» »

Halo (serija 2022 - )

Halo (serija 2022 - )

Gregor P ::

Kaj, a da iz zanič je prišlo že tako daleč, da naj bo še 3. sezona?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Glede na manjko sci-fi serij je meni še vedno ok za pogledat.

Cr00k ::

Meni je super serija... edino cliff hangerji mi grejo vsak petek na zivce :)

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Kaj, a da iz zanič je prišlo že tako daleč, da naj bo še 3. sezona?8-O


Trenutno ni še nič napovedano ali bo ali ne to bo verjetno, ko bo konec druge sezone.

Jaz mislim, da bodo nadlajevali ampak v današanjih časih kakšno ukinejo kar čez noč.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Glede na manjko sci-fi serij je meni še vedno ok za pogledat.


Vsekakor je za pogledat.

Cr00k je izjavil:

Meni je super serija... edino cliff hangerji mi grejo vsak petek na zivce :)


Se strinjam. In največji bo definitivno v finalni epizodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Danes zvečer pa sedma epizoda :P

Je že kdo gledal ?

delavec44 ::

Ja, mal mi je sir zapasal zraven.

oo7 ::

Ni se kaj veliko zgodilo v tej epizodi. Preveč časa posvetijo stranskim likom.

Najboljše je bilo pa, ko John vidi HALO in zaigra HALO glasba 8-)

DarkSite ::

zopet klifič :D

naslednji del pricakujemm ornk akcijo...

Gregor P ::

Ja jst jo pričakujem že dve sezoni:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Halo Season 2 Finale Will Finally Bring TV Series into Halo Game Events

DarkSite ::

oo7 je izjavil:

Halo Season 2 Finale Will Finally Bring TV Series into Halo Game Events


hmm nikol nisem igral oz ne poznam zgodbe iz igrce.

kaj se sploh lahko dogaja na Halo ringu oz nekak se mi ne zdi, da je dost contenta? :D Pac nek biom reke, gore itd... za zivet.

ok ring naj bi bil nek weapon, da unici life.

sam kako bi ga ljudje lahko sploh nadzorovali, ce pa ima covenat nepremagljivo floto.

oo7 ::

DarkSite je izjavil:

oo7 je izjavil:

Halo Season 2 Finale Will Finally Bring TV Series into Halo Game Events


hmm nikol nisem igral oz ne poznam zgodbe iz igrce.

kaj se sploh lahko dogaja na Halo ringu oz nekak se mi ne zdi, da je dost contenta? :D Pac nek biom reke, gore itd... za zivet.

ok ring naj bi bil nek weapon, da unici life.

sam kako bi ga ljudje lahko sploh nadzorovali, ce pa ima covenat nepremagljivo floto.




So še veliko hujše stvari kot Covenant :)


Ogled na lastno odgovornost :)

globoko grlo ::

Ampak tole res postaja ena jebena santa barbara. Samo gofljanje in preroske nebuloze. Pa najdejo en mest pod zemlo, pol pa security AI kr zapre vse skup? Pa mars u 3pm degenerirane.

Vglavnem videno ze miljonkrat, samo nategovanje publike!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

opeter ::

globoko grlo je izjavil:

Vglavnem videno ze miljonkrat, samo nategovanje publike!


Seveda, saj le tako se lahko navežejo na publiko. Vprašaj Južnoameričane, Turke ipd. kako se dela serije. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DarkSite ::

globoko grlo je izjavil:

Ampak tole res postaja ena jebena santa barbara. Samo gofljanje in preroske nebuloze. Pa najdejo en mest pod zemlo, pol pa security AI kr zapre vse skup? Pa mars u 3pm degenerirane.

Vglavnem videno ze miljonkrat, samo nategovanje publike!


Pa sej bi lahko zvrtal tunel oz pac podrli una vrata iz kamna :D do mesta. Samo potem ne bi bilo serije. :D

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

DarkSite je izjavil:

oo7 je izjavil:

Halo Season 2 Finale Will Finally Bring TV Series into Halo Game Events


hmm nikol nisem igral oz ne poznam zgodbe iz igrce.

kaj se sploh lahko dogaja na Halo ringu oz nekak se mi ne zdi, da je dost contenta? :D Pac nek biom reke, gore itd... za zivet.

ok ring naj bi bil nek weapon, da unici life.

sam kako bi ga ljudje lahko sploh nadzorovali, ce pa ima covenat nepremagljivo floto.




So še veliko hujše stvari kot Covenant :)


Ogled na lastno odgovornost :)



A pa ste opazil, da imajo v ZF filmih največji strah pred oz. so najhujši sovražniki “komunisti”; bodisi v obliki kot “Flood”, ali Borgi ipd. :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Riff ::

tud 7 ma epizoda ne razočara kot do sedaj ostale ne

oo7 ::

Ma saj je dobra serija samo zdaj, ko bi se moralo začeti dogajati na HALO bo pa konec sezone.

Pithlit ::

Fak mate enega potrpljenja. Jebeš zgodbo, character building pa to sranje. Važno da se kolje pa strelja. Instant gratification pa to.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

opeter ::

Kaj misliš, zakaj ljudje v ZDA radi streljajo? Ker jim to prinese takojšnje zadovoljsto.



Isto je pri filmih ... nekateri danes ne morejo zdržati nekaj minut, brez da ne bi bilo kakšnega pokanja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

Fak mate enega potrpljenja. Jebeš zgodbo, character building pa to sranje. Važno da se kolje pa strelja. Instant gratification pa to.


Ti pa Constellation gledaš, če že omenjaš potrpljenje :D

Gregor P ::

Ko gledam Halo pač želim akcijo, plus da je v igrah ogromno dobre vsebine za ozadje celotne zgodbe, ki se je sploh ne dotaknejo in kjer je akcija bolj v ozadju ter bi jo z veseljem gledal ure in ure; ampak ne ... namesto tega imamo tole na silo izmišljeno "dramo" z vsiljevanjem sporočil določene skupine povsem netalentiranih ljudi;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Fak mate enega potrpljenja. Jebeš zgodbo, character building pa to sranje. Važno da se kolje pa strelja. Instant gratification pa to.


Ti pa Constellation gledaš, če že omenjaš potrpljenje :D

Ja lej, mam upanje da na par vprašanj le odgovorijo (no, so že kar konkretno). Sej je sam še ena epizoda, če se ne motim.

Gledam pa tud kakšno stvar ki dovoljuje možgane brez gubic (Halo, recimo).
Life is as complicated as we make it...

globoko grlo ::

Gregor P je izjavil:

Ko gledam Halo pač želim akcijo, plus da je v igrah ogromno dobre vsebine za ozadje celotne zgodbe, ki se je sploh ne dotaknejo in kjer je akcija bolj v ozadju ter bi jo z veseljem gledal ure in ure; ampak ne ... namesto tega imamo tole na silo izmišljeno "dramo" z vsiljevanjem sporočil določene skupine povsem netalentiranih ljudi;((


+1
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

D3m ::

Pithlit je izjavil:

Fak mate enega potrpljenja. Jebeš zgodbo, character building pa to sranje. Važno da se kolje pa strelja. Instant gratification pa to.


It's HALO, bitch.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Na preveč nepomebnih likov dajejo preveč minutaže zato Master Chief in Spartans, Cortana in Covenant nimajo dovolj minutaže. Soren in njegova družina ne vem no a je treba tega ali pa Kwan Ha.

oo7 ::

Halo considered a global hit as series grows Paramount's revenue by 148%!

Tako, da verjetno sezona 3 ne bi smela biti vprašljiva ?

Horas ::

oo7 je izjavil:

Na preveč nepomebnih likov dajejo preveč minutaže zato Master Chief in Spartans, Cortana in Covenant nimajo dovolj minutaže. Soren in njegova družina ne vem no a je treba tega ali pa Kwan Ha.


po moje so tu zaradi woke agende. da zapolnijo kvote minut pa te fore

js sm 5. epizodo komi pogledu. tk da naprej gledam ko res ne bo kej drugega
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

globoko grlo ::

Verjetn so res woke kvote problem. Mamu jim jebem!
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

matobeli ::

Tako, povej tej kvoti kdo je šef!

Pithlit ::

Kje ste pa v Halo woke najdli? Mislim, sej me ne čudi da ste najdli, sam kje...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

matobeli ::

Se že dlje časa trudim najt formulo za določitev woke vsebine pa bo treba zgleda najprej mal močeradovca spit, mogoče pride do kakšnega razodetja.

delavec44 ::

Pa saj so vama lepo napisali. Celoten ark o Kwan in Soren-u s familijo je čisto brez veze in ne prinese nič k zgodbi. Ajde v S01 je Kwan kao katalizator za Johna, od takrat naprej je pa na silo notri. Koji k. je ona tako sposobna, da 2 top znanstvenici nista znali, ona pa pride pa odpre :D Aja, neke vizije je imela. Celotno ladjo piratov ji tudi ni problema pobiti, leto prej jo je moral pa John reševati.

Se pa bojim, da karkoli napišem, boste vedno nabijali kontra, ker enim je zgleda v veselje trolati po temah.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Ne, sej se strinjam da je filler. Ampak serije morjo met fillerje ker drugač ratajo mini-serije.

Ampak kaj točno je to "woke filler", to pa res ne vem.

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Aja, neke vizije je imela.

Jebiga. Vizije so en tak fin plot device že od veke vekov. Zdej je pa kar naenkrat woke? No, sicer une zvezdice niso ble vizija, ampak ok.

delavec44 je izjavil:

Celotno ladjo piratov ji tudi ni problema pobiti

Torej se reče... 4 pirate. Vse "stealthy". Gotcha.

Ti kar piši. Je dobro vedet kje kdo stoji da vam ne bomo priporočali Orange is the new black.

matobeli je izjavil:

Ne, sej se strinjam da je filler. Ampak serije morjo met fillerje ker drugač ratajo mini-serije.

Ampak kaj točno je to "woke filler", to pa res ne vem.

Halo brez fillerjev bi bil dolg mogoče 4 epizode. Pa tud približno ne bi pritegnil tolk gledalcev, ker bi ga gledal sam die hard fani. Meni je kr fajn da pisci stegnejo lovke mal ven iz začrtane poti. Včasih jim uspe, drugič pa pač ne. Za Halo recimo je dobro to da gledalcu ni treba poznat vsega lore-a ampak komot lahko gleda in razume tudi če za igre niti slišal ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Gregor P ::

"Woke" je recimo nasilno vpletena politična korektnost in "social justice" v zgodbo. Torej npr. če hočemo vsi zares gledati v bistvu Master Chief-a v akciji, kjer vsaj eno sezono ne da čelade z glave, dobimo vse drugo kot to, npr. čustvene težave, cel kup nekih "družbeno pomembnih" sporočil ter drugih karakterjev, ki nimajo nobene praktične zveze z zgodbo, razen da zapolnijo woke agende oz. kvote.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Aja, neke vizije je imela.

Jebiga. Vizije so en tak fin plot device že od veke vekov. Zdej je pa kar naenkrat woke? No, sicer une zvezdice niso ble vizija, ampak ok.

delavec44 je izjavil:

Celotno ladjo piratov ji tudi ni problema pobiti

Torej se reče... 4 pirate. Vse "stealthy". Gotcha.

Ti kar piši. Je dobro vedet kje kdo stoji da vam ne bomo priporočali Orange is the new black.

matobeli je izjavil:

Ne, sej se strinjam da je filler. Ampak serije morjo met fillerje ker drugač ratajo mini-serije.

Ampak kaj točno je to "woke filler", to pa res ne vem.

Halo brez fillerjev bi bil dolg mogoče 4 epizode. Pa tud približno ne bi pritegnil tolk gledalcev, ker bi ga gledal sam die hard fani. Meni je kr fajn da pisci stegnejo lovke mal ven iz začrtane poti. Včasih jim uspe, drugič pa pač ne. Za Halo recimo je dobro to da gledalcu ni treba poznat vsega lore-a ampak komot lahko gleda in razume tudi če za igre niti slišal ni.


V bistvu me niti ne zanima ali se strinjava v woke definiciji ali ne. Hotel sem povedati, da so ti elementi v seriji meni bedni in slabijo celotno izkušnjo. Ne vem kdo bi jih slepo zagovarjal.

Pithlit ::

Gregor P je izjavil:

Torej npr. če hočemo vsi zares gledati v bistvu Master Chief-a v akciji, kjer vsaj eno sezono ne da čelade z glave

Vsi tega v resnici nočemo. To hočejo sam snežinkice ki jih je strah vsakršne spremembe. Dejstvo je da je serija kar hit. In jo ljudje imajo radi. Večine to da MC sname čelado sploh ne moti. Ne moti jih da to ni canon (tega niti ne vejo). Mislim, jaz si MC ne predstavljam s čelado pod tušem. Al pa na operacijski. Pa med prehranjevanjem. Mi je čist logično da jo sname vsake toliko. V igri to da čelade ne sname dejansko pije vodo. V seriji pa niti ne.

delavec44 je izjavil:

V bistvu me niti ne zanima ali se strinjava v woke definiciji ali ne. Hotel sem povedati, da so ti elementi v seriji meni bedni in slabijo celotno izkušnjo. Ne vem kdo bi jih slepo zagovarjal.

Razumem da so ti bedni. Priznam da se marsikaj tudi meni zdi "cheap trick" sam zato da se zgodbo fura (ampak jebiga, deluje). Ne moreš pa reči da je to woke, ker ni, po nobeni definiciji. Bolj je woke to da pretiravaš in se lažeš zato da ima tvoj argument večjo težo. Ne vem kdo od naju tukaj slepo zagovarja kaj... A je težko rečt "mi je bedno" namesto "woke je kriv!"?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Torej npr. če hočemo vsi zares gledati v bistvu Master Chief-a v akciji, kjer vsaj eno sezono ne da čelade z glave

Vsi tega v resnici nočemo. To hočejo sam snežinkice ki jih je strah vsakršne spremembe. Dejstvo je da je serija kar hit. In jo ljudje imajo radi. Večine to da MC sname čelado sploh ne moti. Ne moti jih da to ni canon (tega niti ne vejo). Mislim, jaz si MC ne predstavljam s čelado pod tušem. Al pa na operacijski. Pa med prehranjevanjem. Mi je čist logično da jo sname vsake toliko. V igri to da čelade ne sname dejansko pije vodo. V seriji pa niti ne.


No in v tej točki lahko končamo debato. Mainstream sranje kliče nas snežinkice :D Naredite si svojo serijo, če ne spoštujete canon-a.

Mandolorian s čelado tudi ne more biti uspešen.


Aja, sedaj že lažem po novem :D

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Vsi poznamo film, kjer se držijo canona in glavni lik ne sname čelade sploh, tako da ...8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

matobeli ::

delavec44 je izjavil:

Mainstream sranje kliče nas snežinkice :D


Jasno, antiwoke je new woke. To bi lahko že vedel.

Pithlit ::

Gregor P je izjavil:

Vsi poznamo film, kjer se držijo canona in glavni lik ne sname čelade sploh, tako da ...8-)

Film. No, dalo bi se tud kar fletno serijo izpeljat iz tega ampak pol bi spet jokal da kar neke nove elemente uvajajo.

Mandalorian pa deluje tako s čelado kot brez. Je sicer fajn da ni hermetično zaprta da lahko tudi kaj spije in poje z njo na glavi, kar MC ne more.

Hec je v temu da se od serij (vsaj teh ki se vlečejo par let) pričakuje neko mero realizma. Par sezon non stop over the top akcije ima svoj čar... je pa krog porabnikov kar majhen. Budget je le treba vsaj nazaj not prinest. Film z non stop over the top akcijo je precej lažje požret ker vse skupaj traja tistih 90min. Od Dredd-a verjetno nihče ne pričakuje da hodi na wc medtem ko lovi mamico po stolpnici (dasiravno bi to znalo bit zabavno v DP mode).

delavec44 je izjavil:

Aja, sedaj že lažem po novem :D

Glede na to do jo je snel... Zna bit, ja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:


Glede na to do jo je snel... Zna bit, ja.


Sedaj pa ti pretiravaš. Izjema potrjuje pravilo.

Pa za lažnivca si me označila pred mojim komentarjem o Mandolorianu ;)

matobeli je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Mainstream sranje kliče nas snežinkice :D


Jasno, antiwoke je new woke. To bi lahko že vedel.


Pa antirasizem je novi rasizem. Kapiram :)

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Glede na to do jo je snel... Zna bit, ja.


Sedaj pa ti pretiravaš. Izjema potrjuje pravilo.

Pa za lažnivca si me označila pred mojim komentarjem o Mandolorianu ;)


Ja a boš rekel da se nisi zlagal? Naj te na vizije spomnim.

Zakaj pa pretiravam? Mandalorian je snel čelado. To je pač dejstvo. Tvoj komentar pa namiguje na to da ne more biti hit če je brez čelade... kar pač ni res. Si se zlagal? Niti ne. Kljub temu pa zavajaš.

Mimogrede, tudi Urbanov Dredd ni baš neki hit, je pa kljub temu dober. Neprimerno boljši od Silvestrovega. Helmets do have their charm.
Life is as complicated as we make it...

matobeli ::

delavec44 je izjavil:


Pa antirasizem je novi rasizem. Kapiram :)


A kapiram je tudi novi ne-kapiram?

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Vsi poznamo film, kjer se držijo canona in glavni lik ne sname čelade sploh, tako da ...8-)


Dreed Karl Urban >:D

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Glede na to do jo je snel... Zna bit, ja.


Sedaj pa ti pretiravaš. Izjema potrjuje pravilo.

Pa za lažnivca si me označila pred mojim komentarjem o Mandolorianu ;)


Ja a boš rekel da se nisi zlagal? Naj te na vizije spomnim.

Zakaj pa pretiravam? Mandalorian je snel čelado. To je pač dejstvo. Tvoj komentar pa namiguje na to da ne more biti hit če je brez čelade... kar pač ni res. Si se zlagal? Niti ne. Kljub temu pa zavajaš.

Mimogrede, tudi Urbanov Dredd ni baš neki hit, je pa kljub temu dober. Neprimerno boljši od Silvestrovega. Helmets do have their charm.


Loviš se za neke bilke, da dokazuješ svoj prav. Mandolorian je ene parkrat snel čelado za par minut. To je izjema, ki potrjuje pravilo. John pa 2 sezoni bolj ali manj teka brez nje okoli. Še več, 80% druge sezone je brez oklepa. Če je to komu zanimivo za gledat, ne vem.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

delavec44 je izjavil:

Če je to komu zanimivo za gledat, ne vem.

Dobrih 650mio naročnikov SS oz. Paramount+. Plus pirati. Zdaj veš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

delavec44 ::

Pithlit je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Če je to komu zanimivo za gledat, ne vem.

Dobrih 650mio naročnikov SS oz. Paramount+. Plus pirati. Zdaj veš.


Samo za faktor 10 si se zmotila. Pa gremo sklepati, da vsi naročniki gledajo eno serijo ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009246707 (2691) oo7
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1220250743 (3540) oo7
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19441190 (1811) oo7
»

Halo: The Master Chief Collection PC

Oddelek: Igre
363066 (1346) oo7

Več podobnih tem