» »

Dva čudna folderja na desktopu Win7

Dva čudna folderja na desktopu Win7

CyberPunk ::

Na desktopu (Windows 7 Ultimate) sta se danes pojavila dva folderja brez imena (NE mislim na datoteki desktop.ini, ki sta "hidden" in skriti ob vključeni nastavitvi "Hide protected operating system files").
Če grem pogledat "fizično" lokacijo direktorija Desktop (tako c:\Users\Public\Desktop\ kot tistega od mojega userja), ni tam ničesar. Posebna sta še po tem, da ju ne gre odpreti; meni z desnim klikom ima samo opcije: Cut, Create shortcut, Delete.
Folderja sem danes izbrisal, sedaj pa sta ponovno tam.
Krivda je verjetno nekje na relaciji od instaliranja brezplačnega OneNote (ki je zraven nasmetil še drugo kramo kot npr. OneDrive, Upload Manager... in nekaj podrl pri indeksiranju in instalaciji Office 2010) do odstranitve le-tega.
Kakšna ideja, kaj bi bil lahko vzrok tega in kako pospraviti zadevo?

BlackMaX ::

Poženi CC Cleaner počist register in ostalo in zaženi komp in povej, če je še zmer isto?

BorutK-73 ::

Poglej še pod orodja/zagon, če je kakšen čuden program. Lahko pa kopiraš tekst log-a sem (tisti okenček spodaj "shrani v besedilno datoteko"), če nisi siguren kaj je kaj.

Hayabusa ::

Daj screen teh map.

CyberPunk ::

Po rebootu sta izginila (vsaj zaenkrat...), startupe imam pa vedno pod kontrolo z Autoruns (in ni bilo nicesar cudnega tam).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mega dva dni pozneje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7616582 (11352) BaToCarx
»

Ubuntu Oneiric Ocelot 11.10 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Operacijski sistemi
813183159 (149098) Icematxyz
»

Windows 8 neuradno drugo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8322135 (19157) darkolord
»

Microsoft pravi, da mu Ubuntu predstavlja konkurenco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11312773 (9222) noraguta
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656099 (4661) Doman

Več podobnih tem