» »

army shop admiral

army shop admiral

drumer706 ::

Pozdravljeni, zanima me ali ima kdo izkušnje s trgovino http://www.army-shop-admiral.si/. Zanima me predvsem kvaliteta njihove obutve in oblačil.

Lp

integral15 ::

Mogoce kdo ve njihovo telefonsko stevilko ker za je za znort sploh nih ne morem kontaktirat na meile pa ne odgovarjajo.

integral15 ::

A mogoce kdo ve vsaj njihov tocen naslov v Ljubljani ???????

Hayabusa ::

Trupl0 ::

dobavni roki so nori. Ali pošljejo po parih tednih ali pa pozabijo na tvoje naročilo. Včasih pošljejo takoj včasih spet ne.
Če nujno rabiš ni za kupovat...
If you are going through Hell, keep going !

Sriple Tix ::

Točno tako kot je napisal Nuclear. Pred petimi leti sem naročil dve jakni za otroka (obe za cca. 150€), toda še danes nisem dobil od njih odgovora, če jih bodo morda kdaj poslali :).
Sam kupujem raje pri "veteranu" v Beljaku, kjer je trgovina sicer videti bolj kot kakšno skladišče, toda stari točno ve kje ima vržen kakšen izdelek.

https://maps.google.si/maps?expflags=en...

drumer706 ::

ist sm brez problemov dubu v roku 10 dneh.

integral15 ::

Hayabusa
Specjalc na kubik preberi kaj sem napisal.

Ja sm jim poslov da naj stornerajo ce vidjo al pa ne. Ce pa slucajn pride bom pa zavrnu paket.

bluefish ::

V čem je torej problem?

integral15 ::

Problem je v tem da ne odgovarjajo na meile, ne oglasajo se na telefon, ne odgovarjajo na ZS na facebooku ceprav so stalno aktivni in dajejo objave skratka ne da se jih kontaktirat da bi uprasov ce sploh majo tisto blago, ki sem ga narocu in kdaj priblizn bo prislo CE sploh bo. Ne predstavlam si pa ce mi blago ne po prav ali pa mi neb blo vsec kako bi se zmenu da bi denar nazaj dobu ce ne odgovarjajo na noben kontakt.

bluefish ::

V primeru komplikacij in neodzivanja na mail, telefon,... jih pač prijaviš na TIRS. Pri ostalem pa firmo pač ignoriraš.

Bezukhoff ::

Torej, včeraj naročil eno biker jakno, ampak zdajle malce regrettam that I did ob prebiranju tegale. :))

Ampak glede na to, da je tale tema že malce old(er), me prav zanima, če so mogoče kaj popravili te njihove dobavne roke, or is still pretty much the same shiet. :))

grobijan ::

Do sedaj sem sicer samo T-shirte naročal, ampak je še vse prispelo v max 10 dnevih.

JaGuArKa#1 ::

Vse naročeno vedno prispelo v dokaj razumnih rokih, tudi z vračili ni bilo nobenih težav.

Roba pa kvalitetna, ker že 5 let aktivno uničujem njihove hlače in vojaške škornje, pa mi še vedno dobro služijo.

;-) ::

Jaz sem ze dvakrat narocil in so pozabili na vse skupaj.

Bezukhoff ::

Prejel danes, torej po dveh dnevih, jacket looks good, I look good, I look so good I'd fuck myself. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181877 (6592) tikitoki
»

ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6311822 (3566) opeter
»

Kako kontaktirati spletno trgovino Extreme Digital ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
84290 (2429) piloto
»

Kje dobiti takšno srajco?

Oddelek: Loža
123196 (2553) Drekcpekc

Več podobnih tem