» »

gta vice city

gta vice city

««
11 / 14
»»

C_maniak ::

lol
glih v policijski postaji mal nižje od malibu cluba je obleka v garderobi. tm ko si se za bank job preoblekel.

Xplicit ::

nism se prsu do bank job-a

sm se zanc neki po mestu fural pa sm vidu da se da it v policijsko postajo pol pa k sm su u locker room mu je pa wanted level narastu na 2 zvezdici

sam nikjer pa nism vidu nobene obleke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

njok ::

Obleko, zakaj pa rabis obleko? A nimas pistole? >:D

PALOMINO ::

Grrrrrrrrrr!!
Jes bom pa popi***!!

Je**** me dve misiji in sicer un ušiv RC helikopter k morš bombe nastavlat - dejte mi prosm povedat - kako s tem hudičem letiš če hočem it naravnost mi zadeva pada proti tlom, tko da morm vedno držat tipko za naravnost in še hudiča lovit da ne pade na tla!
A je kakšna fora da naštimaš višino nato pa na tisti višini letiš?

Druga misija s katero imam težave je tista pri ušivih motoristih, ko morš delat galamo...
Evo razsujem ene tri helikopterje pobijem za celo gardo policajev, pa ni dovolj, oz. zmanjka cajta.

Jezn sm ko sto matr...

Dejte folk prosm povedat, kva ste naredil da sta vam te dve misiji ratale?

budi ::

Palonimo malo se umiri,usedi za komp in se nauči vozit rc helikopter kot vsi drugi.Ne serji kle po forumu za vsak drek.Pri motoristih pa pač delaj galamo.Ja pizda enkrat probaš pa že jok,jok na forum.

PALOMINO ::

Sej bi ti kej povedal, kaj...pikrega...pa se bom vzdržal...

Vseeno prosim za pomoč...prijazne uporabnike tega foruma...

Tebi Budi pa...mah, nima veze >:D

C_maniak ::

hja, jez sm včeri RC-ja naredu. sm si ga pustu za na konc. 9 za naprej, w za višino. uporabljaš pač izmenjujoče. pejt za par minut predn bombo pobereš mal okol manevrirat (q,e).
kaos mission: čimveč stvari rezstreli (bazooka pomaga!) in to je to. pejt na kako streho pa dol streli, da te ne mojo zdelat.
to je to! zdej je vse sam na tebi!

PALOMINO ::

OK, bom dons mal treneru k jutr ni službe...

Upam da mi bo ratal...špil je res enkraten...in ne bi ga rad nehu špilat...zarad dveh misij...

budi ::

Ti morajo vsako malenkost narediti drugi.Na forum prideš jokat če ne veš kaj bistvenega,kaj kar se res matraš pa ti ne uspe,ne pa za vsak drekec pekec.In ker sem tako prijazen ti bom obnovil moje dva nasveta.Usedi se tvoj komp zalavfaj misijo in se uči tok časa dokler ti ne uspe,če ti ne uspe po 10 poskusih lahko prideš jokat na forum.Tam pa preprosto delaj galamo.

PALOMINO ::

Budi: Kje naj zdej delam galamo? Na forumu? :D

Joke...

OK se opravičujem ker serjem preveč...

Jochaan ::

Jst bi pa prosil če bi mi kdo dal save ali spletno stran, ker sem prišel mal naprej od tam ko vilo dobiš pa sem mogu formatirat ;(( zdej pa ne bi vse nanovo špilal.

Boki_ ::

Sem komaj sedaj opazil ta članek. Ljudje, pa kje živite. Jaz sem igro igral že 9.4.2003 ob natanko 14.25 (ko sem prišel iz šole, so me CD-ji čakali v nabiralniku, nato pa so leteli v CD-ROM). Ti, save dobiš na tej strani!:)
I'm back

BaRtMaN ::

Se mi zdi, ja.

BaRtMaN ::

Hm, jaz pa nikjer ne najdem avta Virgo. Vem, kakšen zgleda, vem, da naj bi se nahajal na Washington Beach, a jaz ga še vedno ne najdem.

C_maniak ::

furaj, furaj in še 1x furaj po mestu, pa se ti mogoč prkaže. jez sm tud meu dost problemov s tem.

iElectric ::

KLIK=poišči kakšen zgeda avto Virgo!

C_maniak ::

sej on ve, kak zgleda, sam nikjer ga ne najde.
pa btw: link ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

Xplicit ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Tero ::

Jao kak se nareji ona misija ko moras flyerje okrog posiljat z onim vodnim letalom? Nekako prijem do enega chekpointa pol pa se vedno kam zabijem al pa "pristanem" na suhem.... Je mozno kak vzleteti iz suhega s tem letalom?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

njok ::

Tezko...ce se ne motim pa lahko gres po novega. Meni je v 2. poskusu ratala misija ful enostavno... samo pravo zaporedje checkpointov moras dobit. Glej da kot prvega vzames tistega, ki ti je po vzletu najbljizje. Try, and you will succeed. :)

C_maniak ::

mene tud tale zajebava. avionček gre kr neki po svoj. držiš za gor, pa kr niha gor pa dol ej.

the_unborn ::

sami antitalenti:D

BaRtMaN ::

Ah, malo potreniraš z letalom pa je. Počakte na misijo G-Spotlighting, zakon je! Zdej tist avto Virgo sem dobil čist tkole, by the mimo, sem se fajtal z dvema Haitičanoma pa se je glih mim prpelov, jst pa ves vesel!
Anyway, zdej rabim samo še Caddyja in Pizza Boya. Caddyja sem skoraj že dobil, pa mi je eksplodiral 10 metrov pred Sunshine Autos. Za popizdit težko ga je dobit.
Mogoče kdo ve, kje dobit tist skuter Pizza Boy? Še nisem nikoli videl kakšne picerije v mestu.

.smidge. ::

Poglej uno mapo "hot spots" tam mas tudi picerije oznacene
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

BaRtMaN ::

Sem že našel. Zdej pa v lov za paketki!

Xplicit ::

kolk pizz je treba raznest z unim motorckom k jest sm tist spilu tm do ene 9 pizz naenkrat pol se mi pa ni dal vec mi je pa napisu mission failed

Freak ::

A mi lahko kdo pove kako se dila s sladoledarjem? :O

darh ::

samo ustaviš se nekje k je par folka.. pa pol že sami pridejo..
Excuses are useless! Results are priceless!

Freak ::

Ja sej to sm že probal. Samo folk sam mim hod. Noben se noče ustavt pa zdilat. Razn haitians ki pa me vn iz kamiona potegnejo pa zbijejo:(

the_unborn ::

pojdi na drug otok, tja kjer je plaza in to, pa vkljuci "sireno"

Freak ::

Hm. Sirena je na shiftu. Samo noče se uključit če pelem. Pa tud ko se čist ustavm se noče! A je kšna fora kako je treba parkirat?

Xplicit ::

mislm da se mors ustavt nekje kjer je 'potencialna stranka' (model s puscico nad glavo) in prtisnes shift da zacne spilat (al morc celo prtisnt pogled levo/desno + shift pa zacne spilat pol pa folk zacne kupovat

sam k se ti pojav prva zvezdica pr wanted level se nekam naprej odpel pa se poel tolk cajta da zgine k cene te ful zacnejo lovit


se vedno nevem kolk pizz je treba prodat da nardis misijo z unim skuterjem

the_unborn ::

parkrat moras odlocno stisnit shift, da prime, potem pa ni treba ugasat vse do konca

C_maniak ::

p****a, bom še tipkovnco zlomu, če bom odločn prtisnu...:D

Freak ::

kok jih pa morm zdilat?

njok ::

50

BaRtMaN ::

In kaj pol dobiš? Jst sm jih v prvem poskusu 32, pol me je pa glih en kaps vn potegnu. ;(

the_unborn ::

dnar se ti bo pristeval pred sladoledarno in misije bojo sle dalje

Freak ::

Kako zapravim 600$ na uni kurbi v unmu klupu ki ga kupim (Ne Malibu). Pol ure jo gledam pa mi niti 1$ ne vzame :/

flipflop ::

Sediš pa čakaš,da zapraviš tist gnar.

njok ::

Mogoce nisi pri tapravi. In ko porabis $600 moras sam iz prostora.

C_maniak ::

ma jez sm sam pustu uno tadebelo (mi je zdej žou, da sm šou k tej:D ), pa šou jest. ko sm pršu nazaj, sm šou vn, pa so ble "misije" narjene. simpl ko keks!

Mr. ::

Jaz sem zdej pri neki nalogi Vodoo pa mi piše da moram dobiti nekavto pa nevem kje je ,označeno pa tudi ni.

BaRtMaN ::

Eden je vedno parkiran pri kolibah Haitičanov, tam kjer si dobival misije od Voodoo Lady.

Paramedic ::

Js sm (ponesreči?) kupu une Sladoledarje™ pa se mi zdi da sm se zajebu, ker ni ničesar od njih, edino prodajam lahko sladoled, al je kdo že ugotovil kaj več? Drugače pa šparam za Malibu, drugo sm večinoma že kupu 8-). Pa mal se mučim da bi najdu Idaho avto, da ga dostavim tja kamor je treba, sam so mu vsi podobni, pa je zato mal problemov.
End transmission.

C_maniak ::

prodaj 50 sladoledov z unim kombijem, k je v garaži, pa boš dobivu 4k (se mi zdi). that's it!

BaRtMaN ::

Jst se pa mučim s skritimi paketki (50/100) pa mam probleme, ker so tisti zemljevidi narjeni za PS2 in so za PC zgleda mal spremenili lokacije, al sem pa slep, ker jih ene 30 ni nikjer najt.

darh ::

BaRtMaN -- okej.. sem mislu da sem edini... URG.
Excuses are useless! Results are priceless!

C_maniak ::

nč se bat, nista edina:D . ponekod jih res ni! ;(

asPeteR ::

He, he ...

Vidim, da imate veliko problemov s spilom.

Naj vas odresim.:)

Odresitev!

PS: Odlicna stran za Vice City gamerje.
http://blog.stegnar.com
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135834 (32075) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508323 (6601) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231925 (1201) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141711 (1457) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534677 (3788) ordan

Več podobnih tem