» »

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

1
2
»

Tr0n ::

Heh, zaprta prodaja na Steamu.

Sales of Batman: Arkham Knight have been temporarily suspended while Warner Brothers works to address performance issues.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

scipascapa ::

Tole jih bo pa udarilo po žepu....kar je tudi prav, imeli so čas stestirati. SRAMOTA.

SLO_Robert ::

A jih je Steam refund mal prizadel :))

Zgodovina sprememb…

Oddin ::

Včeraj nabavil http://www.instant-gaming.com/en/290-bu.... Inštaliram, poženem, se vsuje. Dam gor driverje 15.6 beta, nč ne nuca. Poženem verifay integrity of game cache, nč ne nuca. Spremenim v ini file, nč ne nuca. Še enkrat verifay integrity of game cache, mi na novo inštalira-profit. Poženem pc performance test, min 52, max 114, povprečno 77 fps. Po šestih urah igranja nobenega sranja. :D I'm happy now.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

McClane ::

Še ena lekcija, tokrat kar poštena, da se ne dela prednaročil.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

ahac ::

Nvidia tudi ne more biti vesela.
Igre, ki jih dajo zraven svojih grafičnih kartic so bonus, ampak tudi nekaj, kar pokaže kako dobro špili laufajo na tvoji novi grafični kartici in kolk super nakup si naredil.
In zdaj imajo kupce, ki so zraven drage grafične kartice dobil Arkham Knight... pa jim laufa obupno slabo. Se ne bi čudil, če bi kdo tudi hardware šel vračat, ker če ne dela z igro, ki pride zraven, je očitno nekaj narobe. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

Se bojim, da bo PC verzija igre Mad Max nekoliko zamujala, ker so pri WB Games vseh 12 razvijalcev naterali, da naredijo najprej popravek za Batmana.

vaščan ::

Origins za katerega so govorl da je samo mal vmes za drek štukat je bila čist super batmanovščina s tem da je bil spoliran v nulo za pc. Potem pa vidim tale drek na pcju najprej me mine ker je špil lockan ok sej se ga da odklent ampak fps skače povsod in je vrjetn še slabš za gameplay. Druga reč gledam avtomobilček ves zdolgočasen nekaj časa in se mi zdi obupna zadeva ki kvari gameplay nevem a imam samo jaz tak občutek.

Tr0n ::

Tudi Origins je bil na zacetku fucked up, ampak so ga nekako skupaj spacali s patchi.

vaščan ::

Mogoče da ga nisem začel igrat koj ko je izšel za pc ampak kar pomnem mi je špil delal u nulo 60fps vsynick max nastavitve na crossfire sistemu..

vaščan ::

Sem našel en early review na in tip napiše točno to kar se mi je zdelo razvidno že iz yotube gameplaya.
What's really dragged my enjoyment of the game down, down, down is the Batmobile itself. What sounded very cool when first announced is actually the least fun thing about Arkham Knight.
Altogether too much of the game so far has spent its time forcing me into the Batmobile.

Vrjetno bi bilo bolje če bi bil batmobil počasi vpet skozi zgodbo in bi z njim opravil kakšno epsko misijo. To da ga ves čas ganjaš po mestu pa vrjetno posatne kmalu bedno.

dronyx ::

Sem se prav bal trenutka, ko bo tole igro vzel v roke Angry Joe.

Tr0n ::

scipascapa ::

tole jih bo udarilo orenk ampak res orenk.

oo7 ::

Batman: Arkham Knight Angry Review *Spoilers*

wolverine22 ::

Videl ja... Ti da mislit :)

Dua'L ::

pa dobiš igro poleg če naročiš 980 pri nas?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

oo7 ::

Joker je dal tej igri zelo lepo oceno.

Zoga ::

No no, tale Joker nej se pa mal poštima s temi ocenami. Witcherju 3 dajo 90, medtem, ko ga ljudje po svetu uvrščajo na 6. mesto najboljših RPGjev.

vaščan ::

Kar berem jokerja in nevem če sem že videl več kot 97 pri njih. 90 je že zelo lepo za joker ampak če gledamo, da se je špil prodajal za 30eur ob izidu, bi lahko dobil malček več že na račun ugodne cene napram drugim igram.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

dronyx ::

Danes naj bi izšla popravljena verzija za PC. Je kdo že poskusil če dela kaj bolje?

oo7 ::

Even after the re-release, Batman: Arkham Knight still suffers from major issues

http://www.vg247.com/2015/10/29/even-af...

scipascapa ::

lol.

oo7 ::

Warner Bros is offering refunds to all Batman: Arkham Knight PC owners

http://www.pcgamer.com/warner-bros-is-o...

theBill ::

Začel špilati tole, igral ene 2 uri, uf kako so zajebali pri vse skupaj pri temu Batmanu. Igra izgleda kot mix Batmana, Need for speed in Carmageddon. Za en drek skratka.

Pri vseh prejšnjih Batmanih je poudarek na stealth, tu pa vse temelji na Batmobilu, vsi dobesedno bežijo od tebe, ko uletiš kot Abrams tank med Iračane. Če bi hotel divjati z avtomobilom po ulicah bi igral Need for speed ;((

Tudi sistem pretepanja je slabši kot pri vse treh prejšnjih igrah, vse skupaj deluje kot bi bila to prva Batman igra, ne pa zadnja, kjer bi človek pričakoval nadgradnjo prejšnjih iger.

vaščan ::

Kolega ki je res fan batman iger je jamral da se je dobesedno silil obrnit igro ni to to

scipascapa ::

oo7 ::

10 eur na Steamu me pa zanima če so kaj popravili PC verzijo če zdaj dela normalno?

Skyman ::

je kdo ze probal kajti na steamu je hallowen akcija 10.19€ drugje je še cenejše po 6.50€ kar mislim da ni nekaj veliko,samo spet kako je zadeva pofixana,je kdo kaj testiral?

vaščan ::

Zadeva dela u nulo sicer ni podpore za več grafičnih drugače pa dela odlično 60+fps brez dropov so porihtal. Sem kupil še season pass za 3eur in igram super špil. Od začetka me je slaba optimizacija in avto odvrnil od igre. Ampak, ker sem obrnil vse prejšnje batmane in ker sem ga dobil skoraj zaston, sem si vzel čas in začel igrat in ni tako slab.

Skyman ::

Tud jz sm vse prejsne batman igre obrnil (vse dobil na steamu po smesno nizki ceni seveda kak let po izidu)zato bi rad tudi arkham knight igral,glede na ceno je kar dobr spil.Zato sm bil malo v dvomih in ga nism takoj vzel ker so bile velike tezave.Je pa res da ce das 6€-10€ pa če ti ni vsec pac veliko ne zgubiš

oo7 ::

Delali naj bi na novi igri Batman.


Druga novica pa Warner Bros. Interactive naj bi prodajali in kupci naj bi bili EA, Take-Two, Activision.


AT&T seeks sale for Warner gaming unit, could fetch about $4 billion, sources say

https://www.cnbc.com/2020/06/12/att-see...

FTad ::

Igra je res vrhunska. Skoda, da so zadnjo od celotne franšize zafrknili za PC-je. Me pa firbec, kaj sedaj planirajo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1114249609 (55) ahac
»

Spider-Man [PS4] (Igra leta?)

Oddelek: Igre
284215 (2755) z3ro
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6212017 (10063) jype
»

GTX 970 ali R9 3xx

Oddelek: Kaj kupiti
141845 (1281) CellarDoor
»

Batman: Arkham Origins

Oddelek: Igre
151528 (838) Sssaga

Več podobnih tem