» »

internet

internet

PurplePapet ::

Dober dan,

Danes kot normalno sem vključil računalnik, vse je bilo vredu dokler nisem šel na internet, Mi je napisalo da se nemore povezat s spletno stranjo, sprobal sem vse strani delale so samo twitter, partis in logitech, skype je vredu delal, probal sem na vseh brskalnikih, probal sem tudi na tablici in je delalo zato tudi na tablici tale post pisem,evo sliko
kaj bi bilo lahko narobe?
  • zavaroval slike: Mavrik ()

shadeX ::

Najverjetneje sta datum in ura napačna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ttommy ::

Res je lahko datum kriv. Sem enkrat gledal na koledarju za nazaj in kliknil na en dan in potem mi ni hotelo odpirat interneta..
Gamer

PurplePapet ::

ja datum je bil napačen, hvala

shadeX ::

Če ga nisi spreminjal sam, potem boš moral zamenjati baterijo na matični plošči. Toliko v vednost :)

PurplePapet ::

ja baterija sem prejle preden sem zagnal sem dajal ven, zato je ponastavilo, sploh ne opazil, čisto sem pozabil

shadeX ::

Ok, pol ni panike.

ProBook4740 ::

ZDRAVO
Imam naslednje vprašanje. Moj prijatelj ima Instant internet, na USB ključ. Na računalniku ima nameščen nek program, ki mu omogoča povezavo; drugi pa se na ta internet ne morejo priključit z Wi-Fijem. Ker sem jutri pri njemu in bi tudi na svojem prenosniku potreboval internet, me zanima, ali je kakšna možnost, da bi z "internet kablom" povezal njegov internet USB port z mojim in bi zadeva delovala?

LP

Yacked2 ::

ProBook4740 je izjavil:

ZDRAVO
Imam naslednje vprašanje. Moj prijatelj ima Instant internet, na USB ključ. Na računalniku ima nameščen nek program, ki mu omogoča povezavo; drugi pa se na ta internet ne morejo priključit z Wi-Fijem. Ker sem jutri pri njemu in bi tudi na svojem prenosniku potreboval internet, me zanima, ali je kakšna možnost, da bi z "internet kablom" povezal njegov internet USB port z mojim in bi zadeva delovala?

LP


Dela, shared connection.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

ProBook4740 ::

Yacked2 je izjavil:

ProBook4740 je izjavil:

ZDRAVO
Imam naslednje vprašanje. Moj prijatelj ima Instant internet, na USB ključ. Na računalniku ima nameščen nek program, ki mu omogoča povezavo; drugi pa se na ta internet ne morejo priključit z Wi-Fijem. Ker sem jutri pri njemu in bi tudi na svojem prenosniku potreboval internet, me zanima, ali je kakšna možnost, da bi z "internet kablom" povezal njegov internet USB port z mojim in bi zadeva delovala?

LP


Dela, shared connection.


Zdaj pa imam problem, da na obeh računalnikih piše NEPREPOZNANO OMREŽJE - omejeno.
Kaj še naj probam naredit?

Yacked2 ::

Najprej tole: http://www.dummies.com/how-to/content/h...

Potem pa nastavi še statične IPje.

Najlažje pa bi bilo, da bi tvoj prijatelj postavil svoj računalnik kot hotspot in se vsi nanj povežete.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wi-Fi ne deluje na iPhone mobilnikih(Telemach)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51060 (917) Furbo

Ojačanje sosedovega signala (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
508245 (7087) mtosev
»

Mobitel instant internet

Oddelek: Omrežja in internet
113394 (2573) 49106
»

povezava 2 PC in skupna raba datotek

Oddelek: Omrežja in internet
292717 (2237) bibip
»

Internet - javno dobro

Oddelek: Loža
101466 (1182) jype

Več podobnih tem