» »

Pomoč pri zaroki :)

Pomoč pri zaroki :)

skhoti ::

Pozdravljeni!

Namen imam punco zaročiti prstan sem ze kupil pred časom in sem čakal na nek poseben trenutek skupaj sva ze priblizno 6let in sem začutil da je to to v mojem življenu ta oseba s katero prezivljam svoj čas in z osebo s katero sem najbolj vesel in katero imam najrajsi na celem svetu! In sicer sem si nekako tko zamislu da bi se to zgodio 31.12.2013 točno ob 00 ko bi bil še ognjemet in takrat bi se jaz izpovedal.. Da bi malo popestril oz. da bi tudi malo zabavno zgledalo oz. smešno sem dal tudi delati majco z napisom: will you marry me? Sedaj me pa zanima če ni zraven se kaj dodal oz. nasploh kako se vam zdi moja zamisel. Lp Hvala za vašo pomoč :)
  • zaklenil: dzinks63 ()

Venomus ::

Kaj pa vem... jaz ravno nebi izbral tega trenutka.

Saj ne da ni taprav, ampak ona bo verjetno miselno fokusirana na polnoč, novo leto in ognjemet. Potem pa še ti uletiš s prstanom? Veliko za sprocesirat obenem :)

skhoti ::

Ja to je res... kaj na če bi morda to naredil bolj ob večernih urah in tako še bolj popestril sam večer dogajanja zabave veselja ? ker potem po polnoči se mi zdi da ne bo lih tisti taprav ujet trentek?

miraldi ::

Moji dragi je všeč tvoj način zaroke 8-)

Kar navali ob 00.00h bo čist paff ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

jest10 ::

Če že hočeš, potem pred polnočjo. Ene 10min prej, da pride k sebi in v miru gledata ognjemet(ali pa da preboliš brco v jajca/pest v oko>:D )

Mipe ::

Majica se mi ne zdi preveč romantična.

skhoti ::

Majica bi bila bolj za hec... ko bi se izpovedal bi potem dal jakno bilo kaj bi mel gor pa da si potem ona prebere tisti stavek bo pa na veliko napisan da bo dobro videla kaj je prebrala xD.. Hvala vsem ;)

LeQuack ::

Ko zaigra ognjemet se delaš da si nekaj našel na tleh, greš na kolena in iščeš in najdeš voila, rečeš nekdo je izgubil prstan. Torej si na kolenih s prstanom v roki, najbrž ji bo hitro jasno.
Quack !

Mipe ::

Ali pa med ogledom ognjemeta reče, da ognjemet lepše izgleda skozi tole, in izvleče prstan.

eric_cartman ::

Samo ena opomba.. Če bo ognjemet čisto blizu se ob 00.00 ne bosta nič slišala.. Malo akward moment potem nastane, ko poka, vidva pa se bosta lahko bolj kot ne samo gledala. Sicer pa ti (vama) želim ogromno sreče. :)

Alec999 ::

Raje naredi to 10 min prej, tako kot je rekel jest10 in potem uživajta v ognjemetu.

jype ::

skhoti> nasploh kako se vam zdi moja zamisel.

Poroke, nerealne obljube glede prihodnosti in vsa druga šara, ki pride poleg, se mi zdi nepotrebna navlaka.

Če vama to kaj pomeni seveda s poroko ni nič narobe, a za dolgoročno zvezo je pomembno le to, da si s svojim obnašanjem ves čas kažeta, da se imata rada (na primer tako, da si odpuščata napake, se potrudita za udobje in lajšanje skrbi drug drugega).

Vsekakor ti želim, da bi šlo vse po tvojih načrtih, kakršnikoli že so.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Spraševal je, kaj mislimo o njegovi zamisli.

IMO je teženje s poroko pritisk, ki je lahko prijeten ali pa neprijeten in dokler se z dekletom dobro razume, potrebe po poroki IMO ni nobene.

To ne pomeni, da bi se moral ravnati po mojem mnenju, je pa bržkone koristno, da poleg disney mainstreama sliši še kakšno perspektivo.

Jakka ::

Kaj pa če jo vprašaš pol minute pred polnočjo? Da bo šok, pa "Ja" in nato ognjemet? Timing pa pač naštudiraš. :)

Vajenc ::

Ali pa deset čez dvanajsto. Ko bo za večino glavni hype že mimo, vama ga ti lahko podaljšaš ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

opeter ::

Vsekakor pred ali pa po ognjemetu ... Mogoče po ognjemetu, ko se vse umiri bib ilo celo boljše, ali pač?

Res pa je, da bi bil pravi efekt takrat, ko bi ona izrekla ja, nato pa bi se začel ognjemet. Ne vem, težka bo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Invictus ::

Preveč gledate ameriške filme ...

Če si se odločil da boš z njo celo življenje, lahko zaroko preskočiš in se poročiš ...

Zaroka je malo staromodna zadeva, kjer je moški "rezerviral" žensko, da mu je ni nabrisal nekdo drug ...

Je pa poroka precej arhaičen instrument, ki naj bi zagotovil stabilnost, ampak zakaj je potem toliko ločitev?

Zase vem da bi bilo bolje da se z bivšo ne bi poročila. Bi bila najbrž še vedno skupaj ...

Sicer si pa po Ruglju že 3 leta zadaj. Zdaj bi morala imeti že otroke.

Če veze ne boš spravil na višji nivo, ti bo ona ušla, ko bo stara okoli 30 in bo začela biti biološka ura ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

gzibret ::

Zakaj je ne vprašaš danes. Zakaj mora biti vse po holivudsko (ZDA), in sploh nek poseben trenutek ipd... Pelji jo v LJ, glejta lučke v miru (kar romantična scena...), pol pa jo enkrat vmes vprašaj. Ali pa jo pelji na Krim, če hočeš imet mir. Ali pa kar doma, ji zraven kupiš še šopek, pa greta pol gledat lučke.

Pa pozabi z zaroko, vprašaj jo, če bi se POROČILA, ne zaročila. WTF je zaroka. Nek BS. A jo boš pol še enkrat moral vprašat, če se bo poročila, in spet delal cirkus.

Pa majica je brezveze. Raje investiraj v majhen, a lep šopek (če bosta v LJ). Boš videl, kako ponosno ga bo potem nosila naokoli.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

opeter ::

Invictus je izjavil:

Če veze ne boš spravil na višji nivo, ti bo ona ušla, ko bo stara okoli 30 in bo začela biti biološka ura ...


A brez otroka zveze ne delujejo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DOOM_er ::

Če vprašaš mene, naredi tako kot želiš narediti sam. Karkoli drugega ne boš ti in bo neko pretvarjanje in to ni lepo. Premisli sam pri sebi kako bi to naredil, in ne poslušaj nikogar kako bi to naredil.
Robots will steal your job. But that's OK

Invictus ::

opeter je izjavil:


A brez otroka zveze ne delujejo?

Verjetnost da ženska noče imeti otroka, je malo verjetna. So tudi take. Ampak ni jih veliko ...

Potem pa stopijo v veljavo družbeni ideali, vse kolegice naenkrat noseče, ipd ... Pritisk družbe. En moj prijatelj je šel ravno narazen, ker je ona po 5 letih veze hotela imeti otroka. On pa ne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

PurpleMoo ::



Tole. :)

Ganon ::

Ojej, ti "posebni trenutki", mene to na polno odvrne. In tvoj način zaroke se mi zdi skrajno osladen. Niti slučajno mi ni všeč.

PurpleMoo ::

@Ganon Dobro, da je to samo tvoje mnenje :)

Tugo ::

Skhoti: naredi tako, da bo tebi všeč. Ti jo najbolje poznaš. Vsaka ženska ima svoje mišljenje okrog poroke in otrok. Najbolj pomembno je, da narediš to iz srca, ne zaradi kograkoli drugega. Če sta se že kdaj prej pogovarjala okrog poroke in veš, da bi se rada "nekega dne" poročila", potem bo vse super.
Zaročni prstan pa ne pomeni samo to, da je sedaj oddana in da je ne bo noben več nabrisal.
Sam ti lahko povem, da je vseeno novo življenje, ko si poročen. Zase lahko govorim, da je pozitivno, vseeno pa imam sodelavca, ki nasprotuje ponovni poroki, ker je imel slabo izkušnjo. Ne rabiš se poročat zaradi drugih.
Tudi sam sem vedno mislil, da se ne bom, ker ni potrebe po čem takem.
Zarečenega kruha se največ poje ;-)

Tudi med ognjemetom jo lahko zaprosiš, ne rabi biti točno ob 00:00. Lahko pa počakaš, da ti vošči, pa ji ti voščiš enako in poklekneš ;-)
Karkoli boš naredil, ji bo ostalo v lepem spominu in bo v redu. Verjamem tudi, da ne boš rabil besed, ker bosta prstan in to, da boš pokleknil, zadosti.

Veliko sreče ;-)

Lp, Tomaž

LeQuack ::

A je že kdo stoje zaprosil?
Quack !

Invictus ::

PurpleMoo je izjavil:

@Ganon Dobro, da je to samo tvoje mnenje :)

Tudi moje je ...

Ampak OP naj naredi kar si želi ...

Najbolje da jo pelje na kak hrib nad Ljubljano (ali pač kak drug kraj) ponoči, ko bo jasno

romantika na višku pod zvezdami

na polno luno bo pa treba še malo počakati
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harmony ::

Jaz bi ji dal prsten pred 00:00.

Sicer ne vem, glede na to, da sta skupaj že 6 let se dobro poznata in lahko predvidiš njeno reakcijo.

Definitivno pa ne z majico. Preveč "romantike" lahko škodi.

Glugy ::

Posebni trenutki pokažejo da ne vprašaš mimgrede ampak ti neki pomen in si mal premislu o zadevi, mal načrtoval. Temu daš večjo težo. Vse kar priporočam je je to da je ne zaprosiš v pričo skupine ljudi ampak bolj na samem. Punce znajo v pričo množice zavrnt ker se jim zdi da ti že pričakuješ da boš pred vsemi njo dobil in ji deluje bolj kot prisila.

Duhec ::

A v slovenščini ji pa ne bi napisal?
Če si se odločil za tak nastop, potem naj bo nekje bolj na samem, stran od šundra, da te jasno in glasno sliši, in to po ognjemetu, da se lažje skoncentrira samo na tvoje vprašanje, ker raketa jo lahko iztiri. :)
Zagotovo vama bo ta dogodek ostal v spominu, ne glede na rezultat. :)
Vsekakor poročaj.

shadeX ::

Moja pravi da ji to nebi bilo preveč všeč. Rekla je da raje, nekje na samem , romantičnem placu :D

opeter ::

Duhec je izjavil:

A v slovenščini ji pa ne bi napisal?


Nikjer ni napisal, da je punca Slovenka ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MIHAc27 ::

Če je Slovenka... bi jaz vseeno dal slovensko napisat. Edino če ni.

Drugače... ideja, da najde prstan ni slaba. Jaz bi še rekel..uf mi je vroče, potem bi se pa obrnil in 'iz tal' pobral prstan, tako da lahko ona prebere preden še vprašam.

Ognjemeti niso ponavadi takoj 0h.00. Ponavadi bolj 0h.05 Jaz bi ji najprej čestital za novo leto. Nato pa rekel nekaj v stilu.. naj bo 2014 začetek nečesa lepega... in zaprosil.

Jaz sem mojo zaprosil za moj RD. Smo šli z mojimi in njenimi na kosilo... po kosilu sem pa zaprosil. In ja, stoje :P Lepi spomini, ni kaj.
Vedel je pa le moj oče (pa še to samo zato, ker je on naredil zaročni in poročne prstane).

Neglede na to... izpeljano naj bo tako, da bo obema v lep spomin. Mogoče je to zadnjič, da se boš zaročil.

Super Sonic ::

"Zaroko" znajo določene osebe boljše izpeljat od drugih, kar je čisto življenjsko, saj nismo vsi za vse. Važno je, da je/bo zaroka nekaj kar zraste na lastnem zeljniku, saj samo tako pokažeš del sebe. Da bi okol spraševal kako se zaroči "tvojo" izbranko je mal mim.

Tko da meni se ta tvoja ideja zdi čist ok, če je to del tebe, del, ki ga hočeš sam izpeljat. Moraliziranje kaj je ok, kaj ni, bla, bla, to naj ostane ostalim. Eni so celo življenje lahko samski, eni lahko celo življenje živijo na koruzi, eni imajo več partnerjev, tretji imajo istospolne partnerje, tebi pa je očitno kul ena oseba in z njo bi se rad poročil. Sledi temu in jo zaroči tako kot si si zamislil.

Pa srečno. ;)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mihy11 ::

Kako je uspelo?
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

MIHAc27 ::

Mogoče čaka na pravoslavno novo leto :P

mihy11 ::

Nič odgovorA?
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

freesty ::

Mogoce je rekla NE, pa si zdaj ego zdravi.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Assass1n ::

Mene tud zanima kaj se je pol izcimilo iz tega :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Vajenc ::



Mogoče je tole naš skhoti
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Ganon ::

freesty je izjavil:

Mogoce je rekla NE, pa si zdaj ego zdravi.


Ko sem se jaz zadnjič pošalil okoli tega, mi je Gandalfar izbrisal komentar. :|

MasterTade ::

nevem zakaj pričakujete odgovor saj tip ni zelo zgovoren..Ima celo 3 prispevke ;((

dzinks63 ::

Če bo op hotel, bo odprl novo temo in objavil kako se je izteklo. Šlogati kako je šlo vse narobe in ga postavljati v slabo luč pa ni potrebno, tema se zaklepa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaročni prstan potreben tudi za moškega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7213043 (7904) fikus_

Hit and run indian style

Oddelek: Loža
403808 (2727) Phantomeye
»

Uporabljate zabavno pirotehniko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711889 (8255) jest10

Več podobnih tem