» »

Američani prisluškovali francozom in nemcem!!!!

Američani prisluškovali francozom in nemcem!!!!

smash ::

danes sem prebral na teletekstu da so v ministrskem svetu EU-ja odkrili prisluskovalne naprave in sicer v prostorih namenjenih franciji ter nemciji....postavlja se vprašanje kdo jih je postavil...francoski časnik seveda pravijo da ZDA..

zanimivo bi bilo, če bi se ZDA res spustile tako nizko, ampak tega in še česa hujšega smo od njih že vajeni:\

TheJack ::

Ni bilo ne prvič (se spomni še kdo Echelona?), ne zadnjič. Zanimivo bo opazovati, ali bodo Evropejci vse spet potlačil in zadevi skušali pripisati obrobni pomeni, ali bodo končno spregledali, in se začeli obnašati realnosti primerno. Bo sedaj končno kdo priznal, da Američani niso naši ''prijatelji in partnerji'', ampak nasprotniki in se tako tudi obnašajo?

drejc ::

Ko opravijo z irakom, pa korejo, smo ze mi na vrsti, al koko? :D

||_^_|| ::

Vse se bo lepo potlačilo.

sebastjan v ::

Smash- ali so tebi tudi kakšno prisluškovalno napravo "naštimal"?:D
PS Če bi jim prisluškovalne naprave "montirali" američani, jih oni bebci nikoli nebi našli- po mojem je bilo to malo "zaigrano" - saj veš zaradi česa!:D

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

smash:zanimivo bi bilo, če bi se ZDA res spustile tako nizko, ampak tega in še česa hujšega smo od njih že vajeni
Ne dvomim o tem :D
Zakaj se Evropske države pustijo kot lutke??? Ne bi se čudil če bi prisluškovali tudi ostalim ...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

||_^_|| ::

sebastjan: PS Če bi jim prisluškovalne naprave "montirali" američani, jih oni bebci nikoli nebi našli... Zakaj že?

Jst ::

Pomoje je v tem primeru vse zaigrano. Notranji konflikt v Eu. Nekdo je to zaigral tako, da bi krivili Američane. Sam nisem neki ljubiteljev ameriške politike, vendar je vse mogoče...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

beerhunter ::

So rekli na TV da so naprave baje ameriške izdelave. Kako pa to vejo? A je na njih pisal "MADE IN USA" ?? Ali pa je na čipu pisalo MOTOROLA ? Čista bedarija.

Sicer pa prisluškovanje ni nič novega - to ne počno samo Ameri, ampak tudi drugi - Britanci, Francozi, Nemci, Kitajci, Rusi...

Prisluškovalne naprave (mikrofoni, špijunske kamere in podobna šara) pa so danes že nekaj tako običajnega kot včasih ure v praških.
-----
"Gee, I thought we'd be a lot higher at MECO!"
Steven Hawley after STS-41D's pad abort 4 seconds before liftoff

smash ::

beerhunter: ja seveda in zaradi teh tvojih razlogov je kajpada to dejanje upravičeno...patetično

beerhunter ::

smash,

namesto da jokaš, stokaš, cviliš in pljuvaš na vse okoli sebe, daj raje podaj kakšen konkreten predlog kako bi ti PREPRECIL špijonažo in kontra-špijonažo v svetu, kjer se križajo interesi različnih vlad, organizacij, ver, posameznikov? Pa povej kak realističen predlog, ki se ga da uresničiti, ne kakšne utopične blodnje. Prepričan sem da bi ti bil svet hvaležen, zato se potrudi.
-----
"Gee, I thought we'd be a lot higher at MECO!"
Steven Hawley after STS-41D's pad abort 4 seconds before liftoff

smash ::

nisem strokovnjak za te zadeve ...sorry...če sem jest ta k bo mogu rešt te zadeve, ja pol je pa svet res u krizi:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple uspešno prehaja med ponudnike storitev

Oddelek: Novice / Rezultati
359412 (7728) zmaugy
»

Prisluskovalni sistemi

Oddelek: Loža
183109 (928) gendale2018
»

Nemčija bo zahtevala stranska vrata v vseh modernih napravah

Oddelek: Informacijska varnost
101964 (1384) Jupito
»

Tudi Nemčija vohunila za ameriškimi politiki

Oddelek: Novice / NWO
155676 (4330) Mipe
»

So mobilni telefoni prisluškovalne naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5816360 (14614) Macketina

Več podobnih tem