» »

Motoristi; Na pomoč!

Motoristi; Na pomoč!

footprint ::

Kupujem čelado in me zanimajo vaše izkušnje in mnenja.

Vem, da so čelade Arai, Shoei in HJC na top lestvici najboljših. Zanimajo pa me vaše izkušnje glede teh treh znamk, kateri model kakšno je zračenje in zakaj je naj-naj ter zakaj ni?

A kdo ve za zastopnika za SHOEI v SLO?

P.S. Sem poskusil že Nolan, Shark pa ne sede na mojo betico.

Hvala in LP Footprint.

borinho ::

Jest sm mel Arai, pa nekajkrat sem mel na betici tut Shoei, Shark in FM. Araika mi deleč najbolš sedla govorim o čeladah visokega cenovnega razreda, res lahka zračenje je blo tut kr kul, od ostalih pa Shoei se mi je kr dopadla, pa FM je kr presenetla, ostalo je pa bl tko.
Lohk poskusiš na www.agromix.si, poklič pa vpraši, tm ti bo mislm da kr dost povedu, če ga pa ne dobiš, ga bom pa jest vrašu.

footprint ::

Po temeljitem razmiselku sem šel in kupil v Kranju (Pintar) ARAI Astro/J model čelade. Moram reč da je v živo veliko lepša kot na slikah. No danes sem jo prvič testiral na motorju (pa še v dežju) in se je izkazala za zelo dobro odločitev. Glede na dež se je vizir izredno malo rosil. Kaj naj rečem upam da ne bom testiral nikdar njene trdote, drugač pa zakon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čelada za motor

Oddelek: Na cesti
121674 (926) Twixz
»

Ameriške stevardese zahtevajo korak nazaj glede rabe elektronike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10431941 (27317) antonija
»

Modni moški čevlji

Oddelek: Loža
185379 (4620) LordNacho
»

nakup "cestaka" 250 vs 600 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9310086 (7495) flipflop
»

Nakup smučarske čelade

Oddelek: Loža
147943 (7725) Vikking

Več podobnih tem