» »

Web dizajn :-)

Web dizajn :-)

bzagozen ::

Pozdravljeni!Pravkar sem grobo končal oblikovanje in programiranje svoje spletne strani.

Od Vas, kolegi Slo-Tech-arji, pa želim, da jo obiščete in mi posredujete svoja mnenja (če se vam ljubi :)).



http://www.alkoma.si



Nisem se še odločil za bistvo strani, za srž, za rdečo nit (računalništvo, glasba...) - kakršni koli predlogi bodo dobrodošli. :D
www.alkoma.si
  • spremenil: bzagozen ()

rookie ::

iMAC hehe zanimivo !:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

darh ::

luštno... sam jest bi drug font izbral...
pa mal se poglob v surce... ker maš PREVELIKE ( v bajtih ) strani... z malo truda bi lahko zbil use na recimo 10-15k, k je zdej 25... to se paze pr pozna pr loudanju... poskus z CSSji, ker sm vidu da maš notr velik <FONT&gt> tagov...

pa ne vem kaj ti je blo da si dajou FONT tag okol JScript vrstic... ?!??!

aja... pa pr slikici uni pr anketi je senca odrezana... ( mater kako to men nagnusno zgleda )
Excuses are useless! Results are priceless!

bzagozen ::

Kako to misliš font okoli jscripta? Kako pa drugače zagotoviš taprav font? Slikico sem popravij, je bla res čudna :8). Velikost. Ja, je res sve nekam veliko, sam se pa večina naloži enkrat (prvič), pol pa maš tako ali tako v cache-ju. Mislim. Hvala za opazke. :D
www.alkoma.si

Brody ::

pek si, zravn pa se lopov!

http://www.imac.com

sasox ::

Ja uni gumbki na vrhu so skopirani! Dej naredi svoje? :\

bzagozen ::

Res je, gumbi so skopiran, ampak dobiš iste v Dreamwaverju. Tako, da ne vem, če so zaščiteni ali pa kaj takega. :8)
www.alkoma.si

darh ::

ja nekje na redin maš en JScript, okol nega ( na zacetk & na konc ) pa FONT tag !!!!!

sicer pa ne vem kako misls bit konkurenca eni taki strani.... no ja lohka si, sam mislm da si je slo.tech odrezu že VELIK del pogače v tem delu slo interneta ! sicer pa... konkurenca je ponavadi tisti ki fura enako temo... to pa ti itak nisi... hehe

lopov si pa itak....


če mislš bit web designer se boš mogu še marsikej naučit... pa ne zastavljat uprašanj kot: "kako pa drugače zagotoviš taprav font" ( sm ti že povedu USE CSS POWER !! ) pa še useen, tud če se naloži sam prvič... CAR si takrat k predstavš eno informacijo z kar najmanj podatkov ( upam de sm tole prov povedu... )
Excuses are useless! Results are priceless!

bzagozen ::

Saj ne, da hočem bit konkurenca.Slo-Tech me je res full navdušil za odzivne strani, pa za forum, pa novice ..., pa sem moral probat. To, pa da nisem web designer, pa tako ali tako vem :D.Stran sem v celoti naredil s FrontPage2000 in Access2000 bazo. Pojma nimam o asp straneh ali css. :(Znam samo SQL vrinit v FrontPagov wizard. :)Grafični stil bom pa tako ali tako moral zamenjat, ker zgleda glupo ker je čist isti kot APPLE 8-O
www.alkoma.si

bzagozen ::

A, ne bi bilo dobr, če bi imeli na Slo-Techu poseben forum za grafični in web Designe.Kaj pravte na to Big Kahune :)
www.alkoma.si

Sergio ::

Hehe... Forum je itak že preveč razdeljen. Drugač mate pa Internet, Zvok&Slika ter Programiranje za to. Pač premalo interesantno za cel thread.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

bi pa mogoce potem bil kdo bolj zainteresiran...ali ? :D

Sergio ::

Jah... potem lahko damo notr tut oddelek "Avtomobili". Pač trenutno ne dajemo poudarka grafičnem dizajnu. Kapirate?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Lunik ::

jaz sem zelo zainteresiran za web dizajn oddelek. samo potem bi res vsak zahteval svojega...

CCD ::

Če malo poglodate skrajno zgornjo vrstico vašega brskalnika, boste lahko zagledali nekaj takega: [Slo-Tech] Slovenska HARDWARE IN OVERCLOCKING scena.
Sofwarea je že tako ali tako preveč.

----------------------------------------------
I hate software, especially Microsoft products

Webmojster ::

Stran je na prvi pogled privlacna ocem in si se tud zelo potrudil z obliko, da. Ampak se ne vidi takoj, kaj bi s to stranjo sploh rad prikazal. Malo izpili to. Dreamweaver pa ruls a?? 8-O

Jah nic, grem jaz dalje delat!

Lara-K ::

Zgleda good, ampak noben gumb ti ne dela, al se nisi to dokončal? Pa zakaj si naredu da se ti odpre nova stran (_blank) kadar klikneš na enega od gumbov na vrhu strani? Lepše je videt če se ti samo linki tako odprejo...:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

blue96 ::

kwa ce bi bilo malo boljsa vsebina?? drgac pa se kar, no, ce si zacetnik...:D
.

Freak ::

omas:here we go again!;((;((;((

CCD ::

Freak: Jebemti... a mi morš čist v vsakem threadu težit, al kaj. Pejt se solit. Kr naprej izzivaš.;((;((;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[HTML] border in bordercolor problem z FF in Opera

Oddelek: Izdelava spletišč
151183 (1000) Hair
»

Dreamweaver - Validator in napake

Oddelek: Izdelava spletišč
8941 (831) macplus
»

Vrhnika2004.naspletu.com

Oddelek: Izdelava spletišč
231339 (950) alesrosina
»

HTML 4.01 standard in NS-Mozilla ter težave

Oddelek: Izdelava spletišč
401534 (1068) Zzzzzzz
»

Izdelovanje pejgov (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
603861 (3364) darh

Več podobnih tem