» »

Problemi z Zipom, Rarom, Aceom

Problemi z Zipom, Rarom, Aceom

(sic) ::

1. sem uporabljal WinACE, ki mi je delal nekam počasi... Odzipal sem neko datoteko velikosti 180 MB pa mi je šlo (pre)počasi. Pogledam v Task Manager in vidim, da mi troši samo 30% procesorja. Hmm. Dam gor WinZip - isto. Potem pa probam še WinRar in mi je uporabljal SAMO 4% (!) procesorja. In to pri vseh zipanih fajlih.

Kaj storiti?

Fuck you all!!!

jetam ::

Buhuhu meni kuri pa samo 0% procesorja... So fcukin what. To je pa res problem. Get a life.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

(sic) ::

jetam:

Dobro. Debila si naredil iz sebe, zdaj pa naj še kdo kaj pametnega pove.

Pri odzipavanju mi troši 3% CPUja. Moral bi 100.

Fuck you all!!!

jetam ::

jojprejoj

Pri dekompresiji RAR, ZIP, ACE,... porabljajo zelo malo procesorske moci. Pri kompresiji pa ravno obratno. Tako da probaj kompresirat pa ti bo porabil 100% procesorske moci. Zganjat paniko ker pri dekompresiji ne porablja 100% moci - po tvoje naj bi MORAL - je pa res debilizem.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

ElectricMan ::

(sic):

Lahko bi povedal, koliko časa traja unzipanje 180Mb datoteko. Bomo potem primerjali, kako se zdi tebi prepočasi ali ne.

(sic) ::

142 MB zipano je odzipaval približno 1 minuto. Pri tem je ves čas trošil med 15% do 30% CPUja. Konča odzipana datoteka je 153 MB.

Zakaj za vraga pa potem ne bi delal z 100%?

Fuck you all!!!

LoneWolf ::

Zato ker lahko CPU dekompresira tistih 142 MB precej hitreje kot lahko disk zapise 153 MB?
Doh. :\
Se od tistih 15-30% jih je slo vecji del za delo z diskom.

Kdor tule pricakuje 100% zasedenost CPUja mu ni bi skodila kratka obnova kako deluje PC.

(sic) ::

Disk je Seagate Baracuda IV.

Iz Cja (temp folder) mi na E (drugi disk) prekopira tistih 145 MB, ko konča v par sekundah...

Ne gre mi v glavo kako lahko kompresira hitreje kot dekompresira... Saj to je obrnjen proces...

Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

(sic) ::

OK

Pustimo tale problem. Sem probal pri kolegu pa mu dobro dela...

Zdaj pa me nekaj zanima;

Gre v katerem prgramu (WinZiop, WinAce, WinRar,...) narediti, da sprošča (odzipuje) file direktno tja kamor hočem? V WinRar je funkcija Use Temp Only For Removable Data, vendar govno še vedno odzipuje v Temp in potem skopira nazaj. Pri 300+ MB fajlih zna to biti moteče...

Fuck you all!!!

Gandalfar ::

bz2? :)

pagat34 ::

Zganjat paniko ker pri dekompresiji ne porablja 100% moci - po tvoje naj bi MORAL - je pa res debilizem.

--------------------------------------
vprašanje morda res ne kaže na vrhunskega poznavalca pc, odgovor ''jetam 04.04.2003 17:53:47'' pa zagotovo kaže na nestrpneža in ''pametnega'' debila.
_________________________________________
Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkov!

jetam ::

in /me si, da bi se bolj bolelo, s kavno zlicko prereze zile...

Zdaj grem pa se jaz zganjat paniko.

:'(
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

M4TECH ::

Hja (sic)
bo treba nov kalkulatur:D (PC) kupit.

He he...;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test stiskalnih programov

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
122118 (2118) undefined
»

Kako odpakirat *.SFV ???

Oddelek: Programska oprema
63286 (3180) Gh0st
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524867 (3393) Mr.B
»

Mali programčki, ki lajšajo smrtne muke

Oddelek: Programska oprema
121876 (1575) Spajky
»

Kako razstavit file?

Oddelek: Programska oprema
181975 (1776) andrej

Več podobnih tem