» »

Ker program je najboljši za testirat cel računalnik?

Ker program je najboljši za testirat cel računalnik?

motorolca ::

Hej kolegi!

Vse do zdaj mi je računalnik dobro delal, zdaj pa mi se karresetira, če ga full obremenim. Tut prej sem ga obremenil pa mi je super delal samo par dni nazaj me nekaj heca. Sploh ne vem kaj bi blo narobe. V obeh sistemih me vrže ven in v Win98 in v XP. Domnevam da je nekaj narobe z RAM-om ali pa z plato. Sploh mi vse ven vrže, če dam scandisk. Zato bi vas prosil, kateri program je najboljši za testirat cel comp? Sandro že poznam samo a je sploh še kakšen full dober, da ti res dobro prečekira hardware. Ne vem več kva naredit. Ej hvala za čas in odgovore.
  • premaknil: Predator ()

c3R4R ::

priporočam prime95.... lahko tudi pcmark2002 al pa 3dmark2001/2003.... mal še povpraš.... če te zajebavajo rami si downloadaj memtest86, ki ti sterira rame....

sicer pa vprašanje postavi v oddelku "Programska oprema"... tm ti bojo znal bolje povedat....

Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

motorolca ::

criLin15 hvala za pomoč. Mislim da bom najprej rame testiru pol bom pa vidu kje sem. Zaenkrat ti hvala.

c3R4R ::

ni blema... je že kul... mal pejt potrenirat googla:D...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

motorolca ::

nouš verjel ampakstalno sem na Googlu pa sploh ne vem kje kaj najti. Sem še bolj na začetku. Kaj češ. Se moramo počasi učiti. Ajde drži se.

c3R4R ::

če hočš kej downloadat enostavno napišeš ime programa ki bi ga rad downloadal + download npr.: memtest86 download al pa pcmark2002 download... pice of cake! če pa kej ne veš pa še vpraši....
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

motorolca ::

Hvala za pomoč pri Googlu. Malo bolj neumno vprašanje ampak, če si z Ljubljane bomo v Petek imali LAN party. Igrice bomo malo prebrcali kot so Counter Strike, Mohaa itd. če si kej zainterisiran piš. 14 nas lohka špila še za 2 so mesta. Če hočeš in če rad špilaš povej. Ajd. Hvala še enkrat za odgovore. Si mi bil res v pomoč.

c3R4R ::

sploh ni neumno vprašanje.... rad bi se udeležil vendar nimam cajta.... a boste mel še kdaj LAN party? sicer mam pa jst pa še moja bratranca LAN:D party:D tko da nam ni dolgcajt.... se slišmo

lp,
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

motorolca ::

LAN party mamo skoraj vsak mesec, kjer nas 14 ljudi igra. No super, nič hudega če nimaš cajt, sej bomo še igral. Če nimaš igric ni problema. Pa tvoja bratranca lahko tut prideta, saj je prostora dovolj. S sabo prinesi sam comp in kakšen liter soka. Ponavadi igramo vedno v Petek zvečer in tja do 8h zjutraj. Pošlji mi svoj email na mojga, da te obvestim, kdaj bomo imeli nasljednjič.
Moj email: motorolca@hotmail.com
Se čujeva. Ajde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resetiranje računalnika ob naključnih časih?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
191098 (966) Skorpijon
»

Slo-tech Lan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Slo-Tech
36020852 (13751) Gandalfar
»

switch vs. hub

Oddelek: Strojna oprema
181210 (965) FireSpit
»

Slo-Tech Piran 2002 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1136815 (4549) DJroky

Več podobnih tem