» »

Vohunjenje

Vohunjenje

1
2
»

vostok_1 ::

Lol. Če ji je keylogger naložil gor...pol gre tu za resne težave. Nenazadnje je to, prav tako kaznivo dejanje.

Limona ::

jaz sweetcoli priporočam, da ne poveže svojega fb profila z slotechom ker če greš na njen slo tech profil in klikneš na njeno sliko prideš na fb, bo kdo iz slo techa udrl v njen fb in špijoniral

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Limona ()

imagodei ::

Brisan offtopic. Ponovno - za zakonsko posvetovalnico se bosta odločila avtorica teme in njen partner sama. Avtorica je tu podala konkreten problem, na katerega lahko daste konstruktivne pripombe brez moraliziranja.
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

Za ta konkreten problem brez moraliziranja ne bo šlo.
Ker sta na podlagi znanih informacij rešitvi le dve: ali da OP neha govorit v spanju, ali pa, bolj verjetno, gre spat v drugo sobo, po možnosti tako, ki se lahko zaklene.

bambam20 ::

PaX_MaN je izjavil:

Za ta konkreten problem brez moraliziranja ne bo šlo.
Ker sta na podlagi znanih informacij rešitvi le dve: ali da OP neha govorit v spanju, ali pa, bolj verjetno, gre spat v drugo sobo, po možnosti tako, ki se lahko zaklene.


Po možnosti iskrena do partnerja. Se ja vidi, da nimata "normalnega " odnosa, ki temelji na zaupanju. Pa tukaj ne mislim, da bi moral njen tip met vpogled v njene accounte. Mu je dala zgleda dovolj razlogov, da ima občutek, da se dobiva z drugimi.

Tipična novodobna "nedolžna" Slovenka.

solatko ::

Nihče nima pravice brskat po tujih acountih, pa če bi bili popolnoma nezaščiteni. Ob vsakem vdoru, prijava na policijo in bo problem hitro rešen.
Seveda moraš prej profile dat pod zasebno, saj lahko tvoj profil ogleduje preko prijateljev, katerim dovoliš vpogled.
Predvsem pa zasebnost ne sodi na FB saj je za čisto osebne stvari z nekom, na voljo precej programov, ki so namenjeni za zasebno komunikacijo.
Zavedat se je treba, da vse kar se na tak ali drugačen nečin posreduje na net, ni več skrito in varno.

Sicer pa niti problemi v vezi, niso opravičilo za brskanje po partnerjevi zasebnosti. To zna biti celo kaznivo dejanje. Zasebnost je zasebnost, do vseh zainteresiranih. Kar je za javnost vsak odloča sam.
Delo krepa človeka

BigWhale ::

solatko je izjavil:

Nihče nima pravice brskat po tujih acountih, pa če bi bili popolnoma nezaščiteni. Ob vsakem vdoru, prijava na policijo in bo problem hitro rešen.
Seveda moraš prej profile dat pod zasebno, saj lahko tvoj profil ogleduje preko prijateljev, katerim dovoliš vpogled.
Predvsem pa zasebnost ne sodi na FB saj je za čisto osebne stvari z nekom, na voljo precej programov, ki so namenjeni za zasebno komunikacijo.
Zavedat se je treba, da vse kar se na tak ali drugačen nečin posreduje na net, ni več skrito in varno.

Sicer pa niti problemi v vezi, niso opravičilo za brskanje po partnerjevi zasebnosti. To zna biti celo kaznivo dejanje. Zasebnost je zasebnost, do vseh zainteresiranih. Kar je za javnost vsak odloča sam.


Tukajle bi bilo precej zanimivo mal navzkriz pregledati poste. Me zanima koliko je taksnih, ki so se ob nedavni kraji kupa fotografij zvednic in zvednikov naslajali in se hehetali ter razlagali, da tist kar das na internetu je na internetu in zdej nimas kaj jokat, sedaj se pa razburjajo nad krsenjem zasebnosti.

shadeX ::

@SweetCola

Če hočeš dobiti konkretne odgovore brez moraliziranja (oz. minimalno) naj se tvoj uvodni post glasi takole:



Zdravo,
sem nova na tem forumu z razlogom, da mi svetujete kaj lahko naredim ker mi je nekdo vdrl v gmail in facebook. Nekako se je povezal in videl da kaj sem pisala drugim po Facebooku. Prosim če mi lahko svetujete.

Hvala.

jureus ::

SweetCola priporočam, da malo pogooglaš o kaylogger detector programih.

Če ni uporabil za ta podvig kakšnega kompercialnega programa,
se najprej vprašaj če je tvoj fant sploh sposoben naprednjšega... kako se naj izrazim... "hackanja".
Lahko se je zgodilo, da si pozabila login-an account pa je videl kaj pišeš na FB, sedaj pa se norčuje iz tebe.

Pomoje je tip pišel na tvoj računalnik, videl, da si login-ana čekiral kaj pišeš in te kasneje napadel...
Ko si ga vprašala zakaj ti brska po programih, si je pač izmislil zgodbo, da govoriš v spanju o drugih moških.

Če hočeš neko napredno rešitev, nam najprej zaupaj kaj tvoj tip obvlada na računalnikih...

SweetCola ::

Poročam - Imela pogovor in ne, nobenega keyloggerja ni, bil je na mojem kompu in brskal in brskal po zgodovini, zaradi sanj haha. Nobena zaščita ni potrebna :D Hvala za nasvete. Jaz sem res mislila, da se je spustil v vode svojega kolega.

vostok_1 ::

Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Skratka vse je odvisno kako bo v nadaljno. Če po spet kaj "sumil" in ponovil zadevo...

SweetCola ::

Ma zdej se je prepričal da je vse v najlepšem redu. Aja lahko pa še vprašam katera št. je 3399? A so to avtomatski smsi? Ne spada zdej v to temo ampak me res zanima.

GTX970 ::

SweetCola ::

OMG.. že 4 mesece dobivam plačilo M-Neta preko mobija .. in je fora v tej faking številki! Ogabno

GTX970 ::

Nekdo te je prijavil v klub:
http://www.mediamobile.si/splosni-pogoj...
a.) Uporabnik pošlje SMS sporočilo z vsebino: "STOP" na 3399. Uporabnik se s tem odjavi od vseh obvestil in iz vseh mobilnih klubov na ponudnikovi Samostojni številki.

SweetCola ::

Hvala! Sem se že odjavla. :)

jureus ::

... sedaj ko berem to sprenevedanje se mi je kar on zasmilil ...
(kjer je dim je tudi ogenj)

Mogoče pa bo on potreboval kakšen nasvet za instalacijo keyloggerja?
Lahko mu priporočaš slotech za nasvete.

jype ::

jureus> (kjer je dim je tudi ogenj)

Aja? Pri nas se pogosto kadi, pa se neha, ko šporget izključimo.

betmen ::

ta tvoj tip je glup... če že špijuna bi bil tiho in ti ne bi vedla in bi te lahko špijunu še leta in leta... sam seb je pljunu v skledo

solatko ::

betmen - Kot da se ne vidi, da ti je nekdo brskal po prijavljenih stvareh?
Delo krepa človeka

Mesar ::

Kje se vidi? History lahko pobrišeš za nazaj, samo tisto kar želiš, na fb to logira iskanja in oglede profilov ne pa tudi oglede lastnega profila in branje lastnih sporočil, zdaj na FB ne vem na pamet, ampak mislim, da piše samo IP naslov in čas prijave, kar hitro izgine med zapisi če se tip prijavlja iz domačega PCja in je isti IP. Večina ostalih strani pa ti sploh ne beleži lastne zgodovine, ali pa piše samo datum kdaj si bil prijavljen nazadnje pa še ta datum si lakho hitro "povoziš" če odpreš prijavljen stran - kar pomeni da moreš načrtno pred vsako uporabo it preverjat vse datume... komu se to da, sploh če "remember me" uporablja?
Your turn to burn!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: ali šifrirate podatke na svojem disku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
9217187 (11738) matijadmin
»

Kako jim uspe vdreti na Facebook?

Oddelek: Informacijska varnost
3934754 (32733) Grizzly
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420312 (19069) Joze_K

Bivša punca = ukradena gesla (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16124064 (19615) Gandalfar

Več podobnih tem