šihtu in fitnesu-govoriš o omejenem krogu ljudi s katerimi se, hočeš nočeš, videvaš več krat na teden in v tem primeru moraš vzpostavit nek konkreten odnos in prav je da vsi vedo, da tega ne maraš.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

kr1ženska ::

first_line< daj mi prosim povej, kaj je zate pridkana punčka?
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

MilanP ::

usaka k mu ne da

first_line ::

MilanP je izjavil:

usaka k mu ne da


100% pravilen odgovor. Pa debela ne sme bit, k pol ne šteje.

kr1ženska ::

first_line je izjavil:

MilanP je izjavil:

usaka k mu ne da


100% pravilen odgovor. Pa debela ne sme bit, k pol ne šteje.


Potem se pa res ne rabim gledat v ogledalo da bi vedela, kako pridna punčka sem. Sodeč po tvoji definiciji bi rekla, da imam to že od nekdaj v krvi ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

MilanP ::

sej po negovi definiciji so vse puncke priden

sam ksn fantk sem pa tja je poredn

jype ::

Odlično se opravljate!

Nikar ignorirat, treba je napisat, kar komu gre!

gruntfürmich ::

zato pa ne morejo stopit iz tega kroga. ker je pač izredno pomembno da se sliši njihovo mnenje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

micka15 ::

če nimaš glih kake škode zarad tega, lepo ignoriraš

first_line ::

jype je izjavil:

Odlično se opravljate!

Nikar ignorirat, treba je napisat, kar komu gre!


Sine, falu si pomen besede opravljanje. To če nekomu direkt poveš (magari na forumu) svoje mnenje, to ni opravljanje.

Morda ste pa vse žrtve opravljanja le toliko neintelegentni in mislite da vas ljudje opravljajo ko vam v obraz povejo da ste nesposobni butlji?

Verjetno si ti vsakodnevna žrtev takega 'opravljanja' :))

jype ::

Saj tebe in MilanPja ni bilo tukaj, ko sem to zapisal.

Da se vsajaš zdaj, ko si izvedel, kaj se o tebi piše po internetih, je pa pomembno! Če se ne bi, bi še kdo pomislil, da se te sploh ne tiče, kaj si drugi mislijo o tebi.

first_line ::

Meni internet ni tako 'pomemben' kot tebi. Ti tu pametnuješ, tako kompenziraš za občutke v realnem svetu in si zdraviš ego. Ker si pač slabič. Jbga.

jype ::

Psihoanaliza na daljavo je tvegana reč.

LitralSM ::

Sem bil nemalo nazaj neposredno izpostavljen temu dejanju (širjenje govoric vpričo v mene). Recimo, da bo postopek tak:
1. izgubim vso spoštovanje za to osebo, zamere za 1x še ni, ker razumem razmere takega "malega človečka" (brez svobodne volje)
2. ko bom naslednjič izpostavljen temu, stvar preide v ignoranco
3. če pogovor z osebo ne bo dovoljeval, v tretje stvar preide v zamero
4. če v četrte osebo spet zalotim na žalost ali na srečo delam v takem fohu, kjer osebi dokaj enostavno zelo zakompliciram življenje. Svetujem, da se tako osebo opozori na posledice. Če ne zaleže, posledice (sprememba psihofizičnega stanja njega, njega družina) nosi sam.

Storite enako in ignorirajte take izrodke.

matobeli ::

a si mogoče desetar po poklicu?

ker dokazovanje premoči nad (umsko/fizično)šibkejšim ni ravno karakterna lastnost s katero bi se hvalil.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4 ure na bolniški, 4 ure dela, določila?

Oddelek: Loža
4615295 (13487) val46
»

Produktivnost programerjev in programerskih ekip

Oddelek: Programiranje
326073 (4891) Šmorn
»

Delovno razmerje / Popoldanska obrt (konkurenčna dejavnost?)

Oddelek: Loža
203948 (3335) St235

Več podobnih tem