» »

Registracija dejavnosti pri s.p.

Registracija dejavnosti pri s.p.

benzooo1337 ::

Zdravo imam "popoldanski s.p." Trenutno imam glavno registrirano dejavnost 74.200 Fotografska dejavnost. Rad bi se malo razšeril in pričel na izdelovanju spletnih strani, grafično bolikovanje, izdelavo raznih reklam, vabil, zahval ter servisiranje rač. Katere vse dejavnosti moram še prijaviti.

Hvala.

knesz ::

A se ne bi o tem raje pozanimal na kakšni evem točki in istočasno tudi uredil vse papirje?

Sam prašam...

benzooo1337 ::

Sem bil pred kratkim tam, pa dodal dejavnot.. So mi pa rekli da lahko vse dodajam preko spleta. Imam cerfitikat, je res enostavno dodajanje. Vednar moras pa vedet kaj dodati. Zato pa sprašujem.

Matevz96 ::

računovodje nimaš?

Hayabusa ::

knesz ::

benzooo1337 je izjavil:

Sem bil pred kratkim tam, pa dodal dejavnot.. So mi pa rekli da lahko vse dodajam preko spleta. Imam cerfitikat, je res enostavno dodajanje. Vednar moras pa vedet kaj dodati. Zato pa sprašujem.

Evem sem omenil zato, ker sem jaz za svojo firmo uredil v 5 minutah. Z referentko sva pogledala klasifikacijo, sprintala je obrazec in zadeva je bila urejena.

wini ::

knesz je izjavil:

benzooo1337 je izjavil:

Sem bil pred kratkim tam, pa dodal dejavnot.. So mi pa rekli da lahko vse dodajam preko spleta. Imam cerfitikat, je res enostavno dodajanje. Vednar moras pa vedet kaj dodati. Zato pa sprašujem.

Evem sem omenil zato, ker sem jaz za svojo firmo uredil v 5 minutah. Z referentko sva pogledala klasifikacijo, sprintala je obrazec in zadeva je bila urejena.


Problem nastane ko niso vsi javni uslužbenci tako ustežljivi - mene npr je kar nagnala vn iz pisarne pa da naj pridem drugi dan ko bom imel naštudirane kaj bi rad imel (ona ima neznosno gužvo). Edino link do ajpesa kjer so klasifikacije napisane mi je dala :)

Runnagain ::

Da si sposodim temo: kakšen pa je postopek, da sploh odpreš "popoldanski s.p." iz nule? Mogoče kakšen link na uporabno stran?

Hvala in Lp, Runnagain!!

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Evem točka na internetu ...

Google ti bo dal URL ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Runnagain ::

Invictus je izjavil:

Evem točka na internetu ...

Google ti bo dal URL ...


Invictus, hvala za info...sem že našel: http://evem.gov.si/evem/drzavljani/zace...

benzooo1337 ::

Ali potrebujes za popoldanski s.p. smer fotografska dejavnost. Opraviti zdravniski pregled. Varstvo pri delu in oceno tveganja..

malini ::

benzooo1337 je izjavil:

Ali potrebujes za popoldanski s.p. smer fotografska dejavnost. Opraviti zdravniski pregled. Varstvo pri delu in oceno tveganja..


Odgovor boš našu v zakonu o varnosti in zdravju pri delu (ZVZD-1) LINK. pod V. točko, (55.člen) govori o samozaposlenih osebah.

Več napisanega tukaj

lp M.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: malini ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

N26 in popoldanski S.P. - plačilo prispevkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5618737 (878) jeremenen
»

Odprtje normiranega spja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16440491 (15366) Recordman
»

S.P. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577889 (5729) Kleemen
»

Nekaj vprašanj v zvezi z odpiranjem S.P.-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5614554 (13116) pirx
»

Ustanovitev s.p-ja+vodenje posl.knjig

Oddelek: Programiranje
338508 (7755) chrush

Več podobnih tem