» »

rezultati referenduma

rezultati referenduma

1 2
3
»

Bumbar ::

>>Islamski fundamentalizem je skrajno resna stvar. Ki ga Bush ne prenese in proti katerem se vneto bori.


Pa za nafto:D

Sandi79 ::

Seveda nafta je zanj naftnega mogotca itak sveta stvar tko kot za papeža križ.

Drgač sem pa slišal enga US generala včeraj izjavit glede Evropske kontrole v povejnem Iraku.

" you pay, you play "

kar lepo kaže na amreriški način življenja.

Jackass ::

Torej zdej k ste vsi "strokovnjaki" pojasnl kaj je džihad, v 50 postih, mislm da to ni kej preveč dobrga, a ne?>:D

Sam zato, da ste na konc vsi isto ugotovl ste se samo 10X skregal! ...Pohvalno! Slo-Tech-ovci napredujemo!:D

A veste d so teli Američani prov carji? Kr 5 miljonov dolarjev nam bodo pošenkal za džabe! Take ljudi spoštujem!

Respect!!!!!

Čeprov sm bil do nedavnega prepričan, da je Bush največji hlod delč naokol, se mi je s tem dnarjem prov prljubu! Več k bodo dal rajš ga bomo mel!!

Kolk je naša vlada neumna! Če bi se napisal na tist seznam Koalicije, bi dubl pa še več!!!:D :D

Dobr to je blo mal za štos!

Ampak mene bl skrbijo Slovenci, ki živijo ob meji s Hrvaško! Zdej k bo ta šengenska meja, se naši zgleda sploh ne bodo pogajal, ampak bodo kr pustl vse hrvatom! Joj kere kretene mamo mi v vladi.... to ni res!

Sm gledu na Tv-ju, hrvaška policija gre lahko preko našega ozemlja do "hrvaških vasi" (drgač so to čist lepo slovenske, ampak neki jim pa tut mormo pošenkat, revčkom tem hrvaškim;( ), ampak naši se pa za kej tazga niso uspel zment! To ni res kera NESPOSOBNOST!!!!!!
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Sandi79 ::

Jackass


Ampak mene bl skrbijo Slovenci, ki živijo ob meji s Hrvaško! Zdej k bo ta šengenska meja, se naši zgleda sploh ne bodo pogajal, ampak bodo kr pustl vse hrvatom! Joj kere kretene mamo mi v vladi.... to ni res

pozabil si poudariti del posta, no ja sem ga pa jaz.

Je bilo govora tam okrog 91 +/-1 leta da je takrat ko smo se z hrvati lepo o meji prijateljsko pogovarjali, da je bil t. Dimitrij Rupel tako "nakresan" da je z štamperlom od hrvatske rakije (zelo debelo dno) začrtal mejo na zemljevidu.

Politiki čakajo na "diplomatsko rešitev" tepci, cepci.
Celo hrvati so bili za mednarodno arbitražo. Nam se pa itak ni nič za bati torej kje je ovira.

Sicer smo pa sami krivi ker volimo take loleke.;(

Mi bi rabili enga Buša.

Phil ::

Mi bi lohk komot pokazal hrvatom vraga in to brez NATA.
pa pol pošlejo 30 specialcev dol, da zadeve porihtajo. Pa nimajo jajc.
LOL. Vem da je tole že zelo staro ampak si ne morem pomagati da ne bi komentiral.
1) Hrvatov je 4X več.
2) Hrvaška ima veliko več orožja in tudi boljše orožje.
3) Hrvati so bolj vajeni vojne (se je ne bojijo tako močno kot mi) in so IMHO tudi boljši vojaki (nacionalizem).
4) Večina Hrvatov nas sovraži (nerodna zadeva - za njih seveda).
5) Slovenija si ob vstopu v EU in NATO ne sme privoščiti niti najmanjšo merico takih "traparij". Jih imamo že tako preveč.
6) Slovenija ima vojsko samo na papirju. Hvala bogu za profesonalizacijo.

O meji se bomo najlažje menili ko bomo v EU ali pa takrat ko bo v njega vstopala Hrvaška (hehe >:D ). Ne zdaj. Večina naših politikov to seveda ve.
Če pa bi kdo rad škodoval Hrvatom je pa najbolje kar lahko naredi to, da poleti podpre naš turizem ne pa njihovega.
LP

ahac ::

Če pa bi kdo rad škodoval Hrvatom je pa najbolje kar lahko naredi to, da poleti podpre naš turizem ne pa njihovega.

Itak vsi neki pizdijo proti Hrvatom.. potem pa rinejo dol na morje in poslušajo narodnjace..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Sandi79 ::

E pa tako je ovo ... Ljepa Naša .....
plavo more, ljepe curice, jeftino pivo,

......eh da nebom crknu od smeha >:D >:D >:D

Jackass ::

Slovensko morje je tut lepo, sam dol nižje pri reki MIRNI!8-) 8-)

Aja sej res ker politik je že to zajebu?? Sej res zdej je meja kr posred Piranskega zaliva!;(( ;((

No, ko se bomo Slovenci končno spravl k temu, da bomo postavl Kitajski zid (v našem primeru Slovenski zid) na naši južni meji, nesmemo pozabt, da ga mormo potegnt vse do mednarodnih vod!!

Ker če ne, bo prej al slej Hrvaško morje vse do Trsta!!
jAcKaSS

Thomas ::

Baje so pred leti vprašali nekega diplomata, če ga kaj moti, ker ga Slovenci ne marajo.

Odgovoril je, da Slovenci pač ne marajo nikogar - niti samih sebe ne.

Koga torej maramo Slovenci?

Hrvatov ne, Italijanov ne, Avstrijcev ne, Madžari so za nas "vzhodnjaki", Američani so "imperialistične svinje", Španci so "cigani" ...

Slovenci pač očitno res ne maramo nikogar. A je potem čudno, da smo nepriljubljeni po Evropi.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sandi79 ::

Ah Thomas saj ni tako hudo ko's napisal...

Hrvati nas ne marajo mi pa njih tud ne.

Italianov tud ne maramo ta-stari zarad Trsta ostali pa zarad Berluzgota.

Avstrijcov ne maramo, ker so itak vsesplošno preneumni.

Madžarov ne maramo, ker tko čudn govorijo in jih itak nihče ne razume.

Američani so pa itak vesoljsko pleme in jih cel svet ne mara.

Tako da bo slovenski zid nastal kar okrog cele "kure", saj tako sama gnila jajca nosi in jo tudi nihče ne mara.


.......... no ja izjave na forumu morajo bit tudi butaste ...........

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sandi79 ()

DavidJ ::

Meni se zdi Berlusconi svetla figura Apenincev. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

flipflop ::

To sem vedel pred referendumom,da bodo protiNATO-vci govorili da je bil referendum vnaprej določen.


ROK je napisal:
Sicer pa mislim, da bo tudi naše slej ko prej srečala pamet in bomo šli ven. Kokr bodo šli eni, jih bo šlo še drugih 5. Sam en mora zbrat pogum. Pač je trebutno amerika največja velesila z orožjem in si ji ne upajo kr vse nazaj rečt, čeprav bi jo evropa komot stolkla. ampak so raje tiho zarad buša. k itak ni čist pri pameti, bi si mogoče še kako novo vojno v EU zaželel..


Evropa komot stolče ZDA? Aha,and pigs fly.

Če je bila pravilna odločitev vstop v NATO,se bo pokazalo s časom,nikakor pa ne more nihče reči,da nas nben ne bo napadel,ker se to lahko zgodi že naslednji teden,ne glede koliko verjetnosti je danes za kaj takega.

Tr0n ::

LOL @ Sandi79.

Samo ma Thomas tukaj point. Precej konzervativen in zaprt narod, dokaj netoleranten na vse, kar leze in gre. Mogoce bodo nase in prihodnje generacije boljse.

Sandi79 ::

Da da TrOn ....:))
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podpirate vstop Slovenije v EU in NATO? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48021591 (17064) Vlady
»

Slovenski NATO lažnivci (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58522547 (16482) OwcA
»

Tudi ženske obvezno v vojsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
785856 (4497) ||_^_||
»

NATO - we are on! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67425994 (19188) Pepe
»

NATO pro et contra (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34314840 (10794) rh^

Več podobnih tem