» »

www.udba.net

www.udba.net

««
13 / 13
»
»»

Karaya 52 ::

Se pridružujem zadnjemu postu.

Steinkauz ::

mojblink...

Slo-One ::

Če pa ni sejalcev. ;((

Steinkauz ::

Včer je še bil

Alencica ::

Je kje kak pdf še teh dokumentov?

kuglvinkl ::

:) Ja, jest jih imam. Rabiš?
Your focus determines your reallity

kriko1 ::

Kaj je bilo sploh v teh dokumentih?

kuglvinkl ::

Hrana za subjekte z vsaj znaki patologije.
Your focus determines your reallity

luli ::

Hrana za subjekte z vsaj znaki patologije.


Prej bi rekel, da je zgodovinska resnica nekaterih lažnivcev.

zee ::

Mene bi zanimali ti dokumenti. Vsaj za nekaj oseb, ki mi grenijo zivljenje, in naj bi (tako pravijo zlobni jeziki) sodelovale z UDBO.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

madmitch ::

luli je izjavil:

Hrana za subjekte z vsaj znaki patologije.


Prej bi rekel, da je zgodovinska resnica nekaterih lažnivcev.


Med imeni teh lažnivcev najdeš tudi mene. Trdiš, da sem lažnivec?
Preden odpreš svoj, še nikoli obrit, gobček, vsaj premisli in ne trosi naučenih floskul.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

imagodei ::

Umirite strasti. Tema je stara skoraj 7 let.

madmitch, svetujem ti, da ne nasedaš na provokacije tistih, ki izpod svojih postelj še kar vlačijo rdeče, bele in črne okostnjake.
- Hoc est qui sumus -

borchi ::

Med imeni teh lažnivcev najdeš tudi mene. Trdiš, da sem lažnivec?
pa imaš kakšno idejo kako si se znašel na seznamu?
l'jga

Double_J ::

Pa sej v tem arhivu je ubistvu pisalo, ali si bil žrtev ali krvnik?

Tako, da kdor se pritožuje verjetno ni spadal pod žrtev.:)
Dve šivanki...

madmitch ::

borchi je izjavil:

Med imeni teh lažnivcev najdeš tudi mene. Trdiš, da sem lažnivec?
pa imaš kakšno idejo kako si se znašel na seznamu?


Čist natanko vem, kako sem se tam znašel, ja.

Double_J je izjavil:

Pa sej v tem arhivu je ubistvu pisalo, ali si bil žrtev ali krvnik?

Tako, da kdor se pritožuje verjetno ni spadal pod žrtev.:)


Kje točno je to pisalo in glede na to, da ni bilo nič natančno napisano, kakšen krvnik sem jaz potem bil?

imagodei je izjavil:

Umirite strasti. Tema je stara skoraj 7 let.

madmitch, svetujem ti, da ne nasedaš na provokacije tistih, ki izpod svojih postelj še kar vlačijo rdeče, bele in črne okostnjake.


Ja, res je staro 7 let in ne boš verjel, nekateri pravičniki to neprestano vlečejo ven, imajo celoten spisek urejen in ga jemljejo kot referenco, mamu jim cigansko. Res pa je, da so to po večini taki, ki ga v prejšnji državi niso še imeli za drugo, kot za scat.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Double_J ::

Definitivno je pisalo, ali si bil sodelovec, ali pa nadzorovana oseba.

Ali ni res?
Dve šivanki...

madmitch ::

Double_J je izjavil:

Definitivno je pisalo, ali si bil sodelovec, ali pa nadzorovana oseba.

Ali ni res?

Ne ni pisalo, sem pa uspel izvedeti, da sem bil, ne da bi to vedel, sodelavec. :|
Kot častniki na trgovskih ladjah tujih ladjarjev, nas je bilo baje kar veliko "prostovoljnih" članov te elitne družine. Še dobro, da ni bilo članarine. :-P

Sitno je to, kot sem zgoraj napisal, da imajo te spiske nekateri gorečneži še vedno po predalih in jih veselo pregledujejo, ko jim to paše, seveda to v svoji pravičniški maniri potem na veliko razglašajo in talajo moralne nauke. Ni da bi se preveč sekiral, ker se mi ni treba, zna pa biti neugodno, ker če mu karkoli rečeš, te napade v maniri tistih, ki jih tako goreče kritizira.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

imallears ::

Definitivno je pisalo, ali si bil sodelovec, ali pa nadzorovana oseba.


Neke kode so sicer bile ... ono o žrtvi in krvniku pa ne bi komentiral.

Ne ni pisalo, sem pa uspel izvedeti, da sem bil, ne da bi to vedel, sodelavec.


To je pa tisti najvecji hec tajne sluzbe, ko te operativec komot povabi na kofe (magar da te pozna pač še iz mladosti al pa karkoli) pa vidva normalno čvekata, pa on dobi kakšno informacijo, ko pa piše poročilo te pa komot zavede pod sodelovalca. Težki krvnik ... Črno belo obstaja sam v filmih pa pr določenih pacientih.

Double_J ::

Ja seveda... ko bodo prišli arhivi CIE, boste ugotovili da ste bili tudi njihovi sodelavci.;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

imallears ::

Glej ... maš internet, maš knjige, maš glavo, pametn si zgleda na pa* ma*er, pa se pozanimi o metodah delovanja tajnih služb. Ne namigujem pa na to, da je večina "krvnikov" kot ti praviš, sodelovala na opisan način. Govorim samo o tem, da zadeve niso črno bele.

O CII pa tudi ne bi. Sicer je tajna služba najmočnejše države "zahodnega sveta", za katerega tudi jaz bolj ali manj navijam, pa verjemi, da se poslužuje podobnih metod, kot se jih je UDBA. Na svojih tleh pač manj.

Double_J ::

Pomojem bi morali meti kaj označeno, sodelavci ki ne vedo da so sodelavci. Služba pa taka, če tega ni imela!;)
Dve šivanki...

imallears ::

Ej ne dvomim, da v kakih drugih seznamih/arhivih tud je.

Double_J ::

Je kje kak pdf še teh dokumentov?


http://cae-udba.net
Dve šivanki...

klemenSLO ::

Zanimivo. Pogledal sem tole klasifikacijo. Ni mi jasno recimo kam bi uvrstil nekoga ki ima šifro dosje SDV 0002056-00000....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

novi001 ::

tudi meni klasifikacija ni povsem razumljiva...

npr.: angela vode... (posnet tudi dok. film o njej..)
bila stalno nadzorovana, ......
njeni file-i pa so:
SDV: ZA -0002889-00000
SDV: ZA - 0000164-00000

kakšne ideje?

luli ::

Ni mi jasno recimo kam bi uvrstil nekoga ki ima šifro dosje SDV 0002056-00000


Vprašaj madmitch-a, on naj bi bil sodelavec.

Drugače pa v čem je problem? Vem za enega, ki je bil glavno uho udbe v naših krajih. Ravno zadnjič sem skočil po čike, pa je en za šankom na veliko razlagal o tem mojem bivšem sosedu. Seveda sem mu takoj fuknil pod nos, da se tudi njega da najti v dosjejih kot ovaduha in da sem njegov avto pogosto videl pri sosedu. Ni potrebno povedati, da ni mel časa spiti piva.

Sam pravim, da morajo biti dosjeji javni.

Slo-One ::

kaj paje v fajlih ki so ''poškodovani''? >:D

A. Smith ::

Sprašujem se, zakaj nekdo najema strežnike za objavo teh podatkov?

A ni to idealen primer za Wikileaks?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Daedalus ::

Ma kak wikileaks. Nekdo se pač hoče nizke udarce in se igrat "lustracijo" malo po svoje vsake tolko časa. Če bi bli pametni, bi na kak pravno nesporen način prišli do objave... politikanti pa te pameti pač ne premorejo. Njihovi zvesti lajači pa seveda pol vneto brskajo po arhivih in se grejo neke "obračune" vsak po svoje.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

AC_DC ::

V času kislih kumaric osvežujoča novica ;):

http://www.politikis.si/?p=168004
PRELOMNA SODBA. Višje sodišče priznalo avtentičnost mikrofilmov iz Udba.net! Kdor je gor, je 100% sodeloval z Udbo!
Višje sodišče v Ljubljani je v senatu, ki so ga sestavljale višje sodnice Maja Baškovič kot predsednica ter Alijana Ravnik in Katarin Turk Lukan kot članici, je pritožbo Francija Perčiča zavrnilo kot neutemeljeno in je potrdilo sodbo sodišča prve stopnje. Vodja slovenske opozicije Janez Janša je tako dokončni moralni in materialni zmagovalec v tožbi, ki jo je proti njemu sprožil Perčič. Perčič mora seveda še plačati stroške pritožbenega postopka.
Gre za izjemno pomembno sodbo Višjega sodišča, saj v tej sodbi le-to prvič nedvoumno priznava avtentičnost mikrofilmov iz Udba.net ter šifrant, ki govori o uslužbencih in rezervistih Udbe.
Višje sodišče pa v ključnem delu takole: "Ocena arhivistov je, da je Lajovčeva evidenca najobsežnejša in da gre za avtentičen izpis podatkov iz leta 1987. /.../ Preostali dve evidenci sta nastali v letu 1991. To sta evidenci Slovenske obveščevalne varnostne agencije in Uprave kriminalistične policije. V vseh treh evidencah gre za veliko stopnjo ujemanja, zato so arhivisti ocenili, da je Lajovčeva evidenca avtentično gradivo."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Abotno nasedanje Leljaku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18628783 (24019) Mavrik
»

Kdo naj bi bili strici iz ozadja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5510693 (8574) Mipe

UDBA (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20327223 (25120) kuglvinkl
»

Novodobna UDBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8123036 (21299) Double_J
»

www.udba.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7419610 (19610) NoUse4AName

Več podobnih tem