» »

mIRC naj odpira kanale MINIMIZED ?

mIRC naj odpira kanale MINIMIZED ?

Cokolesnik ::

V opcijah mam nastavlen da se mi po konektu mIRC poveze na 20 kanalov. Muci me le to, da jih ne odpira pomanjsane in da jih moram jaz rocno pomanjsevat - minimizirat.

Ce te pa kdo klikne, ti pa mIRC ze takoj pokaze le minimizirano okno in ga povecas sele po kliku nanj.

Kako bi to zrihtu za kanale?:\

largie ::

ko boš imel odprte vse kanale, jih minimiziraj, desnoklikni enega v zgornji vrstici in izberi position -> remember all, mislim da si poleg pozicije zapomni tudi če naj bo kanal minimiziran ali ne.

Cokolesnik ::

Deluje! :) Za rešitev se zahvaljujem.

Imam pa še en problem. Ko odprem določen kanal, mIRC okno, tako kot je običajno, razdeli na 2 dela: prvi del je za javni pogovor, drug - levi del pa vključuje seznam vzdevkov, ki so prisotni na kanalu. Problem je v neustrezni velikosti levega dela. Slednji je namreč precej ozek in vedno ga je potrebno ročno razširjati, da so normalno vidni vsi vzdevki, tudi tisti daljši.

Kako bi si mIRC zapomnil za vsak kanal željeno velikost obeh delov odprtega okna?

Zgodovina sprememb…

largie ::

hm, uporabljam mirc 6.02 in si avtomatsko zapomni širino seznama nickov, čim jo spremenim iz privzete

Cokolesnik ::

Saj si zapomni širino, ampak ko prvič odpreš nek kanal, je vedno potrebno zopet razširjati levi del z vzdevki, torej bi rad spremenil njegovo nastavitev, ki jo ima nekje zapisano, ko uporabnik prvič po namestitvi mIRC-a odpre nek kanal.

Ko enkrat nastaviš širino, pa si slednjo potem zapomni. S tem nimam problema.

Dusko ::

tam ko vpisuješ kanal ko daš add kanal vpiši ime in spodaj odklukaj open on startup minimizirano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech na mIRC-u!

Oddelek: Slo-Tech
443225 (2189) CaqKa
»

IRC - okoli mi pošilja tole: ipkinss.cyberion.pl

Oddelek: Omrežja in internet
16974 (809) Gandalfar
»

Katera IRC skripta??

Oddelek: Programska oprema
111190 (1003) jRk0
»

mIRC

Oddelek: Programiranje
252277 (1611) Sims
»

IRC težave (DCC prenos)

Oddelek: Omrežja in internet
91323 (1137) Uporabnik

Več podobnih tem