» »

Dupliranje izhodnih kanalov - 5.1 v "7.1"

Dupliranje izhodnih kanalov - 5.1 v "7.1"

Vanich ::

Namreč, problem je sledeči: Kupil sem Creative Inspire 5100 zvočnike, in ji normalno priklopil na 5.1 kartico. Sedaj me pa zanima, če lahko dupliram, recimo front left in pa right zvočnika. Hočem namreč priklopiti še TV zvočnike.(činč - skart IN)
A to lahko izvedem že na kartici, in tam razdelim izhod, ali na OUT-u na zvočnikih ? (Priključki za zvočnike, ki so na wooferju)
A sploh lahko to naredim ?
Kakšni štromarski problemi ?
  • spremenil: Vanich ()

Vanich ::

A res še nobeden ni tega naredu ???

jRk0 ::

Pomoje da lahko. Naprimer za walkmane obstaja taki lepi konektorcek, ki se razdeli na 2 in v vsakega lahko priklopis pol ene zvocnike.

kolega je mel naprimer 4 zvocnike povezane tako na rac., ki je mel samo en audio izhod (left, right) in mas kao surround:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Vanich ::

Sej kable mi ni problem našvasat, samo mene zanima, če si to lahko privoščim, če je že kdo to naredu ???

Vanich ::

Dejmo audio manijaki, no ?

partysound ::

ojla. vem kaj misliš nardit. V subwoofer gredo trije stereo jacki (front, rear stereo ter subwoofer/satelit). Un kabl lahko dupliciraš k gre v subwoofer na front vhod. to pa lahko izvedeš z unim razdelilcem kot ga imaš pri discmanu da lahk dvoje slušalke priklopiš. in potem pelješ iz tega razdelilca čez en izhod v subwoofer in naslednjega pa v televizijo čez skart. Če pa hočeš povezat stereo jack in pa chinch rabiš pa kabel ki gre iz stereo jacka na dva chincha in potem še adapter skaterim povežeš chincha med seboj. ali imaš tako varianto skarta d maš možnost AUDIO INPUT in ne OUTPUT???? rabiš sevede INPUT.
pol moraš pa uskladit glasnost televizijskih zvočnikov ter od creaiva.

bolj bi ti znal razložit če bi ti narisu. :D

se komad s tem ukvarjam. imam creative audigy2 platinum in pa creative 6700 6.1 sistem

veliko sreče:D :D :))
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382821 (2244) 2mlavric
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926784 (10870) Hrenowsky
»

Test Creative X-Fi

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
355447 (3463) Gregor P
»

Gledanje tv preko soround zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
172547 (2305) Cjek
»

5.1, nekaj je narobe. Al`pa ne znam kaj nastavit!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241445 (1082) BlackHole

Več podobnih tem